niedziela, 8 lipca 2018

Sezon retrogradacyjny czerwiec-sierpień 2018

                                             Sezon retrogradacyjny czerwiec-sierpień 20182018 jest rokiem do zbudowania, to rok, aby rozpocząć tworzenie solidnego fundamentu, dzięki czemu można zamanifestować życie swoich marzeń.
Od początku roku kosmos prowadzi nas do działania i do budowania życia, którego pragniemy.Ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć bezpieczeństwo i strukturę, i znaleźć równowagę z obecnym kierunkiem naszego życia. Ale nadszedł koniec czerwca, kiedy w powietrzu jest już zmiana, a Wszechświat poprosi nas, abyśmy zwolnili.

Od 26 czerwca do 27 sierpnia będziemy mieli do sześciu planet cofających się, co spowolni wszystko. Te planety to: Jowisz, Saturn, Pluton, Mars, Neptun, Uran i Merkury.
Energia powrotna polega na poruszaniu się wewnątrz. Chodzi o zatrzymywanie, refleksję i pracę nad tym, co już jest przed tobą, zamiast sięgania po coś nowego.
Powroty powodują, że ekspresja planety skierowana jest raczej do wewnątrz niż na zewnątrz, co oznacza, że ​​odczuwamy wpływ planety na inny poziom. W niektórych przypadkach czujemy silniejszą planetę, ponieważ działa ona na bardziej wewnętrznym, podświadomym poziomie.
Często do czasu zakończenia cyklu wstecznego jesteśmy w stanie złożyć w całość to, co musimy wyjaśnić, aby iść naprzód.
W tak ciężkim okresie wstecz, energia kosmosu staje się wolna i zamiast próbować iść naprzód, musimy spojrzeć na naszą przeszłość i na to, jak nasze działania, postawy i przekonania manifestują się w naszym życiu.
Wszechświat chce, abyśmy skupili się na tym, co już jest na naszych talerzach i na tym, co już uruchomiliśmy. W rzeczywistości, próbując wyprzedzić tak wiele planet w tył może sprawić, że poczujesz, że robisz krok do przodu i dwa kroki w tył.
Każda planeta wyładowuje swoją własną energię i wibracje, gdy jest w ruchu wstecznym, ale jednoczesne cofanie się wielu planet może utrudnić rozróżnienie, która jest która.
Oto krótki przegląd każdej wstecznej planety i skutków, jakie możemy odczuwać w tym sezonie:

                          Mars (26 czerwca-27 sierpnia)Mars jest najbardziej znaczącym z tych wsteczników, gdy cofa się najmniej, a jego skutki są znacznie bardziej zauważalne. Mars cofa się tylko raz na około 1,5 roku, a kiedy to robi, naprawdę zmusza nas do oceny i oceny kierunku naszego życia. Mars cofnie się dzięki znakowi Wodnika i Koziorożca, a pod tą energią będziemy kierować się, aby naprawdę przejść do przeszłości i zastanowić się, w jaki sposób nasze działania służyły lub przeszkadzały nam.

                      Saturn (18 kwietnia-6 września)


Saturn będzie cofać się w Koziorożcu przez co najmniej połowę roku, więc mamy czas, aby dostosować się do energii. Saturn retrograde pomaga nam skupić się na tym, za co chcemy wziąć odpowiedzialność i gdzie musimy wyznaczyć granice w naszym życiu. Pod tą energią Saturn naprawdę przyciągnie naszą uwagę do wszystkiego, czego potrzebujemy, aby przyspieszyć i przejąć na siebie własność, aby stworzyć życie, którego pragniemy. Być może będziemy musieli przejrzeć nasze przeszłe działania lub przekopać się przez stare schematy z dzieciństwa, aby znaleźć drogę naprzód.

                    Neptun (18 czerwca - 25 listopada)


Neptun jest wsteczny przez prawie pół roku, więc nie odczuwamy tych efektów tak mocno. Mamy również czas na dostosowanie się do energii. Neptun jest wsteczny w znaku Ryb i pomoże nam pogodzić się z naszą duchowością. Możemy mieć nowe idee lub zrozumienie wokół naszej duchowości, albo możemy nawet poczuć się zakłopotani tym, w co wierzymy. Po przejściu na bezpośredni, jasność zazwyczaj następuje i możemy otrzymać nowe zrozumienie.

                           Jowisz (9 marca - 10 lipca)

Jowisz  będzie prowadził nas do myślenia o większych, globalnych przyczynach i jak możemy wprowadzać zmiany, które mają wpływ na większe dobro. Gdy Jowisz cofa się przez Skorpionem, kwestie związane z seksualnością i równością płci mogą wyjść na pierwszy plan.Możemy również być kierowani, aby ocenić, gdzie musimy myśleć lepiej, aby dotrzeć tam, gdzie chcemy być.

