środa, 21 listopada 2018

Pełnia w BliźniętachListopad przynosi wiele planetarnych zmian . Podczas gdy wszystkie te zmiany  są owocne i przygotowują nas do wypełnionego akcją 2019 roku, być może czujemy się nieco spięci lub trochę zaniepokojeni tym, co nas czeka.Możemy odczuwać zmiany w powietrzu, ale nie możemy być pewni, jak ta zmiana dokładnie się zamanifestuje.
Rok 2018 był zdecydowanie rokiem ulepszania się i odrywania warstw, abyśmy mogli przejść do wyższej świadomości i wyższego poziomu przebudzenia. Był to rok, w którym zatrzymaliśmy  się  wciąż uciekając.
 W tym roku naprawdę mieliśmy problem z słuchaniem siebie .
Dlaczego mówię o nim w czasie przeszłym ?
Cała ta energia zbliża się do kresu, kiedy kończymy  rok i możemy czuć, że wkracza w nas poczucie odnowienia lub odrodzenia. Możemy czuć, że zasługi naszej ciężkiej pracy wreszcie się opłacają.
Wszechświat przyniesie również większą klarowność na naszej drodze z listopadowej Pełni która wydarzy się w dniach 23-24 listopada  w znaku Bliźniąt.
Ten Księżyc w pełni pomoże nam wyjaśnić kierunek naszego życia i pomoże nam zrozumieć nowo odkrytą prawdę o tym, w jakim kierunku powinniśmy zmierzać.
Pełnia księżyca w listopadzie przypada na zero stopni w Bliźniętach 
W numerologii zero reprezentuje wszystkie możliwości i nieskończony potencjał twórczy. Jest to punkt przed rozpoczęciem i reprezentuje proces twórczy, który podejmujemy, zanim ten pomysł do nas jeszcze  dotrze.
Zero jest pustym płótnem, zanim zdecydujemy, co to będzie, i to jest energia, którą obejmie listopadowy Księżyc w pełni. Pod wieloma względami ten Pełnia reprezentuje potencjał tego, kim się staliśmy i jakie możliwości czekają przed nami, kiedy zamykamy ten rok i przygotowujemy się do rozpoczęcia nowego.
Wokół tego Księżyca jest też mocna energia iluminacji i prawdopodobnie pojawią się nowe prawdy. Te prawdy mogą być bolesne lub mogą być początkowo trudne do przełknięcia, ale teraz muszą być nam objawione.
Te nowe prawdy mogą wymagać od nas uwolnienia i wypuszczenia rzeczy, które kiedyś uważaliśmy za prawdziwe, mogą one również wymagać od nas zmiany kierunku.
Mogą pojawić się wyzwania z tym związane, ponieważ wokół tego Księżyca są pewne napięte i surowe aspekty, ale jeśli ufasz temu, co rozwija się i utrzymuje w twoim sercu, pójdziesz  naprzód.
Pełna klarowność jest bardziej prawdopodobna przed następnym pełnią księżyca w grudniu, jednak nadchodząca Pełnia Księżyca  z pewnością pomoże nam oderwać się od zasłony i oświetlić nam  drogę dzięki której pójdziemy  do przodu.

"łódź ze szklanym dnem odkrywa podmorskie cuda". 
Tak bym opisała to wydarzenie które do nas się zbliża .
Jeśli pomyślimy o tej symbolice przez chwilę, możemy sobie wyobrazić, że płynęliśmy statkiem przez ostatnie 11 miesięcy, walcząc z falami, ciesząc się słońcem i wyznaczając kierunek naszego kursu. Możemy mieć już  teorie na temat tego, co leży pod nami, ale wszystko, co udało nam się ujrzeć, to ciemna, mętna woda .
Nagle łódź wydaje się mieć szklane dno i widzimy dno oceanu. Nagle odkrywamy nową prawdę i możemy z większą jasnością zobaczyć, co płynie  oraz co płynęło pod nami przez cały ten czas.
To nowo odkryte objawienie pozwala nam zrozumieć, skąd przybyliśmy i dokąd zmierzamy. Pozwala nam zrozumieć, o co walczyliśmy i dlaczego nasz kurs mógł wyglądać tak, jak przykład o którym wspominam.
Ta nowość może być również zaskakująca lub trudna do przełknięcia. Gdybyśmy wierzyli w jedno, może to być bolesne pozwolić, aby ta wiara odeszła teraz, gdy zobaczyliśmy prawdę.
To jest energia dla tego  Księżyca i najprawdopodobniej pogodzimy się z nową prawdą, która może być bolesna, przyjazna lub trochę obojga.
Wraz z oświeceniem nowej prawdy, ten Księżyc w pełni będzie zachęcał nas do pracy z energią Bliźniąt.
Bliźnięta są energią , jest reprezentowana przez  ego i duszę. Bliźnięta reprezentują światło i ciemność, dobro i zło. Wszyscy mamy te dwie strony nas i są one konieczne, aby przejść przez świat.
Nie możemy żyć w tym "królestwie" bez ego i nie możemy żyć bez połączenia z naszą duszą. Musimy nauczyć się pracować z nimi i musimy wiedzieć, jak wykorzystać każdy z tych aspektów, aby znaleźć naszą siłę i stworzyć życie, którego pragniemy.
Gdy odkładamy warstwy i wkraczamy w nowy rok, ważne będzie, abyśmy uszanowali skąd przybyliśmy i dokąd zmierzamy. Będzie dla nas ważne, abyśmy uznali i dziękowali oraz byli wdzięczni za lekcje zarówno naszego ego, jak i  dla naszej duszy.
Energia Bliźniąt jest również bardzo ekspresyjna, twórcza i komunikatywna.Kontroluje ręce i może zainspirować nas do bardziej "praktycznych" działań w określonych obszarach naszego życia.
Możemy wykorzystać tę energię, by zyskać przewagę, poświęcając czas na pisanie dziennikarzy, omawiając problemy z przyjacielem lub wyrażając się poprzez kreatywny projekt.
W rzeczywistości, jeśli czujesz się ciężko lub pod wpływem energii listopadowej Pełni Księżyca, możesz uznać, że te praktyki pomagają zrównoważyć i utrzymać twoje poczucie koncentracji.
Pełnia Księżyca w listopadzie polega na oświetleniu i wejściu w nowe poczucie siebie. Jest to potężna Pełnia , która pomoże nam zawisnąć w miejscu, w którym byliśmy i zobaczyć nowy potencjał przed nami.
Płynęliśmy po wzburzonym morzu, ale teraz widzimy, co jest pod nami, kolory ryb, piękne kształty korali. Widzimy prawdę i już się nie boimy. Ta nowa jasność, która została nam dana, pozwala nam iść naprzód z siłą, odwagą i nową prawdą w naszych sercach.
Ciężko pracowaliśmy, ale teraz widzimy, teraz wiemy, i dzięki temu otwierają się przed nami wszystkie potencjalne i nowe możliwości.
Bądź na bieżąco z cyklami Księżyca w 2019 roku z moim Kalendarzem Księżyca! Każdego miesiąca pojawia się Nów i Księżyc w pełni, w tym znaki astrologiczne.
Pełnia 20018/2019   Nów 2018/2019

Zobacz również pomysł na rytuał tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...