środa, 22 sierpnia 2018

Podążając za Cykami Księżyca


Księżyc jest jednym z najszybciej poruszających się ciał niebieskich w naszym Układzie Słonecznym. Wydaje średnio 2,5 dnia na każdy znak zodiaku w następstwie tworząc  cykl 28-dniowy .
Cykle Księżyca są bardzo podobne do cykli menstruacyjnych kobiety , jednak gdy są w zgodzie z ich ciałami, mężczyźni odczują także skutki Matki-Księżyca, gdy promieniuje ona w dół na nocnym niebie.
Pływy oceanu są również efektem Księżyca, podobnie jak słona woda, która powstaje w naszych własnych ciałach.
W wodzie gromadzona jest energia i emocje, dlatego w noc pełni księżyca czujemy, że nasze emocje są silniejsze niż zwykle .
Kiedy Księżyc jest w pełni, często oznacza zakończenie jakiś zdarzeń . 
Często jesteśmy w stanie w pełni wyrazić siebie i poznać kierunek  by iść naprzód z wnętrza naszych dusz.
W noc gdy księżyc jest w Nowiu , gdy księżyc jest ciemny i jeszcze nie jest widoczny, nadszedł czas, aby wejść do środka nas samych. 
Jest to czas, aby zasadzić nasiona, które rozkwitną i zakwitną, gdy Księżyc znów będzie pełny.
Księżyc w nowiu jest okazją do introspekcji i wejścia w nią. 
Nadszedł czas, aby zagłębić się w siebie i wypracować to, co naprawdę chcesz zamanifestować w swoim życiu.
Kiedy zsynchronizujesz swoją energię z wibracją Księżyca, nie tylko poczujesz się bardziej zgrany ze swoimi emocjami, ale także będziesz w stanie wibrować w harmonii z bardziej intuicyjną stroną swojej duszy
Kiedy Księżyc jest w jednej z dwunastu konstelacji, wydziela subtelną zmianę energii, a te energie mogą być użyte, aby pomóc przejawić się i stworzyć życie swoich marzeń.
Wprowadzanie inicjacji, planów i wyznaczanie sobie celów, kiedy Księżyc jest w dogodnym miejscu, może być jak wpadanie w twoje własne sekretne źródło magii.
Księżyc jest czysto magiczny i kiedy nauczysz się wykorzystywać jego energię, będziesz w stanie sięgnąć w głąb swojej duszy.
Oto subtelne wibracje, których doświadcza Księżyc podczas podróży przez 12 znaków zodiaku:

Baran

Kiedy Księżyc jest w Baranie, jest to doskonały czas na rozpoczęcie rzeczy i uruchomienie projektów. 
Sprawy zdarzają się szybko, gdy Księżyc jest w Baranie, więc zdecydowanie używaj tego na swoją korzyść, gdy dążysz do swoich celów. Gniew może również wzrosnąć, gdy Księżyc jest w tym znaku, szczególnie jeśli twoje Słońce również znajduje się w położeniu , więc bądź świadomy swoich myśli i emocji i staraj się nie mówić niczego, czego będziesz żałować. Jeśli będziesz potrzebował bronić się lub postawić nogę na ziemi, Księżyc w Baranie zdecydowanie pomoże ci zbudować całą odwagę, jakiej potrzebujesz.

Byk

Uważaj na to, co zainicjujesz, gdy Księżyc jest w Byku, ponieważ na pewno odbiegną plany w czasie .
Rozpoczęcie inwestowania biznesowego lub finansowego, gdy Księżyc jest w Byku, może być bardzo korzystne pod względem długowieczności i zysków .
Ale dokonywanie zmian może być w tej chwili trudne, więc zamiast walczyć z tym, wybierz wyjście i poczekaj, aż Księżyc przesunie znaki. 
Percepcja zmysłowa jest również podwyższona, gdy Księżyc jest w Byku, zwłaszcza w odczuciu smaku. 
To idealny czas na zaplanowanie wieczoru w egzotycznej restauracji lub skorzystanie z ulubionych przysmaków.