                  Pluton (22 kwietnia - 2 października)


Pluton jest również wsteczny przez większą część roku, dlatego nie odczuwamy tak silnie efektów tego wsteczny. Pluton cofa się w znaku Koziorożca i pomoże nam przekopać się przez szkielety w szafie i uwolnić je raz na zawsze. Tajemnice mogą zostać ujawnione, lub możesz otrzymać nowe zrozumienie lub nową prawdę w tym czasie. Odwrotność Plutona dotyka nas wszystkich inaczej, ale w gruncie rzeczy ma miejsce jakiś cykl śmierci i odrodzenia.

                       Merkury (26 lipca - 19 sierpnia)


Merkury cofa się co kilka miesięcy, więc jej energia jest niczym, do czego nie jesteśmy przyzwyczajeni. Efekty wsteczne Merkurego w tym sezonie prawdopodobnie zostaną wzmocnione i możemy czuć się bardziej nieswojo niż zwykle. Podczas wstrząsu Merkurego w Lwim portalu możemy być zachęcani do myślenia o nowych sposobach kreatywności. Odwrotna rtęć to czas, aby wejść i odkryć ukryte myśli, uczucia i emocje. Czas również wykopać wszelkie podświadome wzorce myślowe, które mogą nas blokować.

                       Uran (7 sierpnia, 6 stycznia 2019 r.)


Uran cofa się do 2019 roku poprzez znaki Taurusa i Barana. W ramach tej wstecznej energii będziemy musieli uczyć się i owijać lekcje od 2008 roku, kiedy Uran po raz pierwszy wprowadził Barana. Gdy Uran wyrusza z Taurusa iz powrotem do Barana, otrzymamy ostateczne lekcje lub podarunki i będziemy naprawdę zachęcani do rozpoczęcia nowego rozdziału i nowego cyklu. Po przejściu bezpośrednio Uranu w Byku przedstawi nam nowe tematy i lekcje na nowy rok.

Łącznie wszystkie te wsteczne planety i energie będą nas prowadzić, abyśmy rozważyli nasze działania i wybory, których dokonaliśmy dotychczas w naszym życiu.
Czy podejmujemy decyzje w oparciu o strach, czy też podejmujemy decyzje w oparciu o miłość?
Czy pozwalamy ludziom chodzić po nas, czy też ustalamy pewne granice?
Czy mówiliśmy prawdę i jasno mówiliśmy, czy kłamiemy, czy omijamy prawdę?
Są to wszystkie rzeczy, nad którymi będziemy musieli się zastanowić podczas tego okresu wstecznej aktywności.
Po zakończeniu sierpnia sytuacja zacznie znowu przyspieszać, a my będziemy mogli zacząć podejmować bardziej zdecydowane działania.
Warto również wspomnieć, że Venus pójdzie wstecz od 5 października do 16 listopada. Podczas gdy ta energia nie spowolni tak bardzo jak Mars Retrograde, jest to bardzo wyraźny znak od Wszechświata, że ​​jesteśmy proszeni, aby naprawdę być w tryb oceny i oceny na pozostałą część roku.
Ponieważ rok 2018 jest rokiem, w którym można zbudować i ugruntować swoją pozycję, ma sens, abyśmy byli naprawdę zachęcani do omawiania działań i sprawdzania dotychczasowych działań.
Wszyscy jesteśmy w trybie przygotowania naszej fundacji i budowania cegieł po cegle. Być może nie jesteśmy w stanie jeszcze zobaczyć gotowego produktu, ale wykwalifikowany budowniczy wie, że chodzi przede wszystkim o stworzenie idealnego fundamentu i zapewnienie, że dolne cegły są wystarczająco mocne, aby pomieścić wszystko, co będzie na wierzchu.
Pod całą tą wstrząsającą energią będziemy musieli się upewnić, że budujemy w sposób uczciwy, z sercem i mając na uwadze nasze najwyższe intencje.
Zostaniemy wezwani, aby upewnić się, że to, co budujemy, jest dostosowane do naszego najwyższego dobra.
Daty retrogradacji na czerwiec-sierpień 2018:
Czerwiec:
Jowisz wsteczny
Wsteczny Saturn
Wstecz Neptuna
Wstecz Plutona
Wstecz Marsa (rozpoczyna się 26 czerwca)
Lipiec:
Mars wsteczny
Jowisz wsteczny (koniec 10 lipca)
Wsteczny Saturn
Wstecz Neptuna
Wstecz Plutona
Wstecz rtęci (rozpoczyna się 26 lipca)


Sierpień:
Wstecz Marsa (kończy się 27 sierpnia)
Uran wsteczny (rozpoczyna się 7 sierpnia)
Wsteczny Saturn
Wstecz Neptuna
Wstecz Plutona
Wstecz rtęci (koniec 19 sierpnia)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...