wtorek, 9 października 2018

Twój numer słońca -Numer Słońca (1-3)
Kim jestem?
Dlaczego wciąż mam pod górkę?
Dlaczego wciąż szukam bratniej duszy? 
Co znów zrobiłem nie tak?
Z  tymi pytaniami borykamy się codziennie,bez względu na kolor skóry czy nasze przekonania każdy z nas szuka odpowiedzi ,oraz ukojenia.

Twój numer słońca ma wielki wpływ na Twoje cechy oraz wady charakteru ,warto  zasięgnąć tej wiedzy,gdy zrozumiesz swoje położenie łatwiej będzie ci się uporać z trudnościami oraz  łatwiej będzie Ci odnaleźć najbardziej pasujące do nas osoby pod względem numerologicznym.
Jak obliczyć swój Numer Słońca?


Ludzie mający numer Słońca jeden mają tendencję do upartego podejścia do zmieniających się okoliczności. Często zabierają byka za rogi .Silni i zmotywowani, nie boją się konfrontacji. Czasami jedynka może być zbyt impulsywna.
Jedynki mają energię do "stracenia", z wystarczającą wytrzymałością, aby przetrwać nawet najcięższe czasy. Istnieje jednak granica tego, co mogą zrobić, a kiedy osoba z numerem 1 Słońca osiąga ten limit, mają tendencję do rozbijania się   w chaosie bez większego uprzedzenia. A kiedy się rozbiją, zabieranie 

"kawałków" i rozpoczynanie leczenia zajmuje dużo czasu.
Number 1 reaguje szybko, ale nie zawsze rozpoznaje prawdziwą naturę nadchodzących zmian, dopóki nie wprowadzą one w ruch. Jedynka powinna nauczyć się rozpoznawać subtelne znaki, które zwykle pojawiają się przed burzą.
Duma może być upadkiem tej upartej liczby. 
Numer Słońca  jeden nauczyć  się  musi pokory.
W miłości:
Słońce Numer 1 jest pasjonujące, ale musi dominować - i ma trochę zazdrosną passę. Podczas gdy 1 numer Słońca jest oryginalny i twórczy, może użyć bardziej subtelnego i romantycznego podejścia. Jedynka jest bardzo intuicyjna ale ma tendencję do błędnego odczytania swego partnera.
Najbardziej zgodne numery Słońca dla 1: to 2, 3, 5, 7 i 9; wszystkie liczby nieparzyste, z wyjątkiem liczby 2, która jest najodpowiedniejszym romantycznym partnerem.
Numer 1 Słońca może być dość wymagający, ale jest także niezwykle opiekuńczy dla swojego partnera. Jedyną wadą, która gwarantuje zepsucie związku z 1, jest brak szacunku lub poczucia, że ​​jest on traktowany jako coś oczywistego. W przeciwnym razie 1 ma grubą czaszkę i jeszcze grubszą skórę. Możesz być tak bezpośredni, jak chcesz - 1 może sobie z tym poradzić.Jedynka stanowczo woli bolesną ale szczerą  prawdę. 