Bliźnięta

Czas płynąć z prądem i być otwartym na zmiany, gdy Księżyc jest w Bliźniętach. Mentalna stymulacja i znajdowanie skrótów lub rozwiązań bardziej złożonych problemów może być łatwiejsze, gdy Księżyc jest w tym znaku. 
Ciekawe czasy, wydarzenia towarzyskie i możliwości nawiązywania kontaktów również mogą być zabawne i żywe, gdy Księżyc jest w Bliźniętach .
Informacje mogą być również ujawnione, gdy Księżyc jest w tym miejscu, więc zdecydowanie używaj tej energii do pozyskiwania faktów, uczenia się nowych rzeczy lub planowania wywiadów.
Pisarze i ci, którzy pracują w komunikacji, mogą mieć także swoje najlepsze pomysły i inspiracje.

Rak

To jest emocjonalny czas, kiedy Księżyc jest w Raku. Emocje są łatwiej dostępne i intuicja może być silna również w te noce. To sprawia, że ​​jest to idealny moment, aby nawiązać kontakt z samym sobą oraz nawiązać nowe zdrowe relacje z innymi. 
Kiedy Księżyc jest w Raku, jest to idealny czas, aby nawiązać z kimś kontakt lub rozwinąć bardziej intymne połączenie. Istnieje również silne pragnienie pielęgnowania i opieki nad innymi, gdy Księżyc jest w tym położeniu. Jest to także doskonały czas na zajmowanie się sprawami domowymi i sprawami w rodzinie.


Lew

Kiedy Księżyc jest w Lwie, nadszedł czas, aby skupić się na swoim najwyższym ja, pragnieniach i marzeniach
Jaźń ego może również powstać, gdy Księżyc jest w tym znaku, więc ważne jest, aby być świadomym wszelkich myśli i uczuć, które nie są dostosowane do twojej duszy. Ważne jest również, aby unikać nadmiernego pobłażania, gdy Księżyc jest w w tym położeniu  .Obejmuje to nadmierne marnotrawstwo żywności, pobłażanie wydatków, a także zawirowania w emocjach.
 Kiedy Księżyc jest w Lwie, jest to również doskonały czas na przeprowadzenie prezentacji, zaplanowanie przesłuchania lub przedstawienia -spektaklu .

Panna

Kiedy Księżyc jest w Pannie, jest to idealny czas na zaplanowanie wizyt lekarskich, załatwianie spraw i zorganizowanie się. Jest to także doskonały czas na pracę nad złożonymi zadaniami, które wymagają szczególnej uwagi. Kiedy Księżyc jest w Pannie, łatwo jest stać się krytycznym lub przesadnie osądzać  innych i siebie, więc staraj się o tym pamiętać.
 Jeśli emocje są wysokie, gdy Księżyc jest w Pannie, najlepiej jest próbować racjonalizować rzeczy lub tworzyć listę zawodników i przeciwników. Umysł jest wtedy mega silny, nie oznacza to jednak, że należy ignorować poruszenia serca, ponieważ Księżyc jest również wrażliwy i drażliwy w tym położeniu.

Waga

Kiedy Księżyc wkracza na znak Wagi, jest to idealny czas na kompromis, lub skupienie się na tworzeniu zrównoważonych partnerstw. 
Jest to również bardzo dobry czas na rozwiązywanie konfliktów i na naprawę  relacji  z ludźmi , których kochasz. Jeśli chcesz pójść na kompromis lub zawrzeć z kimś umowę, uczyń to, gdy Księżyc będzie w Wadze, zapewni uczciwość i równowagę wszystkim zaangażowanym stronom. Ponieważ łatwiej jest dostrzec punkty widzenia innych ludzi, gdy Księżyc jest w tym położeniu  może być trudno podejmować decyzje lub podejmować silne zobowiązania.W tym okresie  spotkania towarzyskie prawdopodobnie również będą harmonijne.

