wtorek, 9 października 2018

Twój Numer Słońca

Twój Znak Słońca vs. Numer Słońca
Dodaj napis


Zasadniczo jesteśmy Wszechświatem i poprzez zrozumienie gwiazd możemy zrozumieć siebie.Większość ludzi zna swój Znak Słońca lub Znak Gwiezdny, który odnosi się do 12 konstelacji Zodiaku
Podobnie jak twój astrologiczny Znak Słońca, masz również  numerologiczny 
Numer Słońca! 
Twój numer Słońca jest jednocyfrową liczbą pochodzącą z Twojej daty urodzenia, która wiąże Cię bezpośrednio ze wszystkimi cyklami .
Wiecej o Znaku Słońca tutaj

Twój numer Słońca jest łatwy do obliczenia i nigdy się nie zmienia. 
Po prostu dodaj miesiąc i dzień urodzenia, a następnie zredukuj do jednej cyfry (ważne:zmniejsz również liczby główne do jednej cyfry).
Na przykład;
 Jeśli urodziłeś się 15 maja dodaj 5+15=20, 2 + 0=numer Słońca 2
Jeśli urodziłeś się 23 listopada,23+11=34. Zmniejsz 3+4=numer Słońca 7.

Twój astrologiczny znak Słońca ma na celu opisanie twojej osobowości na podstawowym poziomie. W cyklu kalendarzowym (12 miesięcy, 12 znaków) twój znak zodiaku opiera się na rzeczywistym dniu twoich narodzin i jest łatwy do określenia.
W Numerologii istnieje ta sama klasyfikacja cech osobowości. 
Nazywamy to twoim "numerem Słońca" jest reprezentowany przez liczbę jednocyfrową, 1 - 9. 
Twój numer jest łatwy do obliczenia . Co ważniejsze, opisuje twoje cechy osobowości i podobne numery Słońca na wysokim i uproszczonym poziomie. Patrząc na połączone liczby dnia i miesiąca urodzenia, Numerologia dedukuje pierwszy wzorzec twojego istnienia - dzień, w którym wszedłeś w ten świat.
Numer Słońca jest uważany za pierwszy i mniej szczegółowym wzorcem tego, kim jesteś.Oczywiście świat składa się z miliardów unikalnych osób. Jednak numer Słońca przynosi nasze znaki wysokiego poziomu i dzieli je na 9 grup (podobnie jak 12 znaków zodiaku -Astrologii). 
I tak jak w astrologii, kiedy podajesz coraz więcej szczegółów dotyczących dnia twojego urodzenia i swojego imienia, odkrywasz podstawy tego, co czyni ciebie, nie tylko liczbą Słońca, ale naprawdę   jaką wyjątkową i złożoną istotą jesteś.

W jaki sposób numer Słońca działa z innymi numerami na mojej tablicy liczbowej?

W dynamicznym środowisku osobistych i uniwersalnych cykli wpływających na ciebie na różne sposoby, nieustannie przynosząc zmiany, a czasem chaos, Twój numer Słońca jest twoją kotwicą. Pomyśl o tym jako miejscu, w którym stoisz, podczas gdy wszystko wokół ciebie jest w ruchu. Twój numer Słońca także pokazuje, jak podchodzisz do zmieniających się cykli i jak wpływają one na ciebie. 
Na przykład, jeśli Twój numer Słońca to 1, masz tendencję do wybierania oraz kontrolowania  szans i wyzwań. Nie wahaj się, nie wycofuj się, i generalnie nie proś o pomoc.
Z drugiej strony, jeśli twój numer Słońca to 2, masz tendencję do radzenia sobie ze zmieniającymi się okolicznościami, uważnie rozważając za i przeciw, pytając innych o opinie, a kiedy jesteś gotowy, podejmujesz niezbędne kroki.

Kto odkrył numer Słońca?

Master Numerologist Hans Decoz , wprowadził numer Słońca jako część swoich życiowych badań i poświęcenia dla sztuki i mistrzostwa numerologii. Mając ponad 40-letnie doświadczenie i będąc świadkiem niezliczonych zeznań ludzi, których życie zmieniło się radykalnie - na lepsze - z jego dzieł, Hans poczuł, że ważne jest, aby wprowadzić jeszcze szerszy punkt dostępu do swoich nauk. Połączenie miesiąca urodzenia i daty urodzenia są używane w wielu obliczeniach numerologii, a dzięki Hansowi Decoz, teraz ten numer bazowy ma nazwę.
Numer Słońca był idealnym sposobem na zjednoczyć ludzi i pomóc im zobaczyć nawet najbardziej oczywiste wzory, które mamy jako gatunek. Odkrył, że patrząc na poziom liczb Słońca, był w stanie lepiej pomóc ludziom dostroić się do ich podstawowych osobowości i przedstawić im subtelniejsze i bardziej skomplikowane liczby w ich życiu. Podobnie jak w przypadku posiadania predyspozycji do życia, znajomość numeru Słońca może pomóc w zrozumieniu, dlaczego dokonujesz wyborów i czujesz, jak się czujesz.

Następne kroki

Zrozumienie naszej bazy liczbowej jest kluczem do kontrolowania naszej przyszłości i nie bycia ofiarą tego, co nas czeka. W całym profilu liczbowym masz kilka innych unikatowych numerów, w tym Twoją Ścieżkę Życia, Ukrytą Pasję,Dług Karmiczny itd. 

Więcej o znaku słońca   tutaj 

Przeczytaj o swoim numerze Słońca:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...