czwartek, 24 maja 2018

Żywioł-Powietrze (odzwieciedlenie w pracy)


Powietrze
Powietrze to żywioł patronujący numerologicznej Piątce, Szóstce i Mistrzowskiej Jedenastce. 
Szóstka jest również pod opieką ziemi. Liczby powietrzne najbardziej cenią sobie wolność.
 Nie lubią żadnych ograniczeń, jednak najdotkliwsze są dla nich ograniczenia myślenia i wyobraźni. Obdarzone są wielką fantazją i z reguły są bardzo kreatywne.
 Realizują się w pracy twórczej. W tej grupie najczęściej spotykamy osoby zajmujące się malarstwem, pisarzy, twórców filmowych.
 Bardzo towarzyskie, rozmowne i serdeczne osoby z powietrznych liczb chętnie poprowadzą warsztaty artystyczne, stworzą amatorski teatr, będą udzielać się w ośrodkach kulturalnych.
 Chętnie podejmują się prowadzenia wszelki inicjatyw społecznych - spotkań z autorami, wieczorków z książką czy klubów dyskusyjnych.
Witalność i żywiołowość podopiecznych powietrza sprawia, że zawsze gromadzi się w wokół nich tłum zachwyconych nimi osób.
 Chętnie zawierają nowe znajomości i szybko można się z nimi zaprzyjaźnić.
 Zarażają entuzjazmem i inspirują. W każdym człowieku potrafią błyskawicznie odnaleźć nawet najgłębiej ukryte zalety i talenty. Szybko stają się autorytetem i mentorem dla młodszych.
Niestety, powietrzna potrzeba wolności wiąże się również z niestałością. Podopieczni żywiołu powietrza szybko się zniechęcają i porzucają stare projekty na rzecz nowych. Równie szybko zniechęcają się do ludzi i bardzo szybko zauroczyć je może kolejna fascynująca osobowość.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...