Skorpion

To idealny czas, aby pogłębić swoje zdolności psychiczne i wzmocnić więź ze wszystkimi rzeczami duchowymi, kiedy Księżyc jest w Skorpionie. Jest to również czas, aby wejść i naprawdę zastanowić się nad głębszą, mroczniejszą częścią waszej duszy. Często zdarza się, że czujemy się samotni lub zachowujemy tajemnice, gdy Księżyc jest w tym miejscu, aby ocenić i odzwierciedlić własną energię. Emocje mogą również być bardzo intensywne lub nawet wzmocnione, gdy Księżyc jest w Skorpionie, więc staraj się nie być zbytnio przytłoczony. Seksualne pragnienia mogą również wzrosnąć w tym czasie

Strzelec  

Przygoda i podróże są silne, gdy Księżyc jest w Strzelcu. Wykorzystaj ten czas, aby nauczyć się, odkrywać i pozwalać swojej wyobraźni być wolnym. To idealny czas, aby rozwinąć pomysły, rozwijać się i tworzyć rzeczy. W rzeczywistości, kiedy Księżyc jest w tym znaku, ekspansja i wzrost są preferowane we wszystkich dziedzinach. Kiedy Księżyc znajduje się w Strzelcu, jest to również doskonały czas na rozpoczęcie studiowania filozofii lub odkrywanie metafizycznych poszukiwań. W powietrzu pojawia się optymizm, gdy Księżyc wchodzi w ten znak, więc zdecydowanie używaj tej energii na swoją korzyść.

Koziorożec

Kiedy Księżyc jest w Koziorożcu, jest to idealny czas, aby wprowadzić strukturę i porządek do swojego życia. Księżyc w Koziorożcu sprzyja także podejmowaniu nowych obowiązków, więc często jest to idealny czas, aby podjąć nową pracę lub podjąć silne zobowiązania w swoim życiu.Jest to również bardzo korzystny czas na wzniesienie się po szczeblach korporacyjnym lub rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. To bardzo ambitne miejsce, więc zdecydowanie nie bój się marzyć i chodź po to, czego naprawdę pragniesz. Emocje mogą czuć się zarezerwowane w tym okresie  i może pojawić się tendencja do usuwania wszelkich emocji, które cię obciążają lub nie służą już twojej najwyższej drodze.

Wodnik

Nadszedł czas, aby złamać zasady, granice i ograniczenia, które powstrzymują cię i uwolnią wszystkie lęki. Kiedy Księżyc jest w Wodniku, jest to idealny czas na wyjście poza strefę komfortu i spełnienie marzeń i życzeń. Jest to również doskonały moment na uruchomienie działalności związanej z technologią lub firmy, która może być w pewien sposób nietradycyjna. Ludzie czują się zbuntowani, kiedy Księżyc jest w tym znaku, więc miejcie świadomość tej energii. Istnieje również silna potrzeba obrony wolności i praw człowieka / zwierząt, gdy Księżyc jest w Wodniku.

Ryby

Kiedy Księżyc jest w Rybach, dusza potrzebuje delikatności i spokoju. To idealny moment, aby zaangażować się w działania artystyczne lub twórcze i wyłączyć rozmowę w głowie. Serce silnie przemawia, gdy Księżyc jest w Rybach, więc zdecydowanie nie ignoruj ​​żadnych intuicyjnych inklinacji w tym czasie. Emocje -możesz stać  się czuły i delikatny w tym czasie , jednak silna jest także ekspansja świadomości i duchowych idei. W tym czasie unikaj poczucia przepraszania i wykorzystuj tę energię, aby naprawdę wykorzystać swoje pasje.
Księżyc w ostatecznym rozrachunku reguluje nasze emocje i to, czego potrzebujemy, aby czuć się bezpiecznie i komfortowo w świecie, a używanie znaków zodiaku może pomóc nam pójść we właściwym kierunku.
Korzystanie z energii Księżyca jest świetnym sposobem na lepsze zrozumienie samego siebie . Chociaż nie musisz koordynować każdej aktywności w swoim życiu zgodnie z Księżycem, czasami może to pomóc zrozumieć, z jakimi energiami masz do czynienia w różnych momentach i aspektach  swego życia .
Uwaga: 
Kiedy Księżyc przemieszcza się pomiędzy znakami, nazywa się go 
"pustym kursem", "próżnym kursem", "jałowym biegiem" w tym czasie najlepiej powstrzymać się od podejmowania wielkich decyzji lub dokonywania ogromnych zmian w życiu, ponieważ energia Księżyca  jest "pusta"
Okres ten czasem trwa kilka minut,ale może trwać cały dzień bądź dłużej.
zależne to jest od położenia planet i ich odległości kątowych względem Księżyca  który porusza się względem nich mega szybciej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...