niedziela, 7 października 2018

Agat żółty


Agat żółty jest kamieniem dla osób które chcą połączyć rozwój duchowy z dobrym funkcjonowaniem w świecie materialnym. Jak każdy kamień o barwie żółtej, agat żółty wzmacnia cechy charakteru odpowiadające czakrze splotu słonecznego - pamięć, rozumowanie logiczne, siłę woli i koncentrację uwagi. A na poziomie duchowym jego energia przypomina o tym, że człowiek jest nie tylko ciałem, ale również duszą. Kto nosi przy sobie kamień agatu żółtego albo ma w pobliżu jakiś wyrób z niego - temu łatwiej jest zdobyć się na chwilę modlitwy, refleksji, medytacji, połączenia się ze swoimi potrzebami duchowymi.

          Agat żółty polecany jest dla przywrócenia energii, pokonywania strachu i osobistych blokad na drodze do sukcesu, a także dla pogodzenia się z przeszłością i wybaczenia sobie popełnionych błędów. Jako żółty kamień pomaga w sferze nawiązywania i utrzymywania kontaktów, przyjaźni, wzmacnia poczucie własnej wartości. Agat żółty nosi się też jako kamień obfitości.

Właściwości lecznicze żółtego agatu:Wzmacnia i harmonizuje splot serca, gardła i słońca, dając odwagę, witalność i radość oraz podnosząc samoocenę. Przynosi siłę, inteligencję, promuje dobre maniery i dobrobyt. Balansuje ekstremizm w postawie i pomaga w nawiązywaniu i utrzymywaniu przyjaciół. Pomaga dzieciom pokonać ich lęki, nauczyć się chodzić wcześniej i utrzymać równowagę. Pomaga w metabolizmie, detoksykacji, temperaturze ciała, wzroku, ponownym utlenianiu ciała, regeneracji, żołądku, płucach, depresji, letargu, gardle, skórze, płodności, długowieczności i dobrym zdrowiu. 


Rewitalizujący kryształ, który ma wzmocnić odwagę, pewność siebie i determinację, przyciągając do naszego życia obfitość, szczęście i dobrobyt.

Uważa się również, że nadaje ogólny dobry stan zdrowia i dobre samopoczucie fizyczne.

Więcej tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...