sobota, 15 września 2018

Wpływ Księżyca na dzień Twoich urodzin

Wpływ Księżyca na dzień Twoich urodzin
Wpływ Księżyca na dzień Twoich urodzin


Co roku świętujemy swoje urodziny, nie zdając sobie sprawy  że  to astrologiczny przebieg Księżyca poprzez fazy ,określany mianem LUNACJI ma na nas wpływ przez następny rok kalendarzowy tj. do następnych naszych urodzin

Księżyc jest żeński, magiczny, mistyczny i jest  najpotężniejszym ciałem, niebieskim.
Księżyc jest ściśle połączony z nastrojem ,emocjami oraz instynktem w astrologii.
Jego miejsce w zodiaku gwarantuje tą zmienność, stajemy się niczym fala sterowana pływami oceanicznymi ,które również są zależne od Księżyca 
Właśnie wiele osób swoje urodziny  rezonuje bardziej ze swoim Księżycowym Znakiem niż z ich znakiem słońca 
Co przyniesie ci kolejny rok?
 Co wydarzy się do kolejnych twoich urodzin? 
Co powinieneś zrobić  by móc wzrastać bądź uzyskać pożądane cele ?
W astrologii Księżyc reprezentuje sposób, w jaki przetwarzasz swoje emocje i poczucie bezpieczeństwa . Księżyc reprezentuje również twoją kreatywną i intuicyjną naturę.
Kiedy na twoje urodziny przypada pełnia lub nów, efekty mogą być niezwykle potężne, a plany  oraz marzenia jakie sobie założyłeś  staną się realistyczne .
Twoje urodziny to w zasadzie celebracja Twojego Słonecznego powrotu, czyli momentu, w którym Twoje Słońce powróci dokładnie do tego samego momentu, w którym się urodziłeś
A więc faza Księżyca(pełnia, nów) znajduje się w tym samym dniu co Twój "Powrót Słońca "

Pełnia księżyca

Kiedy Księżyc w pełni trafi na twoje urodziny, oznacza to, że nadchodzący rok będzie wypełniony nagrodami. Cała twoja ciężka praca będzie teraz dla ciebie opłacalna i będziesz w stanie zebrać niesamowite nagrody, profity w nagrodę za twój wysiłek.
Energicznie będziesz w pełnym rozkwicie a światło świeci jasno dla Ciebie, aby cały świat mógł to zobaczyć. Możesz także znaleźć  nowe możliwości i otworzyć wszystkie  drzwi , możesz poczuć się jakbyś był w stanie dotrzeć do celu, który wcześniej sobie obrałeś
Urodziny w Pełni Księżyca oznaczają także czas zakończenia. 
Jesteś w pełnym rozkwicie, ale ostatecznie ten kwiat będzie musiał odejść, przekwitnąć- aby zostać zrodzonym  raz jeszcze .
Ostatnia kwarta
Księżyc z ostatniej kwarcie jest również znaczący i zazwyczaj spada około tygodnia po pełni księżyca. Jeśli twoje urodziny przypadają na Księżyc w tym czasie, prawdopodobnie będziesz odczuwał skutki Pełni Księżyca w nadchodzącym roku.
Jednak większy nacisk zostanie położony na wiązanie strat i przygotowanie się na coś nowego. Możesz być w stanie wyczuć , że zaczynają się nowe początki lub nowy rozdział w Twoim życiu.
Bacznie obserwuj świat i sygnały jakie ci wysyła kosmos

Nów

Kiedy Nowy Księżyc na niebie w twoje urodziny, oznacza to czas nowych początków. Nadchodzący rok będzie dotyczył sadzenia nasion i położenia podwalin pod przyszłą budowę swego  spokojnego "domu".
Nadchodzący rok to także introspekcja, w której decydujesz, co naprawdę chcesz dla siebie i swojego życia.
Być może będziesz musiał dokonać pewnych zmian i pozbyć się rzeczy, które nie służą już Twojemu najwyższemu dobru.
Kiedy twoje urodziny przypadają na Księżyc w nowiu, twoja umiejętność tworzenia i manifestowania również będzie wysoka. Chociaż możesz jeszcze nie widzieć owoców swojej pracy, będziesz w bardzo magicznym punkcie na drodze do tworzenia wszystkiego, oraz będziesz w stanie ustalić co chcesz zobaczyć i doświadczyć w swoim życiu.
Pierwsza kwadra księżyca
Księżyc jest również znaczący i generalnie spada około tygodnia po nowiu.Jeśli twoje urodziny przypadają na Księżyc z pierwszego kwartału, prawdopodobnie będziesz odczuwać skutki Nowego Księżyca w nadchodzącym roku.
Będzie jednak nacisk na ciężką pracę i przygotowanie do momentu pełnego rozkwitu. Możliwe, że zdobędziesz wszystkie ostatnie części w ciągu roku, abyś mógł przygotować i przyjąć wszystkie prezenty, które otrzymasz, gdy twoja nagroda rozkwitnie.*Ważne jest by pamiętać że Nów oraz Pełnia nie jest cyklem jednodniowym 

1 komentarz:

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...