środa, 4 lipca 2018

Uran i Mars 2018

Intuicyjna astrologia: Uran i Mars od maja do września 2018 r

Od maja do września 2018 roku, Uran i Mars będą intensywnie tańczyć ze sobą i zamierzają prowadzić nas do odważnych zmian w naszym życiu.
Uran jest planetą zmian i rewolucji, a Mars jest planetą działania i męskiej mocy. Kiedy te dwie energie połączą się, wszyscy otrzymamy silne pragnienie zmiany i zrewolucjonizowania naszego życia poprzez podjęcie działania i znalezienie naszego wewnętrznego wojownika.
W rzeczywistości możemy wykorzystać tę energię, aby naprawdę powstać i przejąć kontrolę nad naszym życiem i kierunkiem, w którym chcemy zmierzać.
Jest to świetna energia do wyłamania się z formy, zerwania z kursu, na którym podróżujesz, i oderwania się w coś zupełnie nowego.
Jeśli grałeś bezpiecznie, jeśli mieszkasz ze strefy komfortu zbyt długo, ta energia naprawdę zmusi cię do wstania i znalezienia swojej wewnętrznej siły i wewnętrznego wojownika, abyś mógł wyruszyć ścieżką, która ma więcej ambicji i więcej wzrostu.
Pod tą energią dostaniesz szansę na skok. Pod tą energią zostaniecie poprowadzeni, aby znaleźć swoją odwagę i pewność siebie, abyście mogli stworzyć życie, którego naprawdę pragniecie.
W każdym z nas jest moc i potencjał, by wznieść się w kierunku tego, kim mamy być. Kiedy znajdujemy to miejsce, kiedy żyjemy z tego miejsca, automatycznie czujemy się spokojni i celowo.
Kiedy żyjemy dla innych, kiedy żyjemy w cieniu, lub gdy cofamy się przed naszymi prawdziwymi istotami, to zrzuca nas z kursu i prowadzi nas do dostosowania się lub po prostu podążania za tłumem.
Kto powiedział, że musimy iść na studia, aby uzyskać dobrą pracę? Kto mówi, że musimy wziąć ślub, kupić dom, założyć rodzinę? Są to wszystkie normy społeczne, których nie musimy dostosowywać. Mogą działać na pewno, ale to nie znaczy, że są odpowiednie dla wszystkich.
Znalezienie własnej podróży, robienie rzeczy w swoim własnym czasie, świętowanie własnej wyjątkowości jest tym, czym jest ten taniec energii Urana i Marsa.Gdy obie te planety tańczą, wszyscy posmakujemy tego, jak to jest wznieść się, znaleźć naszego wewnętrznego wojownika i pójść za tym, w co naprawdę wierzymy,  nawet jeśli jest to sprzeczne z ziarnem.
Podczas gdy ta energia naprawdę będzie nam pomagać żołnierzowi, jest jeszcze druga strona tej energii, o której musimy pamiętać.
Uran i Mars mogą być bardzo niestabilną kombinacją i istnieje ryzyko, że moglibyśmy przeskoczyć zanim spojrzymy. Ta energia może nas również uwięzić w prowadzeniu z naszym ego i zapomnieniem, jak nasze działania wpływają na większą całość.
Emocje takie jak złość, frustracja i chciwość mogą również wypłynąć na powierzchnię, co może również prowadzić do błędnych działań.
Jeśli któryś z tego rezonuje przez ten okres energii, wiedz, że wszystko, co musisz zrobić, to zameldować się z samym sobą i swoim sercem.
Weź głęboki oddech. Poświęć trochę czasu, aby uspokoić emocje, abyś mógł połączyć się z prawdą swojego serca. Znajdź czas na kronikowanie lub znajdź inne sposoby na uwolnienie się, na przykład poprzez ćwiczenia lub sztukę.
Pozwalanie sobie na kierowanie się i płynięcie z prądem jest również dobrym sposobem podejścia do tego zespołu Urana i Marsa, ponieważ próba kontrolowania zbyt dużej ilości może również sprawić, że ta energia będzie trudna do pokonania.
Podczas gdy jesteśmy zachęcani do wprowadzania zmian, musimy także podporządkować się przepływowi i pozwolić nam kierować się Wszechświatem.
Zawsze jesteśmy prowadzeni, zawsze jesteśmy pokazywani na drodze, po prostu musimy zaufać i pozwolić sobie na prowadzenie.
Tak więc pod tą energią znajdź swoją wewnętrzną moc i wewnętrznego wojownika, podnieś się do osoby, którą zawsze wiedziałeś, że możesz być, a następnie pozwól sobie na pójście w dowolnym kierunku, wołającym do twojego serca.
Uran i Mars działają razem od 16 maja do 18 września 2018 roku, a najważniejsze daty to:
16 maja
1 sierpnia
16 września

2 komentarze:

Pełnia Księżyca w Raku styczeń 2023 r.-energia

W końcu nadszedł rok 2023, a wraz z nim pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Pierwsza pełnia Księżyca w tym  roku przypada na wodnisty, intu...