czwartek, 18 października 2018

Déjà vu-znak od Twojej duszy


Déjà vu jest niesamowitym uczuciem ,większość z nas przeżyje je choć raz w swoim życiu. Definiuje się ją jako "poczucie, że doświadczyłem już obecnej sytuacji".
Chwilę w której przychodzi deja vu można łatwo zignorować i odrzucić, ale z duchowego punktu widzenia jest to kluczowy wskaźnik, że jesteś na dobrej drodze i masz być tam, gdzie obecnie stoisz.
Ponieważ déjà vu jest przeczuciem, że coś widziałeś wcześniej, łatwo jest podpiąć je do poprzedniego połączenia z życiem .
To uczucie miałam  setki  razy w swoim życiu nie raz gdy  komuś opowiadałam spoglądali  na mnie jak na dziwoląga,spotkałam też takie osoby które nie doświadczyły jeszcze takiego odczucia
Zanim nasza dusza wejdzie do naszego ciała, spędzamy czas w świecie dusz z naszą grupą dusz(*opis za niedługo) . Nasza grupa dusz jest jak nasz zespół, nasza rodzina w świecie dusz, z którą współpracujemy i  się wspieramy.
Kiedy przybywamy na Ziemię, nasza rodzina duszy jest często obecna w naszym ludzkim życiu w jakiś sposób i możemy przyjąć rolę wzajemnego współmałżonka, rodzica, przyjaciela i tak dalej. Role te mogą się zmieniać z życia na życie, ale nasza rodzina dusz zazwyczaj będzie w jakiś sposób funkcjonować.Będziemy ze sobą i tam i tu 
Kiedy jesteśmy w sferze duchowej, zaczynamy przygotowywać się do nowego życia na Ziemi. W tym czasie planujemy, z pomocą naszej grupy dusz, osiągnąć lekcje, które chcemy osiągnąć i wypełnić przeznaczenie, które chcemy zrealizować.
Nasza misja często angażuje naszą duszę w rodzinę, więc pracujemy z nimi, aby upewnić się, że wszyscy jesteśmy po tej samej stronie i że istnieją wyraźne okazje do spotkania i odegrania lekcji, których potrzebujemy, aby odegrać ważną rolę , gdy będziemy razem na Ziemi.
Po tym, jak pracowaliśmy z naszą grupą dusz i opracowywaliśmy nasze indywidualne życie, otrzymujemy to, co zostało opisane jako "złote bryłki"
(Ten opis bryłki złota pochodzi z trzeciej książki dr. Newtona - "Wspomnienia o życiu pozagrobowym ".
Te złote bryłki są umieszczane w różnych punktach twojej podróży przez twoją duszę, aby przypomnieć ci o swojej ścieżce, twojej podróży i tym, że jesteś na dobrej drodze.
Jako dusza, wiesz, że kiedy zejdziesz do sfery fizycznej, możesz zapomnieć o swoich planach lub celu swojej podróży, więc te bryłki są ustawiane jako przypomnienia i wskazówki, że jesteś na dobrej drodze.To taki nasz nawigator niczym boje na morzu
Kiedy dochodzimy do punktu na naszej ścieżce, gdzie ujawnia się jakiś znak, mamy przeczucie oraz migawki  pamięci i być może przypomina nam się, że jakiś czas temu opracowaliśmy ten plan życia wraz z naszą grupą dusz.
Jako dusza moglibyśmy również obserwować nasze życie, które się rozgrywało, i być może ta chwila pamięci jest również znakiem, że widzieliśmy, że tak miało być.
Doświadczenie déjà vu to tylko jeden ze sposobów, w jaki te bryłki mogą nam przypomnieć o naszej podróży. Możemy również przypominać sobie poprzez uczucia , marzenia, łącząc się z ludźmi, których czujemy że znamy od zawsze, synchronizacje i wiele więcej.
Więc następnym razem, gdy doświadczasz déjà vu, być może zatrzymasz się i uznasz że to jest  ten moment. 
Zwróć uwagę na to, kim jesteś i co robisz, i potwierdź, że osiągnąłeś punkt na swojej ścieżce życia, w którym ujawnia się znak.
Ta bryłka została złożona przez twoją kochającą duszę, zanim przyszedłeś do tego ciała i okazuje się, że jesteś na dobrej drodze, spotykasz się z kim masz spotkać i udajesz się tam, dokąd musisz zmierzać.

2 komentarze:

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...