środa, 26 września 2018

Odkryj swój karmiczny numer długu za pomocą numerologii


Jaki jest twój numer karmicznego długu?
Może wciąż  wierzysz , że dług karmiczny jest kumulacją wszystkich "złych" rzeczy, które robiłeś w poprzednich wcieleniach i że zostałeś posłany na ziemię w tym życiu, aby oczyścić lub przywrócić swoją karmiczną równowagę.
Dług karmiczny jednak tak naprawdę nie działa w taki sposób!!!
Karma jest po prostu "przyczyną i skutkiem" dyktatury  swojej energii, którą ustawiasz w ruchu do przodu lub tyłu  za każdym razem, gdy myślisz lub podejmujesz działanie.
Twój dług karmiczny jest bardziej związany z twoimi lekcjami życia i tym, co twoja dusza musi zrobić, aby osiągnąć wyższy poziom świadomości.
Podczas gdy twój karmiczny dług jest odziedziczony z poprzednich wcieleń i istnieje na poziomie duszy, tak naprawdę nie chodzi o wszystkie "złe" rzeczy, które zrobiłeś. Chodzi bardziej o działania, które podjęliście i dokąd te działania  doprowadziły was.
W świecie duchowym nie ma czegoś takiego jak dobro czy zło, wszystko jest względne i zależy od ciebie, w jaki sposób wybierasz życie i postrzegasz pewne wydarzenia.
W Numerologii każdy otrzymuje Karmiczny Numer Długu, który może ujawnić, jakie lekcje lub karma przyszła tutaj za Tobą, aby zrealizować plan Twojej duszy. Ta liczba jest określona przez imię, które otrzymałeś przychodząc po raz kolejny na świat

