środa, 24 października 2018

Słońce w Skorpionie 2018 -co ze mną się dzieje?Skorpion 2018

Witam w "sezonie" Skorpiona. Skorpion jest znakiem związanym ze śmiercią i odrodzeniem, dlatego często uważamy ten czas za jeden z najgłębszych okresów w roku.
Słońce oficjalnie przeniosło się do Skorpiona 23 października i właśnie w tym momencie zaczęliśmy odczuwać zmianę z dala od kosmicznej energii Wagi, w wodnistą energię Skorpiona.
Jako znak wodny, energia Skorpiona skupia się na naszych emocjach i na głębszych, wodnistych głębinach naszej duszy. Właśnie na tym poziomie często dochodzi do śmierci i odrodzenia.
W tym czasie jesteśmy naturalnie wspierani, aby stać się bardziej świadomymi naszego stanu emocjonalnego i tego, jak naprawdę czujemy. Właśnie ta świadomość pozwala nam wprowadzać zmiany i tworzyć zmiany w naszym zachowaniu i procesach myślowych.
Gdy Słońce podróżowało przez Wagę, skupiliśmy się na naszych relacjach z innymi. Było to podwójnie prawdziwe, biorąc pod uwagę, że Wenus również się cofa .
Teraz, kiedy Słońce znajduje się w Skorpionie, nadal będziemy skupiać się na naszych relacjach, ale temat będzie nieco inny. Podczas gdy w ostatnich tygodniach koncentrowaliśmy się na relacjach z innymi, nacisk  teraz kładzie się teraz na relację z samym sobą.
Nie możemy pozostawać w miłosnym związku, jeśli nie kochamy siebie. Nie możemy być w całości z innym, jeśli nie jesteśmy znużeni w sobie w całości. To przejście od Wagi do energii Skorpiona pomoże nam to zrozumieć i pozwoli nam spojrzeć na rzeczy na głębszym poziomie.
Nasze relacje są dla nas jak lustro. Kiedy pojawia się problem lub konflikt, często dzieje się tak dlatego, że ta osoba przebudziła lub aktywowała w nas coś, co wymaga uzdrowienia.
Ludzie przychodzą i wychodzą z naszego życia przez cały czas, ciągnąc nasze wyzwalacze, a nawet przyczyniając się do powstawania nowych. Chociaż nie musimy tolerować słabego traktowania, to właśnie ci ludzie są często naszymi największymi nauczycielami.
Pod wpływem energii Skorpiona i Wenus w retrogradacji przez Skorpiona, może nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, w jaki sposób świadomie lub podświadomie doprowadziliśmy do stworzenia tego, co jest przed nami.
Nasze myśli nie zawsze kreują naszą rzeczywistość, ale tak naprawdę malują ją  i mogą zasłonić nas przed zobaczeniem prawdy,i wspaniałych rzeczy.


Pod wpływem energii Skorpiona, prawda ma powstać i uderzyć w nas w sposób, który prowadzi do transformacji i głębszego zrozumienia jaźni.
To nie jest coś, co można wymusić, a raczej coś  co musimy obserwować przez cały sezon.
Jeśli chcesz zharmonizować się z energiami sezonu Skorpiona, oto kilka wskazówek, które Ci pomogą:

23 października - 1 listopada:

Podczas tej fazy energii Skorpiona jesteśmy zachęcani do wznoszenia się i odnajdywania naszej mocy i siły. Może się okazać, że pojawia się prawda lub możemy doświadczyć rodzaju "śmierci". W tym czasie musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zachować spokój i nie dać się porwać gniewowi lub smutkowi. Ćwiczenia uziemienia mogą być szczególnie pomocne w tym momencie.

2-11 listopada:

Tę fazę sezonu Skorpiona można nazwać fazą "zmartwychwstania". W tym momencie wkraczamy w stan wysokiej kreatywności i możliwości. Stary się rozpuścił i czujemy, że zmiana jest w powietrzu. Możemy poczuć się pociągnięci do uzdrawiania energetycznego, poszerzania naszej duchowości i brania udziału w okultyzmie. Aby wykorzystać tę energię, zastanów się nad stworzeniem czasu na zrobienie czegoś twórczego lub rozwinięcie swojej intuicji .

12-22 listopada:

Podczas tej fazy sezonu Skorpiona wkraczamy w kompletne odrodzenie. Jest to czas, w którym znajdujemy akceptację wobec siebie i wobec każdego nowego rozdziału, który rozpoczynamy. Bolesne emocje z przeszłości są łatwiejsze do uwolnienia i wyjaśnienia, i będzie to odpowiedni moment, aby przejść dalej. To jest potężny czas na praktykowanie przebaczenia i czekanie na nowe możliwości.
Pod koniec sezonu Skorpiona wszyscy przeszlibyśmy pewnego rodzaju śmierć i odrodzenie, a to tylko przybliża nas do naszych prawdziwych jaźni.
Warto kochani nad tym popracować.
Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...