wtorek, 14 sierpnia 2018

Twoja wiadomość RunicznaRuny są starożytnym systemem alfabetu.

Słowo Runa tłumaczy się jako "szept" lub "święty sekret" "tajemnica"  i uważa się, że każda litera zawiera energetyczną wiadomość, która oferuje intuicyjne wskazówki. 
W sumie jest 24 run i każdy ma bogatą symbolikę, która jest powiązana z gwiazdami, ośmioma kierunkami i cyklami natury. Tradycyjnie Runy były wyryte na drewnie, kamieniach lub kościach i trzymane  są w świętej sakiewce.
 Aby przeprowadzić czytanie, osoba wybiera runy w taki sam sposób, jak kartę tarota.

Wybór Run, jak również sposób, określa intuicyjną wiadomość. Tak jak istnieje wiele różnych układów kart tarota, istnieje również wiele różnych dla run, które mogą być używane do odbierania intuicyjnych wiadomości. Chociaż nie jest to tradycyjny sposób na czytanie Run, pomyślałam, że fajnie byłoby zaoferować wersję czytania, abyście mogli poczuć tę starożytną sztukę wróżbiarstwa.

Twój własny odczyt run

  1. Poświęć chwilę i  zastanów  się  głęboko nad pytaniem.
  2. Gdy pytanie jest jasne, spójrz na obraz poniżej Run. Wybierz 1 Runę, która najbardziej Cię przyciąga która najbardziej dla cb  się wyróżnia..


