piątek, 6 lipca 2018

Otwarcie portalu lwiej Bramy sierpień 2018
Co roku Słońce, Ziemia i Syriusz przenoszą się do konkretnych punktów na niebie aktywując Portal Lwiej Bramy.
Lwia Brama otwiera się od 26 lipca do 12 sierpnia, ale jest najpotężniejszy 8 sierpnia. W tym dniu możemy otrzymać pełną obfitość magicznej i potężnej energii, która jest w ofercie.
By zrozumieć, czym jest Portal Lwiej Bramy, ważne jest, aby zrozumieć, co robią trójcy kosmiczni gracze (Ziemia, Słońce i Syriusz).
Aby portal Lionsgate mógł zostać aktywowany, Słońce musi się zgadzać z gwiazdą, która jest większa i jaśniejsza niż nasze własne Słońce.
Syriusz jest znany jako Duchowe Słońce i uważa się, że posiada wiedzę i mądrość z wyższych Boskich światów.
Kiedy Słońce i Syriusz spotykają się w tym okresie, ich energie nasilają się, a Ziemia jest w stanie otrzymać "energię światła" z obu tych ciał niebieskich.
Nasze Słońce jest już wystarczająco ciepłe i odżywcze i dostarcza energii życia, ale wyobraź sobie, co dzieje się, gdy łączy siły z Syriuszem.
Jeśli pomyślimy o tym w sposób symboliczny, to tak, jakby planeta Ziemia była skąpana dwoma najpotężniejszymi światłami na niebie.
Ta energia światła może wzmocnić przebudzenia duchowe, wprowadzić nowe wglądy lub nową świadomość, a także może pomóc podnieść świadomość planety.
Jest to wysoce aktywowana i duchowo zaawansowana energia tych gwiazd, które pomagają aktywować portal i wysyłają do nas napływ wyższej energii wibracyjnej.
Słońce, będące w konstelacji Lwa symbolizowanej przez Lwa, powoduje, że ten portal gwiezdny jest nazywany Lionsgate czyli nasz Portal Lwiej Bramy
Interesujące jest również to, że portal ten znajduje się na szczycie 8 ,oraz 88 (miesiąc ,oraz dzien) i magicznej  mistrzowskiej liczby 11 podliczając rok 2018
 W numerologii 8 to także potężna liczba reprezentująca nieskończoność, moc, boskie połączenie, odrodzenie i wyższe królestwa.
Co to wszystko oznacza dla ciebie? Oto przesłanie do tegorocznego Lionsgate:
Musisz znaleźć przyjemność, po prostu będąc człowiekiem.
Kiedy nasze dusze przybyły na tę Ziemię, przyszliśmy po ludzkie doświadczenie i wielu z nas nie żyje w pełni potencjałem naszych ludzkich możliwości.
Jako ludzie przyjechaliśmy, aby poznać, skosztować, podróżować, żyć i doświadczać emocji i kolorów Ziemi. Ale wielu z nas utknęło w pułapce monotonii codziennego życia i zapomnieliśmy, do czego przybyliśmy, aby naprawdę doświadczyć.
Chociaż wszyscy mamy duchowy rdzeń, musimy znaleźć więcej wdzięczności za ludzkie strony życia.
Bycie człowiekiem często ma zły charakter, ale ludzie są niesamowitymi, namiętnymi i współczującymi istotami, które mają tak wiele do zaoferowania światu. Musimy objąć nasze człowieczeństwo i wypracować to, co sprawia, że ​​czujemy się najbardziej żywi.
Co sprawia, że ​​czujemy się szczęśliwi lub zadowoleni z życia w naszej ludzkiej formie? Jakie doświadczenia chcemy mieć na Ziemi, aby to życie było warte życia?
Oto pytania, na które Lionsgate z 2018 roku prosi nas o odkrycie - musimy wyjaśnić, co sprawia, że ​​warto żyć, a następnie podjąć praktyczne działania, aby je zrealizować.
Ostatnim przesłaniem dla Lionsgate na sierpień 2018 r. Jest usunięcie energetycznego "zanieczyszczenia" z naszych ciał. Ta Lwia brama będzie bardzo uzdrawiająca i oczyszczająca, o ile pozwolimy tej energii na filtrowanie.
Całkowite  zaćmienie Księżyca przypada na dzień  27,07,2018 przed portalem Lwiej Bramy w znaku Wodnika, my wszyscy będziemy wezwani, aby odpuścić, uzdrowić i uwolnić, abyśmy mogli otrzymać nowe. 
Warto dodać kochani tegoroczne zaćmienie księżyca zbiega się z tzw. apogeum, czyli momentem, kiedy Księżyc jest najdalej oddalony od Ziemi. Oznacza to, że lipcowe zaćmienie księżyca będzie wyjątkowo długie i potrwa aż 1 godzinę 42 minuty i 57 sekund – jest to maksymalny czas trwania tego zjawiska. Oznacza to, że tegoroczne zaćmienie Księżyca będzie to najdłuższym zaćmieniem w XXI wieku. Kolejne takie wydarzenie będzie miało miejsce już nie za naszego życia, dopiero w 2123 roku.

Aby otrzymać najwyższe ulepszenia energii z portalu Lionsgate w sierpniu 2018 r., Pamiętaj, aby pozostać czystym i otwartym kanałem poprzez uwalnianie i puszczanie wszystkiego, co już ci nie służy.
Szczęśliwego Lionsgate!

2 komentarze:

  1. A jak ma się to do osób urodzonych 8 sierpnia?

    OdpowiedzUsuń
  2. oooooo zaskakujące już teraz rozumiem skąd się wzięło czyszczenie wszystkiego starego już od poprzedniej pełni, które trwa i jak widać będzie trwało aż do dopełnienia.

    OdpowiedzUsuń

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...