wtorek, 7 sierpnia 2018

Wpływ zaćmienia Słońca na umysł, ciało i duszę

Wpływ zaćmienia Słońca na  umysł, ciało i duszę

Zaćmienie Słońca fascynowało ludzi od samego początku i jest jednym z niewielu wydarzeń astrologicznych, na które większość ludzi przestaje zwracać uwagę.
Zaćmienie Słońca jest to zjawisko astronomiczne powstające, gdy Księżyc znajdzie się pomiędzy Słońcem a Ziemią i tym samym przysłoni światło słoneczne. 
Obecnie Księżyc jest tyle samo od Słońca mniejszy, ile razy jest bliżej Ziemi.
Zaćmienie Słońca blokuje światło Słońca, więc może się wydawać, że ten moment tymczasowej ciemności ma złe lub negatywne konotacje, jednak nie jest to prawdą.
Starożytni wierzyli, że podczas Słonecznego Zaćmienia światło Słońca ustąpi ciemności, aby się przemienić.
Ta chwilowa ciemność była uważana za wysoce duchowy i budzący się moment , który pomógłby Słońcu powrócić jeszcze jaśniej i mocniej na niebie.
Aby pomóc w tym procesie przebudzenia, starożytni wierzyli, że natchnione przez Boga informacje z wyższych królestw zostaną zesłane na Ziemię podczas okna Zaćmienia.
W rzeczywistości starożytni wierzyli, że kiedy Słoneczne Zaćmienie spadło w znaku Lwa, wskazywało, że pojawi się "oświecający" komunikat o królu.
Mimo, że kosmos zawsze prezentuje nam piękne pokazy, zaćmienie słońca jest zdecydowanie jednym z tych, których nie można zignorować, 
Pod wpływem tego Słonecznego Zaćmienia, ważne będzie, aby iść z prądem i nie spieszyć się z podejmowaniem kluczowych decyzji lub osądów. Ale jedno jest pewne, po przejściu tego Zaćmienia prawda będzie powoli objawiona.
Podczas całkowitego zaćmienia Słońca Słońce, Księżyc i Ziemia są w pełni wyrównane. Trzy siły kosmiczne, "święta trójca" naszego Wszechświata, połączą się jako jeden, prawie jak wielki reset, który pomoże w rozpoczęciu nowego cyklu.
Zaćmienie częściowe, gdy Księżyc przysłania nam tylko część Słońca. Widzimy wówczas ciemny wycinek tarczy Księżyca na tle oślepiająco jasnej tarczy Słońca. Powstaje, gdy oś stożka księżycowego cienia omija Ziemię przechodząc powyżej jednego z jej biegunów
Kosmos wpływa na nas przez cały czas, ale kiedy pojawi się coś tak głębokiego i wielkiego jak Zaćmienie, prawdopodobnie poczujesz je na wielu poziomach.
Chociaż NASA stwierdza, że ​​Zaćmienie Słońca nie ma nic oprócz wpływu psychologicznego na nas, wiele innych kultur na całym świecie, mistycy i ja, uważa inaczej.
Pewnie, chociaż nie ma dowodów naukowych, jeśli zatrzymasz się na chwilę w bezruchu i połączysz się ze swoim ciałem, możesz po prostu poczuć, że coś się zmienia.
Podczas zaćmienia Słońca następuje wyraźna zmiana wibracji i częstotliwości energii na Ziemi.Widząc, że wszyscy jesteśmy połączeni i częścią tych wibracyjnych częstotliwości , prawdopodobnie też będziemy to odczuwali.
Twoja równowaga może zostać zaburzona lub możesz czuć się nieswojo, możesz także czuć się wyjątkowo wrażliwą na energie i emocje ludzi wokół ciebie.
Na głębszym poziomie ta zmiana częstotliwości i wibracji może również pomóc w stworzeniu własnego "resetu" i może pomóc podnieść waszą energetyczną wibrację na zupełnie nowy poziom.
Zwierzęta mogą wyczuć zaćmienie  i często okazują błędne zachowanie prowadzące do zdarzenia i podczas niego. 
Jedno z badań przeprowadzonych na pająkach wykazało, że podczas Zaćmienia Słońca pająki zdemontowały swoje sieci i zbudowały je ponownie po przejściu Zaćmienia.
Biorąc pod uwagę wszystkie te subtelne, ale zauważalne efekty w otaczającym nas świecie, bardzo prawdopodobne jest, że Zaćmienie Słońca wpływa na nas na znacznie głębszym poziomie, niż sobie nawet uświadamiamy.
Nasze rytmy dobowe zależą od wschodu i zachodu Słońca, a kiedy ciemność spada w ciągu dnia nawet na kilka godzin, z pewnością może mieć wpływ na nasze ciało.

Poza tym, że czujesz się zmęczony i ospały, Słoneczne Zaćmienie może również pomóc aktywować stan podobny do snu i jest to idealny czas na medytację lub przeprowadzenie rytuału 
Nasze około dobowe rytmy są również kontrolowane przez naszą szyszynkę , która jest odpowiedzialna za otwarcie i przebudzenie naszego trzeciego oka .
Kiedy ciemność spada z powodu zaćmienia Słońca, może pomóc w aktywacji szyszynki, która może doprowadzić do duchowego przebudzenia.
Z astrologicznego punktu widzenia Zaćmienie Słoneczne to wszystko nowe początki i nowy początek w twoim życiu, więc wydaje się właściwe tylko, aby jakieś przebudzenie było częścią tego procesu.
Dopasowanie Słońca, Księżyca i Ziemi reprezentuje rozpuszczanie różnic i łączenie się jako Jedno.
Podczas zaćmienia Słońca emocjonalne rany mogą zostać wyleczone, a silniejsze związki mogą zostać sfałszowane. To może doprowadzić do wzajemnego zrozumienia i może pomóc światu zjednoczyć się w miłości i harmonii, zamiast być w opozycji.
W niektórych kulturach indyjskich, zaćmienie słoneczne ma bardziej przeczący komunikat i uważa się, że czas, w którym zło może wypłynąć na powierzchnię. Kobiety w ciąży są ostrzegane, aby nie wychodzić z  domu, a wielu nie będzie jadło jedzenia podczas Zaćmienia.
Uważa się, że zaćmienie Słońca może również powodować zaburzenia trawienia, a zbiory zebrane i zjedzone podczas Zaćmienia mogą być pozbawione składników odżywczych.
W rzeczywistości w wielu kulturach zaćmienie słoneczne jest postrzegane jako negatywny proces   i uważa się, że powoduje katastrofy naturalne, takie jak trzęsienia ziemi i tak dalej.
Jeśli chodzi o kosmiczne wydarzenia, takie jak to, zaćmienie Słońca, intencją jest wszystko, więc podążaj za własnymi instynktami i zobacz, co się rezonuje i wyjdzie ci z pomocą.
Jeśli to współgra z tobą, wykonywanie ćwiczeń uziemienia , jedzenie warzyw korzeniowych i medytacja również mogą przynieść ulgę.
Te wrażliwe dusze mogą odczuwać nasilanie się energii, gdy zbliża się Słoneczne Zaćmienie , więc po prostu bądź dla siebie łagodny i praktykuj wiele samoświadomości i samopomocy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...