Zobacz poniżej jego znaczenie (runy są wymienione od góry od lewej do prawej) -
Fehu: ta Runa symbolizuje bogactwo i wskazuje na potrzebę rozważenia Twoich potrzeb finansowych lub obowiązków. Może być również oznaką, że pieniądze są w drodze lub że masz zamiar skorzystać z całej swojej ciężkiej pracy w przeszłości. Również szczęśliwy znak do założenia własnej firmy lub  podjęcia nowej pracy.
Uruz: ta Runa symbolizuje siłę i moc i wskazuje na potrzebę wzniesienia się i przejęcia odpowiedzialności za twoje życie. Ta Runa również symbolizuje płodność i wzrost kreatywnej lub seksualnej energii. Znakomity znak, jeśli chcesz rozpocząć nowy twórczy projekt, związek lub rodzinę.
Durisaz: ta Runa symbolizuje walkę lub trudności. Nadszedł czas, abyś wkroczył i zajął się każdą bolesną sytuacją, która może teraz zaistnieć. Ta Runa jest znakiem, że możesz także potrzebować medytacji lub zajrzeć w głąb  siebie , aby wypracować swoje prawdziwe uczucia.
Ansuz: ta Runa symbolizuje "Boski Oddech" i wskazuje, że twoja intuicja jest potężna i silna. Ta Runa może również oznaczać wejście do roli uzdrawiającej lub skonsultowanie się z Szamanem. Może być również oznaką duchowego przebudzenia i potrzeby korzystania z własnych umiejętności psychicznych.
Raido: ta Runa symbolizuje cykl lub podróż. Być może jesteś w trakcie znaczącego cyklu w swoim życiu lub może przygotowujesz się do wyjazdu . Ta podróż może być oświecająca. Może również wskazywać na bezpieczną ochronę podczas podróży lub konieczności wyjazdu za granicę.
Kaunan: ta Runa symbolizuje kreatywność, inspirację i mądrość. Masz całą wiedzę potrzebną do rozwiązania problemu lub sytuacji, która powstaje dla ciebie. Usuń wszelkie lęki lub obawy związane z otaczającą sytuacją i pamiętaj, że możesz wymyślić rozwiązanie. Może również wskazywać, że musisz odejść od przeszłości lub pozbyć się starych nawyków.
Gebo: ta Runa symbolizuje dar i oznacza, że ​​niespodziewane szczęście może pojawić się na twojej drodze! Jest to pozytywna wróżba we wszystkich sprawach związanych z miłością i związkami, jest także pozytywną oznaką płodności. Jest to jeden z najszczęśliwszych symboli i wskazuje na wspaniałomyślność ze strony Wszechświata - pamiętaj, aby również "zwrócić" trochę.
Wunjo: ta Runa symbolizuje radość i osiągnięcie celów. Ciężko pracujesz i możesz teraz usiąść i odpocząć. Teraz możesz cieszyć się życiem, więc może odpocznij i zaplanuj sobie dzień relaksu. Ta Runa może również oznaczać pomyślne ukończenie celu.
Hagal: ta Runa symbolizuje burzę i wskazuje, że zbliża się jakaś bardzo potrzebna zmiana. Musisz wprowadzić pewne zmiany dla twojego zdrowia, dobrego samopoczucia i spokoju ducha. Czas puścić niszczące, samo sabotujące wzorce i zacząć znowu kochać siebie.
Naudiz: ta Runa symbolizuje niespełnione pragnienie. Być może masz marzenie lub życzenie, które zostało pogrzebane ze strachu lub zwątpienia w siebie. Nadszedł czas, aby odzyskać zaufanie i zacząć tworzyć życie, które będzie dla ciebie dobre. Może również wskazywać, że czas trudności wkrótce zmieni się na lepsze.
Eisaz: ta Runa oznacza "Lód" i oznacza, że ​​jest to czas na zatrzymanie się i refleksję. Rzeczy są teraz "zamrożone", więc bądźcie cierpliwi i używajcie tej energii, aby wyjaśnić, czego naprawdę chcecie. Może również wskazywać bloki energetyczne, które mogą wymagać przesunięcia w czasie ćwiczeń lub spędzania czasu w naturze.
Jaran: ta Runa symbolizuje cykle i wskazuje, że zaraz rozpoczniesz nowy początek . Być może teraz czujesz się bardziej produktywny i zmotywowany, aby rozpocząć nowy rozdział. Być może nadszedł czas, aby oczyścić stare, aby ustąpić miejsca nowemu. Jest także pozytywnym znakiem na wzrost i płodność.
Iwaz: ta Runa symbolizuje potrzebę stawiania czoła swoim lękom i uświadomienia sobie, w jaki sposób pozwalasz strachowi rządzić swoim życiem lub sytuacją. Ta Runa wskazuje również na transformację zmieniającą życie, która pomoże ci odkryć twój prawdziwy cel. Może wskazywać na trudny czas, ale na końcu tunelu jest światło.
Perdo: ta Runa symbolizuje magię i wskazuje, że jesteś potężną istotą o magicznych mocach! Masz możliwość stworzenia wyniku tutaj i skierowania swojej energii w sposób, w jaki chcesz, aby coś poszło. Niech Wszechświat wie, czego potrzebujesz, a otrzymasz pomoc. Również dobry znak na zwiększenie mocy psychicznej.
Algiz: ta Runa symbolizuje ochronę i wskazuje, że w tym czasie otrzymujesz Boskie przewodnictwo i ochronę. Wsparcie jest wszędzie wokół ciebie, wszystko, co musisz zrobić, to być otwartym na prośby o pomoc. Może również wskazywać, że musisz zwracać uwagę na swoje zdrowie zarówno fizycznie, jak i duchowo.
Sowelo: ta Runiczna przekłada się na "Słońce" i wskazuje na bardzo pozytywny wynik. Twoja witalność i siła rośnie teraz, a sprawy spadają na twoją korzyść. To bardzo szczęśliwy omen, jeśli chodzi o zdrowie i karierę. Wiele dobrych wibracji jest wysyłanych teraz, więc wykorzystaj je na swoją korzyść.
Teiwaz: ta Runa symbolizuje obowiązek i dyscyplinę. Nadszedł czas, aby zadbać o szczegóły i przyjrzeć się nieco bliżej, zanim przejdziemy dalej. Nie podejmuj szybko decyzji lub nie podejmuj działań. Wskazuje również, że potrzebny jest czas odpoczynku i uzdrowienia.
Berkanan: ta Runa symbolizuje uzdrowienie i wskazuje, że nadszedł czas, aby zacząć od nowa. Przeszłość jest przeszłością, a teraz nadszedł czas, aby patrzeć w przyszłość i budować swoją siłę. Nowe początki są już w drodze, najpierw musisz zadbać o siebie.
Ehwaz: ta Runa symbolizuje ruch i wskazuje, że być może nadszedł czas, aby zrobić krok naprzód lub w końcu podjąć ten skok wiary. Być może potrzebujesz więcej wydostać się z głowy i ciała. Wskazuje również, że komunikowanie twojej prawdy będzie teraz dla ciebie bardzo korzystne.
Mannaz: ta Runa przekłada się na "człowiek" i wskazuje problemy dotyczące przyjaciół, rodziny, a nawet społeczności. Być może nadszedł czas, aby dostosować niektóre relacje w swoim życiu lub rozważyć, czy naprawdę służą tobie. Również dobra wróżba dla wspierającej rodziny i przyjaciół - może mogą pomóc w udzieleniu dalszych wskazówek lub wsparcia?
Laukaz: ta Runiczna symbolizuje emocje i rzeczy z podświadomości. Ukryte myśli i uczucia wznoszą się teraz na powierzchnię i nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na prawdę. Nie unikajcie swojej intuicji lub emocji, zamiast tego używajcie ich jako przewodnika. Być może będziesz musiał wykonać pewne prace zwalniające, aby usunąć ciężkie emocje.
Ingwaz: ta runa symbolizuje pracę i wydajność. Jest to pozytywna omen we wszystkich sprawach związanych z Twoją karierą. Teraz jest idealny czas, aby iść do przodu w swojej karierze i celować w duże. Może również ogólnie wskazywać na podbicie, awans lub sukces.
Dagaz: ta Runa przekłada się na "dzień" i wskazuje na szczęście, aktywność i zadowolenie. Sprawy spadają na twoją korzyść i teraz jest idealny czas, aby się tam znaleźć i przejąć inicjatywę. Masz energię magnetyczną, więc wykorzystaj ją na swoją korzyść. Wskazuje również pozytywny wynik zadawanego pytania.
Odala: ta Runa symbolizuje wzmocnienie więzi rodzinnych. Może się zdarzyć, że twoja rodzina rozwija się poprzez małżeństwo lub dziecko, lub że więzy rodzinne muszą zostać uzdrowione. Może również wskazywać dziedziczenie lub nabywanie nieruchomości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...