piątek, 5 października 2018

Dostęp do twoich zapisów Kronik Akaszy

Kroniki Akaszy
LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Uważa się, że każda myśl, działanie i wydarzenie w twoim życiu są zapisywane w uniwersalnej bibliotece zwanej Akashic Records.
Słowo Akaśa wywodzi się z sanskryckiego słowa "przestrzeń" i uważa się, że w ukrytej przestrzeni lub we wszechświecie można uzyskać dostęp do księgi życia.
Oczywiście, Akasza istnieje na poziomie energetycznym lub podświadomym, ale może być dostępna po śmierci lub w głębokim stanie medytacyjnym.
Zapisy Akaszy zawierają informacje o twojej podróży i misji duszy w tym życiu i jakiej energii nauczyłeś się i pozostawiasz w świecie fizycznym. Zawiera również informacje o twoim życiu na ziemi, ludziach, z  którym chcesz się spotkać, oraz stylu życia, który chcesz stworzyć dla siebie. 
 W Kronikach Akaszy zapisywane jest wszystko, co się działo, dzieje lub będzie dziać, łącznie z naszymi myślami, ideami i emocjami.
Łatwo to sobie wyobrazić, że kroniki Akaszy są niczym super komputer, który przechowuje informacje dla każdej duszy na tej planecie.
Rekordy Akaszy są również stale tworzone, aktualizowane i dodawane. Nie sugerują, że wasza przyszłość jest osadzona w kamieniu, ale raczej przechowują informacje o waszych duchowych lekcjach i ewolucji w tym życiu oraz z poprzednich wcieleń.
I  warto o tym pamiętać!!!!
Niektóre negatywne zapisy można zmienić poprzez stosowanie specjalnych metod parapsychologi i ezoterycznych.
Mimo, że Akasza jest znana jako "Księga życia", to nie jest tak naprawdę napisana jako książka, a raczej jest to przechowywany energetyczny plan twojej częstotliwości, który pozwala ci uzyskać dostęp do wszystkich tych informacji.
Twoja umowa z duszą jest również zawarta w twojej karcie Akaszy i może dać ci jasność i wgląd w to, jak zrównać się z najwyższą ścieżką i iść naprzód swoim życiem.
W rzeczywistości ci, którzy uzyskali dostęp do swoich  zapisów, często otrzymywali głęboki wgląd w podróż swojej duszy, przeszłe życia i różne energie wokół nich.Współcześnie pogląd, że nie każdy może odczytać zapisy w Kronice Akaszy, a do ich odczytania potrzebna jest specjalna nauka i wiedza, która wykorzystuje percepcję pozazmysłową i zdolność jasnowidzenia odszedł w zapomnienie.

Dziś z podłączania się do Kronik Akaszy może skorzystać każdy, a w tym celu są organizowane nawet specjalne kursy, ułatwiające wejście do nich w dowolnym momencie i czasie oraz prawidłowe poruszanie się po tej niematerialnej przestrzeni.


Modlitwa dostępu do Księgi Akaszy kierowana jest do nauczycieli duchowych, świętych i mistrzów, którzy mają wysoki poziom wibracji, byli na Ziemi lub nigdy nie mieli i nie będą mieć z nią kontaktu oraz do naszych przodków i bliskich, którzy już odeszli z tego świata.Dzięki Kronice Akaszy możemy się z nimi połączyć.Modlitwa pomaga nam dojść do ósmej czakry.

Jej celem jest podnoszenie naszej energii i obniżanie wibracji ego.
Czy chcesz uzyskać dostęp do swoich kronik Akaszy?
Każdy może uzyskać dostęp do Akaszy w dowolnym momencie, ale ważne jest, aby zrozumieć te cztery zasady, zanim zaczniesz:
1. Aby uzyskać dostęp do swoich zapisów, musisz pozwolić swojemu ciału wejść w głęboki, zrelaksowany i medytacyjny stan. Uzyskanie dostępu do twoich zapisów wymaga, abyś był niezwykle obecny i świadomy, abyś mógł nie tylko przyjmować informacje, ale także je pamiętać.

2. Musisz wierzyć w to, co robisz. Jeśli jesteś sceptycznie nastawiony do swoich umiejętności lub istnienia twojego projektu, możesz mieć problemy z odsłuchaniem nagrania. Musisz zachować otwarty umysł poprzez swoją praktykę i zrozumieć, że zanim otrzymasz swoje zapisy, może upłynąć trochę czasu.
3. Skoncentruj się na oglądaniu własnego nagrania bez oceniania. 
Przygotuj się, abyś zobaczył informacje, które są niewygodne lub które opierają się twojemu ego.Pamiętaj również, że możesz zablokować dostęp do pewnych informacji w swoim nagraniu. Wiedz, że wszelkie informacje, które zostały ci przekazane, są dokonywane dla twojego większego dobra i wyższego celu.
 Przyjmijcie także, że ta "płyta z nagraniem" dotyczy podróży duszy w tym życiu, a nie  ze zajmuje się  przewidywaniem przyszłości,raz jeszcze powtarzam zapisy na niej ulegają zmianom tak jak zmianą ulegają Twoje działania,myśli i czyny.
4. Aby uzyskać dostęp do zapisów, musisz czuć  się bezpiecznie i mieć białe światło ochrony podczas treningu. Jeśli nie czujesz się bezpiecznie, najprawdopodobniej nie będziesz w stanie zagłębić się w bibliotekę tak skutecznie, jak chcesz. Pamiętaj, aby zabezpieczyć się kryształami lub białym światłem przed rozpoczęciem ćwiczeń i wiedz, że nic nie może cię zranić.Dostęp do Kronik Akaszy możliwy jest ze świętej neutralnej perspektywy, dlatego, jeśli chcesz przekroczyć tą Bramę Wiedzy, podstawą jest oczyszczenie swojego templetu wierzeń i wyzbycia się wzorców, wstydu, braku, poczucia winy, obwiniania siebie i innych,musisz wyzbyć się wszytkiego.

Tu i teraz zaczniesz z "nową kartką" swego życia, to właśnie teraz staniesz się świadomy i wolny.
To doświadczenie zostanie już z tobą na  zawsze ,na wieczność.

 Dostępne w każdej chwili, na wyciągnięcie dłoni.

Jest wiele rodzajów zapisów Akaszy, począwszy od kronik personalnych,  planetarnych, układów słonecznych, galaktycznych itd

Nie martw się jesli nie uda ci się to za pierwszym czy 10 razem,ważne to  próbować.
Jeśli inni dali radę,dasz i ty.

Wszyscy jesteśmy taką samą energią,która przepracowana i wyćwiczona może więcej ,ja wierzę w Ciebie,uwierz i Ty!!!


Zapraszam na sesje indywidualne, pomogę Ci je odczytać 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...