Aby odkryć swój Karmiczny Dług, wystarczy, że zsumujesz litery pełnego imienia i nazwiska, korzystając z poniższego przykładu: 
LITERA     NUMER
A J S1
B K T2
C L U3
D M V4
E N W 5
F O X6
G P Y7
H Q Z8
I R9
Powiedzmy na przykład, gdy twoje pełne imię i nazwisko to ANNA EWA GUZY, dodaj:
1+5+5+1+5+5+1+7+3+8+7=48
Następnie zredukujesz to do liczby jednocyfrowej, więc
4+8=12
1 +2=3
Uwaga: jedyny "czas", w którym liczby nie zostały zredukowane do pojedynczej cyfry, to 11 lub 22, ponieważ są one znane jako Liczby Główne.
W powyższym przykładzie Ania miałaby dług karmiczny numer 3
Odkryj, co oznacza Twój dług karmiczny:
Numer 1
W poprzednich wcieleniach wołanie waszej duszy nigdy nie było pielęgnowane. 
Zawsze stawiałeś przed sobą innych .Spędzając większość swojego czasu na martwieniu się o innych.
Być może zaniedbałeś poprzez to, tak naprawdę siebie-nie kochając siebie oraz miałeś niską samoocenę lub słabe poczucie własnej wartości. 
W tym życiu powróciliście, aby naprawdę dowiedzieć się, że jesteście ważni i że być szczęśliwym,kochać innych ale tym razem również samego siebie.
Kochając samego siebie ,sprawisz ludziom przyjemność tym samym dając więcej siebie dla innych . 
Być może życie przedstawi wam wiele wyzwań, które zmusi was do stania w obronie siebie oraz odkrycia, kim naprawdę jesteście.
Numer 2
We wcześniejszych wcieleniach cenne rzeczy materialne i świat fizyczny bardziej ceniliście niż własną intuicję lub emocje. Wpadłeś w pułapkę podążania za swoim ego i zaniedbałeś swoje duchowe lub twórcze powołanie swojej duszy. 
W tym życiu powróciliście, by cieszyć się drugą stroną życia - radością, kreatywnością i przyjemnością. Wróciłeś, aby uwolnić ciężary materialnego świata i zamiast tego szukać satysfakcji i celu w tym, co robisz. Być może życie przedstawi wam wiele sytuacji, w których zmuszeni jesteście patrzeć poza zewnętrzne i wewnętrzne potrzeby swego ja . Być może poczujesz, że jesteś "prowadzony", aby naprawdę podążać za swoimi pasjami i zaufać temu małemu głosowi w środku.
Numer 3
W poprzednich wcieleniach nigdy nie czułeś się komfortowo i bezpiecznie, nie byłeś w stanie wyrazić siebie lub stanąć w obronie tego, w co naprawdę wierzysz. Być może czułeś się uciskany lub nie byłeś w stanie autentycznie żyć swoją prawdą. Być może również powstrzymałeś się od przekazywania wiadomości lub prawdy.
 W tym życiu powróciliście, aby nauczyć się podnosić głos oraz wzbudzić zaufanie do wyrażania siebie. 
Zostałeś również odesłany, aby przekazać światu ważną wiadomość, do której przestrzega twoja dusza.Posłuchaj wewnętrznego głosu zaufaj w końcu swojej intuicji 
Numer 4
W poprzednich wcieleniach twoje życie rodzinne  nie było miejscem, w którym czułeś się dobrze i bezpiecznie. Możliwość doświadczania spokoju i komfortu płynącego z przebywania w miłym domu w miłej rodzinie jest czymś, czego nigdy nie doświadczyłeś  .
 W tym życiu zostaliście posłani do poznania wartości rodziny i domu oraz tego, jak ważne jest stworzenie bezpiecznego i spokojnego środowiska, w którym można się rozwijać. Przybyliście także, aby dowiedzieć się, jak ważne jest wspieranie i kochanie osób wokół was. Być może w tym życiu możesz otrzymać wiele okazji do poprawienia relacji rodzinnych i zapewnienia stabilnego i bezpiecznego środowiska dla swoich bliskich.
Numer 5
W poprzednich wcieleniach pragnąłeś fizycznej i emocjonalnej uwagi do momentu, w którym stałeś się przywiązany do rzeczy ,ludzi i chciwy. Prawdopodobnie użyłeś swojego uroku, aby znaleźć drogę, nawet jeśli nie leżało to w najlepszym interesie ludzi . Być może też miałeś romans lub manipulowałeś innymi, aby dostać się  wszędzie ,na swój sposób. 
W tym życiu powróciliście, aby nauczyć się szanować innych i traktować ich sprawiedliwie, a także jak tworzyć i szanować zdrowe granice w relacjach. Przybyliście także, aby nauczyć się wyrażać swoją prawdę bez potrzeby manipulacji czy sztucznych uczuć.
Numer 6
W poprzednich wcieleniach zaniedbywałeś swoje zdrowie lub cierpiałeś na upośledzającą chorobę.Być może trudno ci było także zarządzać czasem pomiędzy pracą, odpoczynkiem i zabawą. Było to prawdopodobnie spowodowane faktem, że nie byłeś w stanie wyrazić swoich emocji lub miałeś słabe pojęcie o swoim emocjonalnym samopoczuciu.
 W tym życiu zostaliście wysłani, aby pomóc pielęgnować i uzdrawiać wasze emocje i zrozumieć, że wasze emocje odgrywają ważną rolę w waszym fizycznym zdrowiu. Życie może wysłać wiele wyzwań i okazji, aby twoje zdrowie stało się priorytetem, abyś mógł zacząć pielęgnować i zapewniać Twojemu organizmowi właściwą opiekę. Zdrowe odżywianie, ćwiczenia i mediacja są zdecydowanie niezbędne dla tej karmicznej liczby.
Numer 7
W poprzednich wcieleniach podejmowałeś wiele decyzji w oparciu o własne potrzeby i starałeś się o współczucie i empatię odnośnie tego, jak te decyzje wpływają na innych. Być może nie potrafiliście sympatyzować z innymi i czuliście bardzo mocno, że życie jest walką lub konkurencją. 
W tym życiu doświadczysz radość i przepływ życia, a nawet możesz czuć się powołany do służby innym ludziom. Twoje lekcje w tym życiu polegają na nauce chodzenia w" butach "innych ludzi oraz okazywania współczucia wobec osób słabszych . Jest to także czas na naukę,-jak podejmować decyzje, które są w twoim najwyższym dobrem, a nie pozostać w  miejscu konkurencji lub potrzeby wyprzedzania.
Numer 8
W poprzednich wcieleniach nie udało ci się żyć pełnią życia i zmagałeś się z braniem odpowiedzialności za swoje czyny. Być może zawsze znajdowaliście sposoby, aby nie patrzeć na prawdę ani na rzeczywistość swojego życia, a zamiast tego polegaliście  na innych, aby podnosić fragmenty swojego życia. Być może też mieliście  problemy z nałogiem lub nie udało ci się poruszyć życia w kierunku, który naprawdę wspierał rozwój waszej duszy. 
W tym życiu powróciliście, aby nauczyć się, jak wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie oraz po to by poznać kierunek swojej duszy. Jesteś tutaj, aby nauczyć się patrzeć na prawdę swojego życia i dotrzeć do sedna celu i misji twojej duszy.Zamiast gubić się w nałogach i próbować uciec od rzeczywistości, w tym życiu zostaniesz poprowadzony, aby stawić czoło wszystkiemu.

