poniedziałek, 14 maja 2018

Świece intencyjne-wizerunkoweUwaga Uwaga bardzo ważne!!!!! 

Powyższe rodzaje świec wizerunkowych i separacyjne spala się zawsze za jednym razem - bez gaszenia


Świece wizerunkowe są najsilniejszym rodzajem świec intencyjnych.
Doskonale sprawdzają się  gdzie obciążenia i blokady są mocne więc potrzebne jest silne wsparcie i zdecydowane działanie. 
Warto wiedzieć, że intensyfikują siłę intencji i mogą uruchamiać także intensywne procesy oczyszczania blokad na poziomie fizycznym.  
Oczywiście warto sobie zaprogramować, aby to działanie odbywało się możliwie jak najłagodniej, bez komplikacji i uciążliwych zjawisk. 
 Należy pamiętać, że palenie świec wizerunkowych na kogoś/ dla kogoś nawet w czystej intencji jest manipulacją i ingerencją w cudzą przestrzeń. Najpopularniejsze kształty to:  

Wizerunek kobiety lub mężczyzny – sprawdza się w pracy ze sobą, można spersonalizować taką świecę ryjąc na niej swoje imię i nazwisko oraz datę urodzenia. 
Dobrze sprawdzają się jako doraźne doładowanie (np. złota świeca super wesprze ściąganie blokad finansowych i intencję zdobycia dodatkowych dochodów w określonym czasie).

Intymne części ciała – choć wywołują kontrowersje, są doskonałym wsparciem w intencjach na odblokowanie i oczyszczanie wszelkich obciążeń związanych z seksualnością, zwłaszcza w przypadku potężnych blokad, które tę sferę życia zniekształcają lub eliminują. 

Czaszki – bardzo mocne świece, które sprawdzają się w sytuacjach, gdy potrzebne jest bardzo silne i zdecydowane odcinanie oraz odpinanie podpięć (gdy te podpięcia mają silny negatywny wpływ na osobę i jej decyzje). Także w intencjach prozdrowotnych, ich działanie może wiązać się z  silną indukcją procesów oczyszczających, dlatego należy ich ostrożnie używać.

Zwierzęta – przydają się do pracy z wartościami i jakościami, które reprezentują poszczególne wizerunki zwierząt  w kontekście  tzw. „zwierząt mocy” (power/ spirit animals). Można wspierać uzdrawianie zwierząt poprzez użycie świecy w kształcie tego zwierzątka.

Postacie mityczne i mistyczne – aniołki, dewocjonalia, wizerunki bożków i buddy, wróżki, elfy, itd. – są to energie z niższych poziomów i potrzeba używania ich jako świec intencyjnych wskazuje jedynie na podłączenia energetyczne do niższych poziomów (osadzenie świadomości w konkretnych hologramach wiedzy oraz iluzjach mocy). 
   
Świece separacyjne
Na rynku świec energetycznych (rytualnych) można kupić także tzw. świece separacyjne.
 To jakby osobna kategoria świec prostych i wizerunkowych przeznaczona do sytuacji wyjątkowych - silnych i kategorycznych procesów całkowitego odcinania negatywnych energii. 
Należy ich używać z pełną rozwagą, ponieważ ich działanie polega na kończeniu relacji i zdecydowanym usuwaniu połączeń energetycznych. 
Trzeba mieć absolutną pewność, że jest to jedyne i słuszne rozwiązanie oraz z wyjątkową czujnością dbać o absolutną czystość intencji - działać dla Najwyższego Dobra. 
Bez złorzeczeń, żalu i chowania urazy! 
Takie świece świetnie sprawdzają się u osób podatnych na ataki energetyczne (ofiary wampiryzmu energetycznego) i mających skłonność do wikłania się w bardzo toksyczne relacje typu kat i ofiara. Jest to sposób na to, aby osoba osłabiona i bezbronna mogła oderwać się od koszmaru, w którym trwa i mogła wejść na drogę przepracowania obciążeń, poprzez które takie toksyczne schematy przyciąga do swojego życia. 
Bez przepracowania tematu na poziomie przekonań, sytuacje wchodzenia w ten sam schemat relacji i lęków mogą powtarzać się w przyszłości z innymi osobami. 
Dlatego należy mieć świadomość, że świeca zadziała na konkretny przypadek – sytuację, ale nie załatwi sprawy raz na zawsze. Jedynie wesprze doraźnie w tworzeniu warunków do zmiany.
 Należy zatem podjąć wysiłek i znaleźć odpowiedniego terapeutę, który skutecznie pomoże wyjść z programów kata i ofiary oraz podatności na ataki.  

Do świec wizerunkowych zaliczyć możemy  świece w geometrycznych kształtach.
 Ich forma reprezentuje konkretne energie i dodatkowo zasila nią intencje.
Jajo –  symbolizuje początek, zasianie nowej idei oraz jej ochronę, ciekawa energia spokojnego wzrostu i rozwoju pod pieczą
Kula – to emanacja energii obfitości
Ostrosłup – Koncentruje energię płomienia świecy (taki trójkąt to symbol trygonu ognia, który znacznie wzmacnia emanację i przepływ tego żywiołu oraz jakości, które on reprezentuje). 
Stożek (ostrosłup z kołem w podstawie) – działanie koncentruje się na sferze obfitości, dostatku, płodności i pomnażaniu energii
Kostka – symbolizuje energię świata materialnego – to co wiąże się z uziemieniem, porządkiem, fundamentem, ziemskim ładem. Dobry kształt dla osób bujających w obłokach i oderwanych od rzeczywistości w jakiejś sferze egzystencji
Walec – stabilizacja energii i przedłużanie jej działania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...