czwartek, 5 lipca 2018

Brama Syriusza

Każdego roku w pierwszym tygodniu lipca święta brama energii aktywowana jest między Ziemią a gwiazdą Syriuszem, przynosząc wyostrzone wibracje i duchowe postępy.
3-7 lipca
Brama Syriusza
Dodaj napis

W astrologii pierwszy tydzień lipca jest uważany za czas duchowego postępu i czas, w którym cała ludzkość może podnieść poziom świadomości .
W tym czasie Słońce i Ziemia znajdują się najdalej od siebie. Oznacza to, że energetyczny wpływ Słońca jest znacznie słabszy na Ziemi.
Słońce jest uważane za linię życia tej planety. Słońce utrzymuje energię narodzin, ciepła, pożywienia i światła. Słońce utrzymuje nas przy życiu i obecności w tej ziemskiej rzeczywistości.
Gdy Słońce i Ziemia tańczą ze sobą z daleka, energia z innej gwiazdy pojawia się w blasku reflektorów. Ta gwiazda świeci 23 razy jaśniej niż nasze własne Słońce i jest znana jako "Duchowe Słońce" Syriusza lub Ziemi.
Syriusz od dawna był czczony przez wiele starożytnych kultur i był uważany za bramę do nieba.
W rzeczywistości w starożytnym Egipcie Syriusz był uważany za gwiazdę bogini Izydy, która rządziła między innymi śmiercią i odrodzeniem.
W starożytnych kulturach szamańskich uważano, że Syriusz jest królestwem bogów, a kiedy znajdował się najbliżej Ziemi, podróżowali przez bramę, aby zebrać Boskie orędzia.
Inne kultury wierzą, że Syriusz jest domem dla zaawansowanej technologicznie rasy obcych, która zawiera wyższą wiedzę i świadomość niż to, co mamy na Ziemi.
W astrologii uważa się, że Syriusz posiada energię znacznie bardziej zaawansowaną niż nasze własne Słońce, a kiedy zbliża się do Ziemi, może mieć głęboki duchowy wpływ.
Od 3 do 7 lipca każdego roku Syriusz przesuwa się najbliżej Ziemi, a  Słońce jest dalej, energia Syriusza jest w stanie swobodnie płynąć w kierunku Ziemi, otwierając bramę energii.
Ta brama pozwala Ziemi otrzymywać bezpośrednie "pobieranie" informacji z Syriusza, co może przyspieszyć duchowy postęp życia na Ziemi.
Po aktywacji tej bramy jest to bardzo silny czas na Ziemi i taki, w którym prawdopodobne jest duchowe przebudzenie i pobieranie z bardziej rozwiniętych istot / duchów. Właśnie dlatego Syriusz jest często określany jako Duchowe Słońce Ziemi.
W pierwszym tygodniu lipca wibracje na Ziemi są uważane za znacznie wyższe i znacznie potężniejsze. Może to pomóc zwiększyć poziom kreatywności i sprawić, że będziesz bardziej świadomy swojej intuicji.
Uważa się, że Syriusz jest zaawansowanym technologicznie miejscem, więc te inspiracje są również na Ziemię w tym czasie.

Sam Syriusz posiada energię wolności i polega na poszerzaniu naszej świadomości, abyśmy mogli uwolnić się od ograniczeń. W ten sposób energia Syriusza pozwala nam ewoluować i pozwala nam widzieć poza naszymi pięcioma zmysłami.
Aby otrzymać tę potężną energię duchową w swoim własnym życiu, pierwszy tydzień lipca byłby idealnym czasem, aby rozpocząć nową praktykę medytacyjną, aktywować trzecie oko i dotrzeć do swoich duchowych przewodników i aniołów stróżów.
Byłby to także idealny czas na oczyszczenie aury, a jeśli pracujesz w technologii, może to być dobry moment na wymyślenie nowych innowacji lub eksperymentowanie z nowymi osiągnięciami.

3 komentarze:

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...