piątek, 9 listopada 2018

Nowy Księżyc w znaku Skorpiona -Rytuał na lżejsze jutroSkorpion w nowym Księżycu
  7 i 8  listopada  zagościł nowy Księżyc i ma  na nas ogólnie dobry wpływ.  Jest ciepły, i sprzyjający. Chociaż może to wzbudzać wrażliwość u nie jednego z nas , to jednak pomaga nam dostroić się do naszych serc i pamiętać moc, która pojawia się, gdy decydujemy się działać  w imię miłości.
Od czasu  pełni w październiku, mamy do czynienia z pewnymi napiętymi energiami i być może znaleźliśmy się w stanie złości, urazu, wstydu lub poczucia winy.
Za to  teraz, pod wpływem Księżycowego Skorpiona, mamy idealny czas na uwolnienie któregokolwiek z tych negatywnych przywiązań i skupienie się na gojących się ranach serca.
W tym rytuale dowiesz się jak połączyć się z twoim sercem i uwolnić wszelkie blokady, które mogą powodować bolesne przywiązania.Będziesz również mógł wyznaczyć nową intencję, abyś mógł skupić się na poruszaniu się po życiu z otwartym sercem.
Ten rytuał można zrobić w każdej chwili, ale najlepiej zrobić to w dniach 7-19 listopada 2018 roku. 

Nowy Księżyc w Skorpionie 

Będziesz potrzebować:
  • wiązka białej  szałwii 
  • 2 świece (najlepiej białe)
  • 2 kawałki papieru
  • Długopis
  • żaroodporny talerzyk 
Wskazówki:
1.) Zapal świece i umieść je w linii prostej kilka centymetrów od siebie (przed sobą).Teraz zacznij "rozmazać" swoją aurę i otoczenie. Zacznij od swojej aury, a następnie przejdź do swojego otoczenia tj, pokój w którym przebywasz,dom. 
Jak to zrobić?  
Po prostu zabieramy się za okadzanie
Gdy "rozmazujesz" swoją aurę, powiedz:
"Oczyszczam i uwalniam się z ciężkich obciążeń przeszłości. Puściłem wszystko, co przeszkadza mi być sobą. Uwalniam wszystko, co zmętniało mój umysł i sprawiało, że moje serce było ciężkie. Teraz jestem wolny. Teraz jestem wolny.Teraz mogę być sobą. "
Gdy "rozmazujesz "otoczenie, powtarzaj następującą mantrę:
"Oczyszczam swoją przestrzeń światłem i kochającą energią. Zapraszam do mojego domu dobrobyt, spokój, radość, kreatywność i obfitość. Napełniam mój dom miłością i śmiechem. Oczyszczam energię, aby mój dom mógł promieniować na najwyższych poziomach. Mój dom jest oczyszczony. Mój dom jest oczyszczony"
2.) Usiądź przy swoich świecach i podaj sobie porcje papieru. Zamknij oczy i weź 10 głębokich wdechów, aby się uspokoić. Następnie połóż dłoń na sercu i oddychaj przez kolejne 10 oddechów. Kiedy to robisz, sprawdź, czy możesz wejść w bezruch w twoim sercu.
3.) Weź pióro i kartkę papieru i zapisz coś, co chciałbyś uwolnić lub uleczyć w swoim sercu. Możesz uwolnić przywiązanie do związku lub osoby, możesz uwolnić przywiązanie do bolesnej historii, możesz uwolnić stare przekonanie, które blokuje cię od miłości. Po prostu idź z tym, co najważniejsze, gdzie jesteś teraz. Nie ma dobrego ani złego, więc rób to, co chcesz, aby wydać.


4.) Po zapisaniu tego, co chcesz zwolnić, złóż kartkę papieru i trzymaj ją w rękach.Weź głęboki oddech, a następnie wdmuchnij na papier tak, jakbyś wypuszczał wszystko, co zapisałeś w swoim oddechu. Dmuchaj w papier, aż poczujesz, że wszystko wypuściłeś. Może to zająć do 20 oddechów.
5.) Gdy poczujesz uwolnienie, połóż złożony papier przed świecą po lewej stronie.Teraz weźcie następną kartkę papieru i zapiszcie jedną rzecz, którą zamierzacie zrobić dla siebie, aby pomóc otworzyć się i połączyć z sercem. Możesz zapisać praktykę miłości własnej, przypomnienie, aby zaprosić radość do swojego życia, cel, mantrę - wszystko, czego zapragniesz. Jeśli nie masz pewności, co napisać, połóż rękę na sercu, zamknij oczy i wyobraź sobie, że rozmawiasz ze swoim sercem. Zapytaj swoje serce, czego potrzebuje od ciebie, poproś swoje serce o wskazówki. Możesz być zaskoczony odpowiedzią, którą usłyszysz.
6.) Po napisaniu odpowiedzi na drugiej kartce papieru, złóż ją i ponownie w nią uderz. Tym razem zamiast wyobrażać sobie, że coś wypuszczasz, wyobraź sobie, że wysyłasz swoje życzenie do niebios. Nie musisz tu wielokrotnie powtarzać, wystarczy jeden silny oddech - po prostu !
7.) Połóż złożoną kartkę papieru przed świecą po prawej stronie. Teraz delikatnie połóż obie ręce na każdym kawałku papieru. Twoja lewa ręka powinna znajdować się nad papierem "uwalniania", a prawa ręka powinna znajdować się nad papierem "intencyjnym". Trzymając dłonie na każdym kawałku papieru, odmawiaj następującą mantrę:
"Wyjdź ze starym i z nowym. Opuszczam przeszłość, dzięki czemu mogę być nowy. Odpuszczam przeszłość, aby moje serce mogło się otworzyć. Uwalniam załączniki, które mnie powstrzymują. Odpuszczam i puszczam, aby być na dobrej drodze. Witam w nowym. Witam w moim sercu. Moje serce się otwiera i to jest mój nowy, nowy początek. "
8.) Weź papier z pod lewej ręki i spal(od świecy lewej) Weź papier z pod prawej ręki i pozostaw go pomiędzy dwiema  świecami. Pamiętaj, aby przed pójściem spać świece się wypaliły
9.) Rano weź kawałek papieru i zostaw go gdzieś, gdzie możesz przypomnieć sobie o swoim zamiarze, lub zakop go w ziemi tak, jak sadzisz ziarno intencji.
Na zdrowie kochani

2 komentarze:

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...