poniedziałek, 13 sierpnia 2018

Wzorce numeryczne-powtarzające się liczby
Czy widzisz powtarzające się wzorce liczb, takie jak 22:22 czy 4:44?
Widzenie powtarzających się wzorców liczb od dawna kojarzy się z Boskością, a liczni i intuicyjnie zrozumieli ich znaczenie.
Zazwyczaj powtarzanie tych sekwencji numerów jest wiadomością, że jesteś zsynchronizowany z Wszechświatem i otrzymujesz intuicyjne wskazówki lub wsparcie od twoich przewodników duchowych .
Liczby niosą swoją własną, specyficzną i unikalną wibrację i dzięki temu numerolodzy byli w stanie określić, jaką wiadomość Wszechświat może próbować ci przekazać na podstawie sekwencji liczb, które widzisz.
Kiedy widzisz trzy liczby z rzędu, takie jak 222, jest to mocny znak, że jesteś wyrównany z Wszechświatem i współtworząc zarówno umysł, ciało i ducha. W Numerologii liczba 3 jest związana z wibracją stworzenia i jest potężnym miejscem manifestacji i obfitości.
11:11 jest prawdopodobnie jedną z najbardziej znanych sekwencji liczbowych i wielu uważa, że ​​jest to przesłanie przebudzenia . Kiedy widzisz 11:11, szczególnie wielokrotnie, jest to znak z Wszechświata, że ​​masz duchowe przebudzenie i otwarcie się na boski potencjał, który żyje w tobie.
Widzenie 11:11 jest pięknym przypomnieniem, że jesteście w zgodzie ze swoim celem i przeznaczeniem i jesteście wspierani i prowadzeni.
Oto numerologiczny przewodnik po tym, co oznacza każdy 3-cyfrowy kod:
111: niesie wibracje nowych początków i nowych początków. Kiedy zobaczysz ten wzór liczbowy, wiedz, że jesteś wspierany przez Wszechświat, aby podjąć działanie i dokonać zmiany. Podążaj za intuicją i podejmuj odpowiednie kroki, aby rozpocząć nowy cykl w swoim życiu. Jest to również pozytywny znak, jeśli chcesz założyć rodzinę lub rozpocząć nowy biznes.
222: niesie wibrację miłości i akceptacji. Kiedy zobaczysz ten wzór liczbowy, wiedz, że jesteś powołany, aby szanować swoje serce i wyrażać swoje najgłębsze emocje. Może to być także delikatne przypomnienie od Wszechświata, aby otworzyć się na wasze relacje i praktykować przebaczenie. Po prostu nie zapomnij również poświęcić jakości czasu kochając i szanując siebie.
333 : niesie wibracje stworzenia i emocji. Kiedy zobaczysz ten wzór liczbowy, wiedz, że jesteś wspierany we wszystkich obszarach swojego umysłu, ciała i duszy, aby współtworzyć i manifestować się z Boskością. Nadszedł czas, aby wyrazić i otworzyć się na otaczający cię świat, abyś mógł wykorzystać swój potencjał i odkrywać nowe części siebie.


444: przenosi wibracje nadziei i snów. Gdy zobaczysz ten wzór liczbowy, wiedz, że możesz osiągnąć wszystko i jesteś na dobrej drodze. Rozpocznij układanie ziemskich prac dla wszystkich swoich największych wizji i ufaj i wierz w siebie, aby podążać. Ta sekwencja może również wskazywać, że finansowa obfitość jest w drodze.
555: przenosi wibracje zmiany i puszcza. Kiedy widzisz ten wzór liczbowy, wiedz, że jesteś wspierany przez Wszechświat, aby pozbyć się wszystkiego, co nie służy ci na drodze do nowych i pozytywnych zmian w twoim życiu. Bądź otwarty i zaakceptuj nowe możliwości, które przedstawiają się Tobie w tym momencie.
666: niesie wibracje ego i strachu. Kiedy zobaczysz ten wzór liczbowy, wiedz, że oderwałeś swój wzrok od pięknego, obfitego Wszechświata, w miejsce strachu i braku. Ta sekwencja liczb często ma negatywne konotacje, ale nie należy tego się obawiać. W rzeczywistości widzenie tej sekwencji przypomina o wyjściu ze strachu i światła. Zaufaj, że wszystkie twoje potrzeby zostaną zaspokojone i staraj się skupić na pięknie i obfitości, która jest wszędzie wokół ciebie.
777: niesie wibracje intuicji i uczuć. Kiedy zobaczysz ten wzór liczbowy, wiedz, że jesteś na dobrej drodze i możesz ufać i realizować swoje przeczucia lub uczucia, nawet jeśli nie masz logicznych dowodów, aby je zarchiwizować. Może to być również przypomnienie zaufania do siebie i nie pozwalanie uczuciom i myślom innych wpływać na Twoją decyzję. Poświęć teraz trochę czasu na mediację lub pracę z przewodnikami, aby lepiej zrozumieć, jak naprawdę się czujesz.
888 : niesie wibracje wzrostu i transformacji. Gdy zobaczysz ten wzór liczbowy, wiedz, że właśnie przeszedłeś cykl zmian i teraz wychodzisz na drugą stronę z nowym znaleziskiem na życie! Twoja siła mogła ostatnio zostać przetestowana, ale zobaczenie tej sekwencji numerów jest pięknym przypomnieniem, że wykonałeś pracę, a teraz otrzymasz nagrodę.
999: przenosi wibracje jasności i pustki. Kiedy zobaczysz ten wzór liczbowy, zostaniesz poproszony o opróżnienie swoich myśli i umysłu w celu wyjaśnienia, jak chcesz postępować.Pustka może czasami wydawać się przerażająca, ale tak naprawdę chodzi o oczyszczanie starych i powtarzających się myśli i ustępowanie przestrzeni. Jest to potężne, ponieważ przestrzeń ma nowy potencjał i możliwość rozpoczęcia świeżości i przerobienia rzeczy, które już ci nie służą. Widzenie tej sekwencji liczb również wskazuje, że nauczyciel jest w drodze, lub jest jakaś lekcja duchowa, którą musisz zdobyć.
Nauka rozszyfrowywania tych kodów liczbowych może nie tylko pomóc rozwinąć świadomość, ale może również zaoferować walidację intuicji.
Następnym razem, gdy zobaczysz powtarzający się kod liczbowy, sprawdź, czy energia liczbowa pasuje do tego, co czujesz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...