piątek, 28 września 2018

Czy ktoś naprawdę może rzucić na ciebie klątwę?Czy to naprawdę możliwe, aby ktoś rzucił na ciebie klątwę lub wysłał złą energię na swój sposób? Prosta odpowiedź brzmi: tak, ale to nie znaczy, że zła energia musi wpłynąć na ciebie.
Tak jak możesz wysyłać dobre życzenia i wibracje do Wszechświata, możesz wysyłać również negatywne. Mogą być celowe i świadome lub mogą być "nieprzytomne".
Czasami  jest tak  że źle myślimy o kimś, lub czujemy się zazdrośni o kogoś. Zasadniczo wysyłamy mu  wtedy złe wibracje, a te złe wibracje nie wpływają tylko na osobę której to dotyczy , ale wpływają  także na środowisko i na twój własny poziom energii. Przyczyniają się również do obniżenia świadomości dla całej planety.
Wysyłanie złych wibracji lub przeklinanie kogoś ma konsekwencje, dlatego musimy myśleć pozytywnie o sobie i innych tak bardzo, jak to tylko możliwe. W końcu, jak stara zasada magicznych stanów - "to , co wysyłasz, wraca do ciebie trzy razy "
Tak więc, chociaż możliwe jest, że ktoś wysyła złe wibracje, a nawet rzuca na ciebie klątwę, ta negatywna energia może przeniknąć cię tylko wtedy, gdy jesteś w niższym stanie świadomości.
Kiedy wibrujesz na wyższej częstotliwości , kiedy podejmujesz działania, aby chronić swoją energię i utrzymujesz pozytywne myśli, żadna klątwa ani zła energia nie mogą cię skrzywdzić!!!!!
Kiedy jesteś w niskiej wibracji lub działasz pod strachem, jest bardziej prawdopodobne, że odczujesz złe wibracje wokół siebie. To niekoniecznie oznacza, że ​​ktoś może cię skrzywdzić, ale może utrudnić Ci wejście w światło i przeszkodzi w znalezieniu twojego pozytywu a za tym idą niepowodzenia
W pewnym sensie nieustannie odpędzamy negatywne energie .
Złe samopoczucie ludzi, agresywni kierowcy na drodze, ci ludzie mogą naprawdę wpływać na nas, jeśli nasz nastrój jest niski lub jesteśmy w bardzo słabym stanie.
Zwróć uwagę, że kiedy jesteś w dobrym nastroju, nawet nie zauważasz tych pozornie negatywnych rzeczy.
 Zwróć uwagę, jak różnie poruszasz się po świecie i jak ludzie wchodzą w interakcje z tobą.
Kiedy wibrujesz na wyższym poziomie, widzisz świat w różny sposób i żadne przekleństwa na temat złej energii wysyłanej w twoim kierunku nie będą w stanie cię zniszczyć.

Jest wiele sposobów na podniesienie wibracji i poziomów energii, takich jak skupienie się na wdzięczności, medytacja, wizualizacja  itd. 


To proste ćwiczenia pomogą rozproszyć każdą negatywną energię wysyłaną na swój sposób, a także pomoże ci oczyścić własną.
Pamiętaj, nie bój się! Nikt nie może cię skrzywdzić bez twojej zgody, nikt nie może przekroczyć twoich energetycznych barier, chyba że na to pozwolisz.
 Masz kontrolę!
Jeśli potrzebujesz więcej wsparcia, poproś swoich przewodników duchowych i aniołów stróżów, aby pomogli Ci chronić i zapewnić ci bezpieczeństwo. Możesz także wezwać Archanioła Michała, który jest znany jako wielki obrońca w królestwie aniołów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...