czwartek, 31 maja 2018

Astrologia horarna-objaśnienie


Astrologia horarna to niezwykły dział astrologii, który zajmuje się odpowiadaniem na pytania na podstawie horoskopu wyrysowanego na moment i miejsce zadania pytania. 
Jest to  magiczny dział astrologii. Trudno bowiem zrozumieć, jak horoskop pytania może opisywać sytuację, która dzieje się w innym miejscu, innym czasie i może dotyczyć osób, które nie są obecne przy zadawaniu pytania.
W astrologii horarnej ważna jest zasada synchroniczności, obecna w każdym systemie dywinacyjnym. 
Nie da się wytłumaczyć niedowiarkom i naukowcom (których i tak niewielu się tym interesuje), w jaki sposób horoskop narysowany na moment zadania pytania opisuje sytuację, o którą pytamy i daje nam konkretną odpowiedź. Nie można to astrologii horarnej zastosować statystyki, bowiem jest to Sztuka i astrolog musi nie tylko znać reguły astrologii, ale również mieć duże doświadczenie oraz talent. 
William Lilly, jeden z najsłynniejszych astrologów, uważał, że z tego powodu astrolog jest artystą, który musi być biegły w sztuce odpowiedzi na pytania.
Astrologia horarna jest wbrew pozorom bardzo łatwym działem astrologii.
 Nie wymaga bowiem znajomości natury ludzkiej ani długoletniego doświadczenia życiowego, które jest tak ważne przy interpretacji horoskopu urodzeniowego i technik prognostycznych z nim związanych. 
Trzeba mieć jednak zacięcie detektywa, ciekawość i pasję do tropienia znaków i podpowiedzi, jakie daje nam horoskop horarny.
Najważniejsza w uczeniu się horarnej jest praktyka oraz ciągłe zadawanie i interpretowanie horoskopów pytań.
 Polecam zapisywanie i przechowywanie nawet tych, które sprawiają nam trudność i które nie wiemy, z której strony ugryźć, bo po miesiącach czy latach możemy do nich wrócić i wiele się z nich nauczyć.
 Takie osobiste archiwum jest najcenniejszym podręcznikiem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...