środa, 4 lipca 2018

Celestyn białyCelestyn biały (kamień anielski, kontakt z Aniołem Stróżem)Nazwa celestynu pochodzi od łacińskiego słowa "niebiański". 
Celestyn to doskonały kamień dla osób zainteresowanych aniołami i pragnącymi mieć lepszy kontakt z własnym Aniołem Stróżem. 
Celestyn pomaga w rozwijaniu intuicji i zdolności parapsychologicznych - jasnowidzenia, otrzymywania informacji z wyższych wymiarów. 
Celestynu można używać do medytacji oraz do pracy ze snami - wspomaga zapamiętywanie i rozumienie snów.
          Na poziomie fizycznym celestyn to kamień wnoszący spokój i harmonię. Polecany jest dla osób występujących publicznie i odczuwających tremę - dla aktorów, piosenkarzy, mówców i wykładowców.

Celestyn ma delikatną energię, która podnosi wibrację i pomaga zbliżyć się do królestwa aniołów i anielskich przewodników, dla komunikacji z nimi. 

Jest to wspaniały kamień do umieszczenia w sypialni, miejscu medytacji albo w miejscu uzdrawiania ludzi. 

          Celestyn oczyszcza atmosferę i jest źródłem pozytywnej energii, polepsza nastrój i wnosi inspirację w każdą czynność w jaką człowiek jest zaangażowany. Celestyn ułatwia otworzenie się na zdolności do jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoczucia. Ten kamień polepsza dostęp do inspiracji i intuicji, a także myślenia abstrakcyjnego.
Właściwości magiczne:

 W praktyce magii uważa się, że ma podobną Celestyn jakości kryształ tselestitom. Czarodzieje wierzą, że celestytem mineralnej daje człowiekowi możliwość wyrażenia myśli. W związku z kryształu wokół jego gospodarz rozwija atmosferę radości i dobrej woli. Jest doskonała do medytacji. Niektórzy uważają, że Celestyn czarownicy jest w stanie obudzić w człowieka różnorodne talenty, które zostały ukryte.
Nadal nie astrologów przyjdzie do jednomyślnej opinii w kwestii dostaw celestytem do niektórych znaków zodiaku.

Talizmany amulety: Osoby, które są trwałe w osiąganiu celów, Celestine jest idealny jako talizman lub amulet. W kostiumie maskotki, nawet mały kamień nieleczonej. Właściciel Celestine daje tak ważną jakość, jak pewność siebie, dodatkowo, w razie potrzeby, właściciel mineralnych jest w stanie wyżywić energię kosmiczną.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...