Osoby z numerem Słońca dwa starannie i celowo podchodzą do zmian. Ważąc plusy i minusy, 2 rozważają przyszłe konsekwencje, a następnie, tylko wtedy robią swoje ruchy. Dwie osobowości unikają bezpośrednich konfrontacji, preferując zamiast tego stosowanie taktu i dyplomacji. Nie mają kłopotów z otrzymywaniem wsparcia od innych i łatwo dzielą się swoimi problemami i ich sukcesami.
Dwójki są intuicyjne i często wyczuwają zmiany, zanim staną się oczywiste.Zrozumienie ludzkiej natury i przebiegłego intelektu dobrze służy tej liczbie. Ale jeśli nie jest to ostrożne, to właśnie ta cecha może łatwo skłonić 2 do nakłaniania innych do robienia rzeczy, których później żałują.
Dwójki mają dobre wyczucie czasu, co jest kluczową umiejętnością przetrwania. Często jednak szybko poddają się nieuchronności, a czasem pozwalają się pokonać bez walki. Ale siła dwójki jest odporna i szybko wzrośnie.  Numer słońca 2 jest sympatyczny dla losu innych, ale jeśli kuszą, mogą łatwo paść ofiarą samolubnych i chciwych tendencji.
Jeśli chodzi o miłość:  jest bardzo intuicyjnym, wrażliwym i romantycznym partnerem, z którym należy obchodzić się z rękawiczkami dla dzieci. Ta 2 jest ogólnie wrażliwa emocjonalnie, ale szczególnie w romansie. 2 wygląda na wszystko, co nie jest szczere i oryginalne, więc granie w gry z 2 dostanie się w ciepłej wodzie. W tym samym czasie, podczas gdy zazwyczaj przeciwstawia się konfrontacji (preferując dyplomację i taktykę wobec podejścia "twarzą w twarz"), 2 ma również twardą przewagę - taką, która pozwala jej zająć stanowisko, a nie dążyć do kompromisu.
Numer dwa jest bardzo zmysłowy i ma tendencję do umieszczania swojego partnera na pierwszym miejscu. Nieszczególnie namiętny, 2 wciąż wie, jak się podobać - i jak być zadowolonym. Zawsze pamiętaj, że 2 jest delikatne, a jeśli je złamiesz, będziesz musiał poradzić sobie z niebezpiecznie ostrymi fragmentami.
Podsumowując, numery Słońca 1, 5, 6, 8 i 9 mają największą szansę na kradzież serca 2.

Ludzie z numerem Słońca trzy są innowacyjni i kreatywni. Myślą nieszablonowo i szybko znajdują rozwiązania. Pocieszając się optymizmem, trójka osoba zazwyczaj ma dziecinną pasję, która pozwala im uniknąć obowiązków, szczególnie tych, które wymagają wysiłku i uwagi.Trójki są kochane przez wielu, ale często ich własna miłość do innych wydaje się być nieco powierzchowna
numer 3 lubią jeździć po powierzchni, wykorzystując swoje znaczące poczucie humoru, aby zachować światło i słońce. Jednakże, gdy trafi na jedno z poważniejszych wyzwań życiowych, 3 zaskoczy wszystkich, pokazując o wiele więcej wytrzymałości, odwagi i determinacji, niż ktokolwiek się spodziewał - włączając siebie.
Bezrobocie, kreatywność jest największym atutem 3, jeśli chodzi o wykorzystywanie szans lub pokonywanie przeszkód. Niestety poziom wysiłku nie zawsze mu odpowiada. W rezultacie 3 pozostawiają kilka niedokończonych projektów, niespełnione marzenia i puste obietnice na ich drodze.
Sukcesy nr 3 w firmie  nauczyły się koncentrować i być zdyscyplinowane w podejściu do zmieniających się okoliczności. Kiedy 3 uda się przeforsować coś na drodze do celu, to osiągnięcie to jest ogromnie satysfakcjonujące.
W miłości trójka może wydawać się nieco powierzchowna i niestabilna, gdy angażuje się w romantyczny związek, ale to po prostu ukrywa poważniejszy podtekst. Liczba trzy Słońca wydaje się być szczęśliwą, optymistyczną liczbą, ale także rozumie, jak bezbronne może być szczęście. Z tego powodu obawiają się pesymizmu i negatywnego nastawienia i podchodzą do wszelkich poważnych zmian w życiu - które mogą być romantycznym związkiem - z rozwagą. Trójka nie ma problemów z nawiązaniem romantycznego związku, o którym wiedzą, że nie ma trwać. W rzeczywistości, trójka może z pewnością stać się nieco rozwiązła, ale gdy tylko  zmysły pobudzą się do życia wtedy mogą stać się poważniejsze, ponieważ ze strachu może się  wycofać.
Sposobem na uzyskanie miłości od trójki -mając na myśli długotrwały związek jest cierpliwość ,oraz nie narzucanie ograniczeń i swojej woli.
1, 3, 5 i 7 są najbardziej odpowiednimi romantycznymi liczbami słonecznymi.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...