wtorek, 9 października 2018

Twój numer Słońca (7-9)


Kim jestem?
Dlaczego wciąż mam pod górkę?
Dlaczego wciąż szukam bratniej duszy? 
Co znów zrobiłem nie tak?
kolor

Twój numer słońca ma wielki wpływ na Twoje cechy oraz wady charakteru ,warto  zasięgnąć tej wiedzy,gdy zrozumiesz swoje położenie łatwiej będzie ci się uporać z trudnościami oraz  łatwiej będzie Ci odnaleźć najbardziej pasujące do nas osoby pod względem numerologicznym.
Jak obliczyć swój Numer Słońca?
Świat filozofii i duchowej świadomości jest domeną 7. Ludzie ze Słońcem Numer 7 nie przyjmują niczego wartościowego i szukają we wszystkim głębszego znaczenia. Zmiany nie przeszkadzają 7, ale pozorna apatia do zmiany czasem oznacza, że ​​nie przyciągają one uwagi, której potrzebują. 7 może być introwertykiem ukrywającym ekstrawertyka lub odwrotnie, tak czy inaczej, obie strony istnieją w tej  jednej osobie. Są marzycielami, ale nie materialistami; ich marzenia są bardziej utopijne i wzniosłe.
Niewiele rzeczy przeszkadza Słońcu w liczbie 7 bardziej niż w otoczeniu powierzchownych ciężarówek i hałaśliwych ekstrawertyków. Wiedzą, że nic tam nie można znaleźć, ale zmarnował czas i energię. Często zdarza się, że jest się winnym, 7 ma zwykle garstkę bliskich przyjaciół, podczas gdy wszyscy inni są nieznajomymi. Co ciekawe, podczas gdy mają tendencję do kontrolowania, jeśli nie ukrywania swojej emocjonalnej strony, wiele  siódemek wybiera dziedziny psychologii i psychiatrii.
7 są niezwykle ciekawe i mają charakter naukowy, ale nie konwencjonalny. 
Siódemki nauczyć  się muszą  ogarniać emocje. Nie wszystko może rozwiązać sam umysł!
Zakochany numer 7 często jest późnym gafą. Jego zainteresowania dotyczą głównie płaszczyzn duchowych i intelektualnych, a nie fizycznych. Więc kiedy siódemka w końcu się zakochuje, to tak naprawdę nie wie, jak sobie z tym poradzić, i dlatego najpierw próbuje nawiązać związek platoniczny. Na szczęście, kiedy lód stopnieje i fizyczna strona romansu ożyje, 7 okazuje się być wielkim kochankiem, niezwykle oddanym
 i opiekuńczym, skupionym na jednej rzeczy i tylko na jednym: na szczęściu partnera.  Model 7 jest bardzo delikatny i naprawdę nieoceniony, świadomy potrzeb i oczekiwań partnera.
Słońce numer 7 ma tendencję do zakochiwania się znacznie rzadziej niż jakakolwiek inna liczba, ale kiedy to się dzieje, przejmuje i staje się jego pierwszym i najważniejszym priorytetem. A kto nie chciałby grać w tę rolę? Jeśli masz 1, 3, 5, 6, 7 lub 9, masz szansę na ogarnięcie serca 7. Raczej dużą pulę, ale siódemka jest warta dodatkowego wysiłku.


Ludzie z  numerem 8 mają autorytarną passę i lubią być odpowiedzialnymi przez cały czas. Niestety, zmiany nie zawsze mogą być kontrolowane, a kiedy czują, że nie mają kontroli, uważaj! Stają się wzburzeni i wściekli. Liczba 8 może być agresywna, jeśli nie zwyżkowa, i zapłacili za nią więcej niż raz. Są zdolni i inteligentni i często widzą większy obraz dobrze, zanim ktokolwiek inny.Poczucie równowagi pozwala 8 radzić sobie z materialnym światem bez przywiązania większości ludzi. Ta cecha pozwala ósemce wykorzystać szanse i wykorzystać swoje zasoby  w sposób, który inni mogą uznać za zbyt ryzykowny. 8 lubią wchodzić na parter nowych przedsięwzięć. Czasami są zbyt szybcy  / optymistyczni, co stawia oczekiwania zbyt wysoko i powoduje rozczarowanie. Ale nawet te niepowodzenia nie mogą długo powstrzymywać ósemki.
Być może jest to sprzeczność, ale 8 mają trudności z zaakceptowaniem autorytetu innych osób lub instytucji. Doprowadziło to niektórych z liczba Osiem do ścieżki przestępstwa i uwięzienia.ÓSEMKI muszą być ostrożne, aby nie pozwolić złości osnuć ich osąd.
Numer osiem nie jest łatwy do zadowolenia, jeśli chodzi o romans. Wynika to głównie z faktu, że on po prostu nie pokazuje wiele z tego, co czuje. 
8 ma tendencję do bycia na czele, coś, co może wyciągnąć wiatr z namiętnego, romantycznego związku. Jeśli jednak partner ma wystarczającą pewność siebie i jest bezpieczny sam, związek może trwać wiecznie.
ÓSEMKA nie jest ani wymagająca, ani szczególnie dająca. Uważa seks za sposób, w jaki wygląda na wszystkie inne potrzeby ciała: zaspokojenie, a następnie przejdź dalej. Z drugiej strony, 8 ma silne poczucie zaangażowania, dba o otaczających go ludzi i będzie walczyć o ich ochronę.Naprawdę, dwójka jest idealnym partnerem dla ósemki - wszyscy inni będą musieli nad tym popracować.


Ludzie z numerem słońca 9 są idealistami. Istnieje globalna świadomość, która napędza wiele 9  do kariery w polityce, wojsku lub egzekwowaniu prawa. Jest to forma samoobrony, ponieważ często nie są zbyt dobre w kwestiach emocjonalnych, preferując bardziej kliniczne i obiektywne podejście.
Podobnie jak rzeczy, które mają być dobrze przemyślane, starannie opracowane strategicznie i wszystkie rozważane możliwości, jednak nie mają problemu z dostosowaniem się do zmieniających się okoliczności. To sprawia, że ​​numer dziewięć  jest bardzo zdolny jako długoterminowy planista lub doradca. Dziewiątki są dobre w zarządzaniu instytucją lub zespołem, ale nie są oczywiście dobrzy pod względem drobnych szczegółów dotyczących finansów i podatków.
9 stara się robić wszytko najlepiej, gdy jest zaangażowana w przedsięwzięcie, które uważa za większe od nich samych. Ważne jest, aby 9 czuły, że policzyli swoje życie, a może to prowadzić do nieco aroganckiego, obłudnego lub świętego niż syndromu.

Jeśli chodzi o miłość, 9  jest prawdopodobnie najtrudniejszym numerem Słońca, do którego można się zbliżyć. Te 9 może wydawać się odległymi, niejednokrotnie tymi, które wyrażają emocje. Aby zaangażować się w romantyczną relację, zazwyczaj 9 musi się z nią skontaktować. 
Z drugiej strony, gdy związek zostanie już nawiązany, 9 może być radością przebywania w pobliżu. Są uważni, ostrożni i hojni. Nie pytają o wiele i są z łatwością zadowoleni. Są tolerancyjni i wyrozumiali oraz zapewniają partnerom całą przestrzeń i wolność, której potrzebuje, aby żyć własnym życiem. Często powściągliwa dziewiątka jest zaskakująco zmysłowa . Najlepszymi partnerami są 1, 2, 3, 6, 7 i 8.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...