środa, 20 czerwca 2018

JASPIS DALMATYŃCZYK


JASPIS DALMATYŃCZYK (pieniądze, dobrobyt) – kamień wojowników, na sukces, dla zakładających własną firmę Jaspis symbolizuje siłę woli, w średniowieczu był uważany za kamień wojowników. Jaspis dodaje odwagi, aby starać się o sukcesy, a pomysły przekuwać na czyny. Szczególnie polecany jest dla osób zakładających własną firmę. Starożytni Egipcjanie wykonywali z jaspisu amulety dla zwiększenia energii seksualnej i atrakcyjności. Jaspis jest również uważany za kamień uzdrawiający, chroniący przed depresją i negatywnym myśleniem; uwalnia od stresów, przywraca spokój, nadaje się dla osób rzucających palenie.
To kamień nasycający swojego posiadacza energią pieniężną. Wśród minerałów reprezentuje on pieniądze, bogactwo, obfitość.
W starożytnym Rzymie był uważany za symbol dobrobytu.
Powoduje ożywienie. Pomaga zwalczyć lenistwo!!!
Należy do rodziny kwarców. Jest nieprzeźroczysty, a w swej ciekawej palecie posiada prawie wszystkie kolory, choć oczywiście dominują czerń i biel we wszystkich odcieniach.JASPIS DALMATYŃCZYK FIOLETOWY (kamień wojowników, zwiększenie atrakcyjności, zaczynanie nowej działalności)
Jaspis symbolizuje siłę woli, w średniowieczu był uważany za kamień wojowników. Starożytni Egipcjanie wykonywali z jaspisu amulety dla zwiększenia energii seksualnej i atrakcyjności. Jaspis dalmatyńczyk jest między innymi kamieniem ochronnym. Chroni nie tylko przed wpływami z zewnątrz, ale i od wewnątrz, na przykład przed depresją i negatywnym myśleniem. Jaspis dalmatyńczyk dodaje determinacji, aby swoich pomysłów nie nosić tylko w głowie, ale przekuwać je na działanie. Ze względu na swoją energię nadaje się dla osób zaczynającyh coś nowego, zakładających firmę, rozpoczynających budowę domu albo duży projekt.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...