piątek, 30 listopada 2018

Magia Miłosna

Czym jest życie, jeśli nie możesz być z miłością  swoich marzeń? 
Chociaż nikt nie może was zapewnić , że kiedykolwiek odnajdziecie swoją prawdziwą miłość, zaklęcia miłosne  maja na  celu doprowadzić was do ścieżki, która was połączy z partnerem.
W powietrzu są mistyczne elementy, których my, ludzie, nie możemy zrozumieć.
 Powstają duchy, które mają moc robienia niezrozumiałych rzeczy, takich jak tworzenie "zbiegów okoliczności"
Cóż,  czary mają na celu zwiększenie tych szans, aby doprowadzić do "doskonałej burzy", w której oboje  ludzi przybywa do tego samego miejsca docelowego w tym samym czasie.
 A kiedy wasze oczy się spotkają, będziesz wiedział, że twoje życie zostanie dramatycznie zmienione!
Będzie to dramatycznie miła zmiana

Jak rozpoznam, że warto walczyć o związek ???

Moi drodzy, to pytanie zadaje sobie każda osoba, która ma problemy w aktualnym związku lub utraciła ukochaną osobę. Poniżej przedstawię kilka przykładów jak sprawdzić czy warto walczyć o związek czy też lepiej szukać nowego partnera lub partnerki. Jest tysiące sposobów by otrzymać odpowiedź na to pytanie, od bardzo skomplikowanych analiz magicznych, których nie sposób się 
   nauczyć przy pomocy książki, do tych łatwiejszych sposobów,                                                                                              które postaram się szczegółowo przedstawić, w swoim czasie 

Pierwsze i decydujące pytanie brzmi: 

Czy chcesz walczyć o ten związek? 

W tym przypadku radzę na prawdę dokładnie zastanowić się nad tym pytaniem. 

Czasami w pierwszym momencie odpowiadamy TAK, by po tygodniu  dojść do wniosku, że właściwie nie warto. 
Czasami jednak jest właśnie odwrotnie, na początku odpowiadamy NIE by po kilku tygodniach stwierdzić, że to była miłość naszego życia i nie potrafimy bez tej osoby żyć.
 Z doświadczenia radzę zastanowić się dokładnie a następnie zdecydować tak, jak mówi nam nasz wewnętrzny głos i to ta decyzja będzie najlepsza. 
Jeśli w trakcie czynienia magii nie wiadomo skąd przyjdzie zrezygnowanie, to należny zrobić sobie przerwę (kilka dni) i potem znów wrócić  do tego z pełnym zaangażowaniem. 
Nie ma sensu przeprowadzać rytuałów jeśli jesteśmy pełni wątpliwości,gdyż nie przyniosą oczekiwanego rezultatu, dlatego lepiej taki kryzys po prostu przeczekać.  , każdy rytuał wymaga pełnej koncentracji  i wiary w to, co chcemy osiągnąć. 
Więc do dzieła! 
Ostatecznie, jesteś odpowiedzialny za własne życie. Jeśli chcesz być mistrzem swojego przeznaczenia, musisz być proaktywny i zrobić rzeczy ,które wcześniej nie mieściły Ci się w głowie , zamiast czekać na nicość.
 Musisz  po prostu pozwolić, aby coś ci się przydarzyło.

 Kluczem do rzucenia skutecznego magicznego zaklęcia jest znalezienie odpowiednich składników niezbędnych dla  efektu, który chcesz osiągnąć, i w tym przypadku to będzie znalezienie twojej prawdziwej miłości.
Irytują mnie rytuały wykonywane przez moich "kolegów po fachu" bez uczestnictwa  w rytuale osoby zainteresowanej.

Magia to nic innego jak praca z piękną energią o której ludzie wiedzą jeszcze mało,to nie opowieść o przygodach "Harry Pottera",czy "Władcy Pierścienia" w 3 sekundy nie ma nic .
Ja tak jak i osoba zainteresowana takimi działaniami  musimy się odpowiednio przygotować,tylko wspólne połączenie,wiara intencja jest wstanie dokonać cuda. 

Więc jeśli czujesz się w pułapce i nie wiesz, gdzie się zwrócić, weź się w garść ,przejmij inicjatywę ,zmień swoją postawę. 

Nie pozwól, by duma przeszkodziła ci w szukaniu pomocy. 
Będę czekać na twoje wezwanie do działania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...