Numer 9
We wcześniejszych wcieleniach postrzegaliście świat jako nienawistne miejsce pełne dysharmonii, nieufności i chciwości. Nie widziałeś przeszłości w cieniu życia i trudno ci było pozostać pozytywnym w swoim życiu i kondycji  swojej "planety". Być może w dużej mierze wynikało to z głębokiego przebudzenia duchowego, które sprawiło, że życie w świecie fizycznym jest puste. 
W tym życiu powróciliście, aby znaleźć wszystkie radości i przyjemności na Ziemi i znaleźć szczęście w formie fizycznej. Powróciliście także, aby odciągnąć waszą świadomość od negatywnych skłonności  i zacząć dokonywać pozytywnych zmian, osobiście poprzez pracę humanitarną.
Numer 11
W poprzednich wcieleniach, w których grałeś według reguł, robiłeś to, czego społeczeństwo od ciebie oczekiwało i żyłeś w całkiem pozytywnym i wygodnym życiu. Ale nie udało ci się wsłuchać w wołanie twojej duszy i skorzystać z przygód, które często były ci przeznaczone .Pozwoliłeś, aby strach przed nieznanym powstrzymał twoją duszę przed ruchem naprzód i uniemożliwił ci przeżycie innej strony życia. 
W tym życiu powróciliście, aby więcej ryzykować, podejmować odważniejsze decyzje i nauczyć się podążać za swoją intuicją. Strach nie będzie Cię już dłużej zatrzymywał, a będziesz mógł się zrelaksować i odkryć przed Tobą wiele możliwości.
Numer 22
W poprzednich wcieleniach wolałeś pozostać w cieniu i nigdy nie dopuścić do tego, by twoje talenty i umiejętności były widoczne innym . Nie cierpiałeś uwagi i wolałeś umniejszać swoje umiejętności i zdolności. 
W tym życiu powróciliście, by ostatecznie zająć centrum. Powróciłeś, aby pokazać światu swoje talenty i podjąć jakąś rolę przywódczą. Zostałeś wysłany, aby wkroczyć w swoją pełną moc i potencjał, aby uczynić swój znak na świecie. Tym razem życie może przedstawiać wam wiele okazji, by podnieść i podzielić się ze światem swoim najwyższym Ja i prawdą. Jesteś przeznaczony do pozostawienia wielkiego wpływu na świat.
Według numerologii "liczba urodzenia" determinuje cechy osoby, i tak:
 • 1 - to człowiek o cechach przywódczych, pionier przecierający innym szlaki, indywidualista, człowiek o silnej "wibracji", mocno zaznaczający swoją obecność, eksponujący swoje ego,
 • 2 - to "dyplomata" mający świadomość dwóch obliczy świata, zainteresowany drugim człowiekiem, wrażliwy, kierujący się w życiu uczuciami,
 • 3 - to człowiek ukierunkowany na osobiste spełnienie, o dużych talentach i możliwościach w każdej dziedzinie, we wszystkim co robi widać wolę działania, siłę, przedsiębiorczość oraz kreatywność. Ponieważ jednak jest zwykle osobą świecącą "światłem odbitym", to kiedy jest słabo ukierunkowana, zdeterminowana, trudno jej się odnaleźć,
 • 4 - to logik osiągający najwięcej dzięki wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, bardzo odporny na stres związany z pracą,
 • 5 - to osoba chętnie ucząca się nowych rzeczy, otwarta na nowinki, mająca dużą łatwość w zdobywaniu wiedzy, wielką zmysłowość oraz związaną z tym skłonność do używek,
 • 6 - to osoba rodzinna, uważająca rodzinę za fundament swojego życia i mocno z nią związana. Jest zwykle kreatywna intelektualnie, ma łatwość odnajdywania się w przestrzeni i czasie, nie lubi stawiać sobie ograniczeń, jest bardzo uczuciowa i wrażliwa,
 • 7 - to osoba wrażliwa i introwertyczna, łatwo robiąca karierę zawodową, bardzo zainteresowana sprawami duchowymi. Zbyt silna siódemka powoduje nadmierne przywiązanie do materii,
 • 8 - to twórca na dużą skalę, energia zmieniająca się w materię, osoba tworząca i działająca poprzez podświadomość, uparta i zdeterminowana w działaniu,
 • 9 - to osoba opierająca swoje działanie na bezinteresownej miłości, posiadająca "wibrację" spełnienia.

5 komentarzy:

 1. Nie wiem skąd wzięły się te liczby przyporządkowane do liter alfabetu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to?
   Numerologia opiera się na liczbach w poście przedstawione zostały wartości liczbowe liter alfabetu wg.systemu pitagorejskiego.

   Usuń
 2. Z daty urodzenia jestem 11 czyli liczba mistrzowska , tutaj wychodzi mi 99 czyli...? Takich liczb się nie sumuje?

  OdpowiedzUsuń
 3. Data urodzenia to co innego ,Twój związek karmiczny 9+9=18 1+8=9 ;-)

  OdpowiedzUsuń

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...