wtorek, 9 października 2018

Twój numer Słońca (4-6)

Kim jestem?
Dlaczego wciąż mam pod górkę?
Dlaczego wciąż szukam bratniej duszy? 
Co znów zrobiłem nie tak?
kolor

Twój numer słońca ma wielki wpływ na Twoje cechy oraz wady charakteru ,warto  zasięgnąć tej wiedzy,gdy zrozumiesz swoje położenie łatwiej będzie ci się uporać z trudnościami oraz  łatwiej będzie Ci odnaleźć najbardziej pasujące do nas osoby pod względem numerologicznym.
Jak obliczyć swój Numer Słońca?


Ludzie z numerem Słońca cztery są bardziej skrupulatni i biorą systematyczne, skuteczne podejście do wszystkiego, co nadejdzie. Są solidne i stabilne, wciąż mają  potrzebę dużych zmian, aby czuć stały grunt pod nogami. 
Ich największym atutem jest chęć wniesienia znacznego wysiłku.
Czwórki nie są zwlekającymi osobami i starają się stosować z naciskiem i poświęceniem.  Wymagający wiele od siebie, czwórki nie są zadowolone, dopóki nie są najlepsze w tym, co robią. Czasami ta pasja do perfekcji może sprawić, że czwórki będą sfrustrowane i nie będą się dobrze bawić podczas pracy. Czwórki zmagają się z koncepcją relaksu i mają tendencję do bycia za ciężką pracą nie czerpiąc  z niej zabawy.
Mniej pożądaną cechą czwórki Słońca jest to, że mogą być okrutni i pozbawieni empatii. Jednak inni nie wiedzą, że są równie wymagający wobec siebie, jak i wobec innych. Nie chodzi o to, że 4 są materialistyczne, ale uważają, że osiągnięcia są sednem wszelkiej egzystencji.
Czwórki muszą nauczyć  się akceptować, że nic nie jest gwarantowane w życiu, a jeśli chcą spełnić swoje marzenia, muszą od czasu do czasu podejmować ryzyko.
Numer 4 jest wygodny i bezpieczny w większości ustawień ... z wyjątkiem romansu.Zakochana, uziemiona  czwórka po prostu nie wie, jak sobie poradzić, gdy ziemia odpada, a miłość zabiera go do nieba. Potrzebuje czasu, by odkryć, co jest w jej sercu. 
Jednak, gdy się zakocha, ma tendencję do pozostawania zakochanym. Nie są szczególnie namiętne, ani nie są zmysłowe, ale nadrabiają to intensywnością swego oddania. 
Jeśli jesteś z czwórką, nigdy nie będziesz musiał się martwić o jego głębokość ani siłę zaangażowania. Solidny jak skała,  Numer  Słońca będzie zawsze dla ciebie.
W sumie, 5, 6 i 8 wydają się być bardziej odpowiednimi partnerami dla  słonecznej czwórki.

