piątek, 11 maja 2018

Magia Świec
Kto z nas nie lubi blasku palącej się świecy ???
Ja kocham … hmmm
Lubię patrzeć na płomień w nastrojowym półmroku,
Daje mi wewnętrzny spokój , wycisza mnie i psychicznie mnie wzmacnia poprzez swą ochronę.
*Świece towarzyszą nam przy wielu ważnych dla nas uroczystościach , począwszy od chrzcin , są na urodzinowym torcie , palimy je podkreślając uroczysty charakter spotkania czy kolacji …
Palimy je najczęściej w jakimś celu, przeważnie po to aby było miło i klimatycznie– czyli mamy intencję , że chcemy wówczas czuć się dobrze.
Tak, właśnie już wtedy zapalamy je z intencją ( choć większość osób nawet nie zdaje sobie z tego sprawy ).
Bardzo często instynktownie sięgamy po świece , po określony kolor,czy zapach.Warto poznać znaczenie kolorów świec w magii, choćby z uwagi na to, aby w danym momencie swego życia umieć wesprzeć się odpowiednim kolorem świecy.


Do każdego rytuału trzeba się przygotować tzn. odprężyć , wyciszyć, pozbyć się negatywnych emocji, które zdecydowanie nie służą magii.

Następnie przygotuj sobie odpowiednią świecę – w zależności od intencji
Oczyszczamy ją ze złej energii ( nie wiadomo kto ją dotykał , czyje emocje przejęła..)
WARTO JEST ŚWIECE PRZETRZYMAĆ W SOLI (do pojemniczka plastikowego wsypujemy sól,kładziemy świece i przykrywamy garścią soli minimum 24h przed rytuałem)
Ważne:Niestety efektu magicznego nie można oczekiwać od ogólnodostępnych świec parafinowych , które są produktem ropopochodnym o niskich wibracjach.
Świece pszczele są barwione w masie, co oznacza, że nawet w środku posiadają wymagany kolor - co w magii ma bardzo duże znaczenie.
I ja używamy tylko takich do rytuałów 

Czasami może się Wam tak zdarzyć, że rozpoczynając rytuał świeczka zgaśnie – jest to wówczas znak, że nie jest to dobry czas dla Ciebie aby ten rytuał przeprowadzać!!!!!

Ponowne zapalenie świecy NIE GWARANTUJE udanego rytuału , dlatego najlepiej odczekać 28 dni i zrobić ponowne podejście do rytuału.
Świeca rytualna powinna dopalić się cała do końca, a jej pozostałości powierzyć żywiołom, czyli po prostu zakopać w ziemi wrzucić do płynącego strumienia czy rzeki.......
Nigdy nie pozbywamy się naszych "resztek " w tworzywach sztucznych tj.folia pudełko plastikowe itp
POPROSIĆ MATKĘ ZIEMIE O PRZYJECIE Oraz PODZIĘKOWAĆ


*Chyba, że w danym rytuale jest nieco inna instrukcja.

Jeśli już decydujemy się na rytuał należy pamiętać aby intencja/życzenie było jasno sprecyzowane i konkretne , w przeciwnym wypadku kosmos spełni nasze prośby, ale nie do końca zgodnie z tym jakbyśmy chcieli…

Rozpoczynając rytuał zawsze używamy nowych świec.

Jeśli będziemy wykonywać rytuał kilkudniowy, wówczas palenie danej świecy musimy tak rozplanować, aby wypaliła się dokładnie tego dnia którego rytuał ma być zakończonyTRZEBA poruszyć temat gaszenia świecy intencyjnej

NIGDY świecy nie gasimy przez zdmuchnięcie czy zduszenie ognia palcami.
Poprawnie gaszona świeca intencyjna jest za pomocą kapturka do gaszenia świec , lub też kieliszka , szklanki czy łyżeczki , słoika … – czymś co odetnie dopływ tlenu przez co ogień sam zgaśnie.

Gaszenie przez zdmuchnięcie, czy zduszenie ognia palcami dopuszczam jedynie wówczas, gdy dany rytuał tego wymagaKolejną ważną zasadą w stosowaniu magii świec, jest to , iż absolutnie nie wolno manipulować innymi osobami ani ich uczuciami – nie wolno zmuszać danej osoby do czegoś, czego nie chce!!!!!

To już zahacza o tzw. "CZARNĄ MAGIĘ"
Nie radzę bawić się w ten sposób, bo obróci się to przeciwko Wam.
Ja tutaj przedstawiam wam rytuały do tzw. "BIAŁEJ MAGII " która nie krzywdzi nikogo innego, a jedynie wspomaga dobre intencje,dla dobra wszytkich ludzi i nas samych.

*Sprostowanie nie ma białej i czarnej magii są to intencje ,nasze intencje złe nigdy nie będą dobrymi i na odwrót Przy magii bardzo ważne znaczenie ma faza księżyca oraz czy jest pusty bieg księżyca …
Kiedy Księżyc jest rosnący wykonujemy rytuały przyciągające, Natomiast po pełni Księżyca wykonujemy rytuały oczyszczające,uwalniające ,odcinające ....
Wiadomo, że życie nie jest do końca takie proste więc i przy określaniu czasu palenia świec jest nieco bardziej skąplikowane niżby się co ni którym wydawało.
Kolejną bardzo ważną zasadą przy wybieraniu czasu palenia świec jest również fakt iż, jeśli ksiezyca ubywa a świece palimy o zachodzie słońca ,wówczas dodatkowo wzmacniamy działanie magii odcinającejNa tym kończę wstęp do magii świec .

Pozdrawiam was serdecznie


Wszystkie Świece Rytualne, które używam , są z naturalnego wosku oraz są namarszczone specjalnymi olejkami (do danej intencji) dzięki temu chronią od negatywnej energii, oraz są spersonalizowane bezpośrednio pod klienta, i jego intencję

Dzięki czemu posiadają bardzo Wysokie Wibracje Mocy Sprawczej , które silnie wzmacniają każdy rytuał, by mógł się on odbyć na jak najwyższym poziomie energetycznym.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...