sobota, 16 czerwca 2018

Agat zebra


Agat zebra to kamień wspomagający nietypowe sposoby myślenia, poleca się w sytuacjach wymagających znalezienia prostego, cudownego rozwiązania. Agat zebra to kamień o energii bezpieczeństwa i niezależności od wpływów zewnętrznych. Zmniejsza napięcie, pomaga w osiągnięciu wewnętrznej równowagi. Na poziomie duchowym agat zebra równoważy i stabilizuje aurę człowieka.

bezpieczeństwo, równowaga wewnętrzna, znajdowanie prostych rozwiązań

Jeśli trudno ci znaleźć odwagę, by stanąć samodzielnie i pokazać kim jesteś - agat Zebra może ci pomóc po drodze. Usuwa wasze wątpliwości i brak poczucia bezpieczeństwa, a zamiast tego daje odwagę, siłę i pragnienie pełnego przeżycia swojego życia. Aktywuje płuca i witalność.
Daje poczucie, że dostajesz "powietrze pod skrzydła", co podnosi cię do wibracji o wyższej energii, dzięki czemu możesz uwolnić się od wszelkich postaw i opinii innych ludzi, na które często masz wpływ. Gdy zostaniesz zniesiony, możesz łatwo zobaczyć, jakie są twoje opinie i opinie, uwalniając cię od innych.
Więcej na temat tego kamienia tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...