Ze wszystkich różnych liczb Słońca, piątka to najlepszy "sprzęt" do radzenia sobie ze zmianami. Nie tylko to, że piątka dobrze się na nich rozwija, ponieważ działają najlepiej w środowisku, które jest dynamiczne i nieco chaotyczne. 
 Piątki są narkomanami adrenaliny w sercu. Uwielbiają podróżować i poruszać się. Typowa 5 jest społeczna, cieszy się towarzystwem innych i woli iść  drogą nieznaną, nawet jeśli mają iść dookoła nie wybiorą drogi na skróty by dotrzeć do celu
Piątki naprawdę nie lubią rutyny, ani nic bardziej przewidywalnego. Mają dziką passę i brak dyscypliny. Może to powodować problemy w postaci uzależnienia lub pobłażania sobie.
Największą wadą jest niechęć do stabilności i odpowiedzialności. 
Natomiast piątki potrafią poświęcać swoją energię bez marnowania jej na krótkotrwałe cele.
Jeśli chodzi o romantyzm, piątka jest najbardziej zmysłową i pełną pasji liczbą. W romantycznym związku 5 zaskakuje wszystkich. Tak dziki i pełen przygód, jak numer 5 w prawie wszystkich dziedzinach życia, staje się tak samo poważny i zaangażowany, gdy  jego serce zostanie dotknięte. 
Piątka jest lojalna wobec błędu i chociaż czasami znajduje się na końcu związku oszukiwania, prawie nigdy nie jest oszustem. Naturalnie, z piątką, wypróbowujemy wszystko i wszystkich jako pierwsi, i dlatego zazwyczaj nie angażują się w poważny związek, aż do stosunkowo późnego życia. Ale gdy serce, w przeciwieństwie do niektórych innych części ciała, zostanie dotknięte, piątka przestaje grać, ale staje się stabilnym, skupionym i w pełni dojrzałym partnerem.
Wolność to najbardziej ceniony zasób piątki i zrobią wszystko, aby go zatrzymać. Piątki nie są dobre w długotrwałych związkach, ale gdy już są,są lojalni i zabawni. Ich przygodna osobowość czyni je zmysłowymi  wiąz doceniając dobre rzeczy w życiu.
1, 3, 5, 6 i 7 są najbardziej prawdopodobnymi Liczbami Słońca, które zostaną szczęśliwymi zwycięzcami serca tego urodzonego kochanka.


Sześć -są najbardziej harmonijnymi ze wszystkich liczb Słońca i mają tendencję do ignorowania własnych potrzeb i pragnień na rzecz pomocy i nauczania innych. Są klejem, który wiąże. Ich zdolność do kochania sprawia, że ​​inni kochają i szanują
ich. Szóstki to rodzeni opiekunowie. Stabilne i zrównoważone, radzą sobie dobrze ze zmianami. Jednak 6 może być irytująco obłudna i może mieć tendencję do ubiegania się o miejsce na totemie, zanim je zdobędzie. Szóstka może też być trochę krótkowzroczna, pozbawiona możliwości widzenia większego obrazu.
Szóstki traktują swoje obowiązki poważnie, może trochę zbyt poważnie. Wiele osób z tym numerem skłania się do kariery w budownictwie i transporcie. Jest to dość znaczące, ponieważ ich wewnętrzna natura jest trochę podobna - zamknięte i ograniczone otoczenie z wizjerami do świata zewnętrznego.

Najsilniejszym atutem szóstki jest ich dobra i przyziemna ludzkość, one 
są idealistami, ale nie bez poczucia realizmu. Mogą być bardzo cierpliwe, zwłaszcza jeśli chodzi o pracę w kierunku odległego celu.
Często dzieci w wieku przedszkolnym uważają swój "maleńki świat" za wszystko, co istnieje na świecie. 
Od najmłodszych lat osobowości szóstki jest fascynowana i przyciągana do zorganizowanych systemów wierzeń. W rezultacie przyjęli części i fragmenty dogmatów i koncepcji, które potencjalnie ograniczają ich wizję.
 Szóstka musi nauczyć się od czasu do czasu wychodzić z otoczenia i uciekać z sieci bezpieczeństwa potencjalnie wąskiego widoku życia.

A jeśli chodzi o romans, szóstka traktuje miłość tak poważnie, jak zabiera wszystko inne. Najbardziej kochający i harmonijny ze wszystkich liczb, szóstaka oddaje się całkowicie i bez ograniczeń.
Liczba 6 złamała więcej serc niż jakikolwiek inny numer Słońca, ale przyniosła również wielką przyjemność i szczęście większej liczbie kochanków, choć nie zawsze długowiecznych, niż jakakolwiek inna liczba. Kiedy 6 może nauczyć się dawać więcej i dawać więcej z siebie, ta dająca natura staje się największą siłą  liczbą Słońca. 

2, 5, 6, 7 i 9, wszyscy mają szansę na zdobycie tej oddnej szóstki,  ale to 7 i 9 najwięke mają szanse aby zdobyć serce Słońca nr 6.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...