środa, 15 sierpnia 2018

Głębsze spojrzenie na to, co oznacza twój znak słońca naprawdę


Astrologia to znacznie więcej niż codzienny horoskop. W rzeczywistości astrologia pochodzi z  roku 200 p.n.e i została użyta do przewidywania, planowania i rozumienia świata, w którym żyjemy.
Wiele lat temu starożytni patrzyli na niebo jako rodzaj mapy. Pod wieloma względami był to ich jedyny sposób na zrozumienie Wszechświata i obserwując nocne niebo, można było dostrzec trendy i wzorce.
Kiedy Słońce znajdowało się w pewnej konstelacji, zauważyło zmianę w energii. Gdy Księżyc był pełny, zauważyli inną energię. Pomogło to stworzyć idee i filozofie stojące za astrologią.
Chociaż niekoniecznie musimy polegać na nocnym niebie jako mapie, astrologia może dostarczyć nam znacznie głębszego wglądu w naszą duszę i świat wokół nas.
Zasadniczo jesteśmy Wszechświatem i poprzez zrozumienie gwiazd możemy zrozumieć siebie.
Większość ludzi zna swój Znak Słońca lub Znak Gwiezdny, który odnosi się do 12 konstelacji Zodiaka. Obejmują one:
 • Baran (21 marca - 19 kwietnia)
 • Byk (20 kwietnia-20 maja)
 • Bliznięta (21 maja - 20 czerwca)
 • Rak (21 czerwca - 22 lipca)
 • Lew (23 lipca - 22 sierpnia)
 • Panna (23 sierpnia - 22 września)
 • Waga (23 września - 22 października)
 • Scorpion (23 października - 21 listopada)
 • Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)
 • Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)
 • Wodnik(21 stycznia - 18 lutego)
 • Ryby (19 lutego - 20 marca)
O ile znak Słońca jest ważny, jest tylko ułamkiem obrazu, jeśli chodzi o astrologię. Wiele osób używa Znaku Słońca jako punktu wyjścia, ponieważ symbolizuje rdzeń energii tego, kim jesteśmy i potencjał tego, co możemy osiągnąć.
Istnieje wiele ogólnych interpretacji tego, co znaczy każdy Znak Słońca. Właściwie wszyscy słyszeliśmy prawdopodobnie stereotypy - Baran jest ognisty, uparty i tak dalej, ale co z głębszym poziomem?
Kiedy Słońce znajduje się w pewnej konstelacji, wydziela pewną energię, a ta energia jest o wiele głębsza niż tylko kilka stereotypowych słów kluczowych.
Chociaż nie jest możliwe pełne zrozumienie osoby po prostu z ich znaku Słońca, istnieje głębszy sposób spojrzenia na każdy znak Słońca i jego znaczenie.

Oto głębsze spojrzenie na każdy znak Słońca

Baran

Urodzeni razem ze Słońcem w Baranie są wysyłani, aby pomóc pionierom i zacząć działać. Mają mądrość, wiedzę i moc, aby zasiać nasiona idei na świecie. Stanowią one pączkowanie świadomości i mają pragnienie rozwinięcia silnego poczucia siebie. Z tego powodu ci, którzy mają Słońce w Baranie często podróżują w poszukiwaniu samopoznania. Częścią ich celu w tym życiu jest wykorzystanie ich prawdziwego potencjału i pomoc innym w uczynieniu tego samego.

Byk

Osoby urodzone ze Słońcem w Byku są wysyłane, aby pomóc ustabilizować i nazwać rzeczy. Mają umiejętność podejmowania projektów i pomysłów oraz dawania im strategii i długowieczności.Mają także zdolność cierpliwie pielęgnować rzeczy, dopóki się nie rozwiną. Ci, którzy mają Słońce w Byku, posiadają cenną umiejętność brania energii i przekształcania jej w coś użytecznego. Częścią ich celu w tym życiu jest nauczanie świata o wartości cierpliwości i poświęcenia.
Bliźnięta
Osoby urodzone razem ze Słońcem w Blizniętach są wysyłane, aby pomóc im w dzieleniu się swoim przesłaniem ze światem poprzez wyrażanie nowych pomysłów i wizji. Mają zdolność gromadzenia informacji i danych w celu tworzenia i rozwijania rzeczy. Jest częścią ich podróży duszy w tym życiu, aby wykorzystać ich talenty wyrażania siebie, aby przekazać większą prawdę. Wszczepiony w każde Bliźnięta jest perłą mądrości i przez życie ta mądrość zostanie im objawiona, aby dzielić się nią ze światem.
Rak
Osoby urodzone razem ze Słońcem w Raku są wysyłane, aby pomóc wdarzeniu słowom współczucia i dobroci. Poprzez odnajdywanie własnego poczucia przynależności do świata pomagają innym także robić to samo. Częścią ich podróży duszy w tym życiu jest nauczenie się, jak działać z miejsca uczucia i intuicji. Kiedy ci ze Słońcem w Raku uczą się operować z ich intuicji, odnajdują większe poczucie łatwości i płynności z życiem.

Lew

Ci, którzy urodzili się razem ze Słońcem w Lwa, są tutaj, aby świecić swoim światłem na świat. Ich darem jest możliwość oświecenia rzeczy, aby zobaczyć prawdę i zrozumieć rzeczy na głębszym poziomie. Częścią ich podróży w tym życiu jest nauczenie się, jak wyrażać, kim są i stanąć w obronie siebie i otaczających ich. Ci, którzy mają Słońce w Lwie, mają również dar pomagania innym odnaleźć ich pewność siebie i głos.

Panna

Osoby urodzone wraz ze Słońcem w Pannie są wysyłane, aby pomóc przywrócić porządek i strukturę. Są tutaj, aby służyć innym, ucząc się, jak pielęgnować i dbać o siebie. Częścią ich podróży duszy w tym życiu jest nauczenie się praktykowania własnej miłości i pomagania innym w tym samym. Mają również dar bycia zdolnym do przyjmowania pomysłów i wprowadzania do nich uziemienia i zorganizowanej energii.

Waga

Osoby urodzone razem ze Słońcem w Wadze są wysyłane, aby pomóc promować ideę towarzystwa i relacji. Ich dar na tym świecie pomaga innym zrozumieć partnerstwo i nauczyć się współpracować z innymi. Są oni strażnikami pokoju i posiadają cenną mądrość w uczeniu się, jak odnosić się do innych i otaczającego ich świata. Częścią ich celu w tym życiu jest uczenie się, jak otworzyć się na siebie poprzez łączenie się z innymi.

Skorpion

Urodzeni razem ze Słońcem w Skorpionie są wysyłani, aby pomóc nauczyć świat o sile zmian i transformacji. Poprzez przyjęcie własnego cyklu zmian i transformacji, mogą pomóc innym osiągnąć to samo. Ci, którzy mają Słońce w Skorpionie, są naturalnie potężni i posiadają dar szybkiego manifestowania wszystkiego, czego pragną. Częścią ich podróży duszy w tym życiu jest nauczenie się, jak puścić i poddać się życiu.

Strzelec

Urodzeni razem ze Słońcem w Strzelcu są tutaj, aby przypomnieć nam o radości i żartobliwości życia. Ich energia przypomina nam, że życia nie należy traktować poważnie i że wszystko ma swoją srebrną podszewkę. Częścią ich celu w tym życiu jest szukanie wiedzy przez doświadczenie, aby uczyć innych. Ci, którzy mają Słońce w Strzelcu, są tutaj, aby pomóc rozwinąć mądrość świata.

Koziorożec

Urodzeni razem ze Słońcem w Koziorożcu są tutaj po to, aby wprowadzić w świat ambicję i pragnienie odniesienia sukcesu. Poprzez własną motywację i poświęcenie pomagają inspirować innych do osiągania celów i materializowania swoich marzeń. Częścią ich celu jest nauczenie się, jak słuchać ich osobistego powołania i nauczanie innych, aby robili to samo poprzez przykład. Ci, którzy mają Słońce w Koziorożcu, często są starymi duszami i mają mądrość mądrzejszą niż odpowiadają temu ich lata.

Wodnik

Urodzeni razem ze Słońcem w Wodniku mają tu przynieść rewolucję i potrzebować zmiany na świecie. Ich pomysły są zawsze przyszłościowe i często są rewolucyjne. Częścią ich celu w tym życiu jest wykorzystanie wyobraźni i zdolności do myślenia poza polem, w celu dostarczania nowych innowacji, myśli lub pomysłów na świat. Ci, którzy mają Słońce w Wodniku są często kochankami świata i są wysyłani, aby zaszczepić nowy sposób bycia.

Ryby

Osoby urodzone razem ze Słońcem w Rybach są tutaj, aby pomóc rozwinąć duchowe pomysły poprzez kreatywność. Częścią ich celu w tym życiu jest wykorzystanie ich kreatywności do dostarczenia uzdrowienia i ekspansji świadomości do reszty świata. Ci, którzy mają Słońce w Rybach, są głęboko intuicyjnymi duszami i reprezentują punkt końcowy, zanim nowe stworzenie zostanie zrodzone na świecie.
Interpretacje te powinny dać wam inną perspektywę, jeśli chodzi o zrozumienie swojego znaku Słońca. Oczywiście nie są one całością obrazu, ale mam nadzieję, że mogą dać ci trochę światła w energię, z którą przyszedłeś na ten świat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...