niedziela, 11 listopada 2018

Duchowe znaczenie na dzień 11 listopada


Duchowe znaczenie na dzień 11 listopada
Duchowe znaczenie na dzień 11 listopada
Numer 11jest uważany za numer główny w numerologii i posiada wysoce twórczą wibrację, pozwalającą na łatwiejsze zamanifestowanie intencji, celów i życzeń.
11 jest również uważane za liczbę duchowych przebudzeń i może pomóc aktywować wyższe stany świadomości.
Kiedy często widzisz 11:11 na zegarze lub kiedy jesteś przyciągany do wzorców liczby 11, może to wskazywać na nadchodzącą zmianę lub duchowe przebudzenie.
Anioły, Duchowi Przewodnicy i Wszechświat również używają liczb jako sposobu na łączenie się i komunikację, a 1111 jest powszechnie używane przez Boskie istoty, aby pomóc wskazać ci właściwy kierunek i oświetlić ścieżkę dla ciebie.
1111 zasadniczo chodzi o zbliżenie się do siebie, dzięki czemu możesz kroczyć swoją najwyższą ścieżką i być wibracyjnym dopasowaniem do wszystkiego, czego potrzebujesz, czego chcesz i pragniesz.
To sprawia, że 11 listopada jest idealnym czasem na przyciąganie szczęścia a nawet  na chwilę na zastanowienie się nad tym, co chcesz wprowadzić w swoje życie.
Tutaj liczba 11 powtarza się dwa razy, oznaczając dzień, w którym możemy wyrównać nasz umysł, ciało i duszę. Stanowi potężny dzień na uzdrowienie i dostosowanie się.
Pod tą energią będziemy również powołani, by łączyć się z naszą intuicją i myśleć o tym, jaką rzeczywistość chcemy zamanifestować i stworzyć, nie tylko dla nas samych, ale dla świata.
W tym dniu nasze myśli będą niezwykle potężne, a my będziemy mogli z łatwością manifestować i tworzyć nasze pragnienia.
Nasze myśli zawsze pomagają tworzyć i kształtować rzeczywistość, w której żyjemy, ale 11/11 mamy tę przewagę, że możemy się manifestować z większą szybkością.
Połóż tam swoje życzenia, połóż tam swoje dobre myśli i zobacz, jak trzy razy szybciej przychodzą do ciebie.
Podczas gdy możemy wykorzystać tę energię, aby zamanifestować nasze największe pragnienia, musimy również myśleć o większej sile.
Bardzo dobrze jest ustalić intencję i wizualizować to, co chcemy osiągnąć, ale musimy również skupić się na dostosowaniu naszych myśli do pozytywnych i harmonijnych wibracji tak często, jak to możliwe.
Wszyscy żyjemy w tym samym świecie, ale nasze postrzeganie tego jest inne i wynika to głównie z naszych myśli.
Nasze myśli mają zdolność barwienia i malowania otaczającego nas świata. 
Jeśli skupiamy się na strasznych myślach, to właśnie to widzimy. Tak samo, jeśli skupiamy się na obfitych i dobrych  , więc warto swój świat pomalować tylko pozytywnymi myślami
Oczywiście, posiadanie pozytywnych myśli jest ważne, ale ważniejsze od tego jest bycie wiernym sobie i pozwalanie sobie na reagowanie, myślenie i działanie z miejsca autentyczności.
Wszyscy będziemy się czasem denerwować, wszyscy będziemy się czuć urażeni, zgorzkniali, zazdrośni, winni, wrogo nastawieni itd. Te emocje są normalne, naturalne i stanowią część ludzkiego doświadczenia. Musimy pozwolić sobie na to, aby je poczuć i uczcić je, gdy wkradną się w nasze życie.
Tym, czego nie chcemy robić, jest zbyt długo utrzymywać te negatywne emocje. Kiedy powstają, musimy wykonać pracę, aby przejść przez nie i uwolnić je, w przeciwnym razie odkryjemy, że zaczynamy malować nasze życie i rzeczywistość.
Kiedy trzymamy się negatywnych emocji, tworzą one pogodę naszego życia i wszystkich innych. Widzisz, nasze myśli nie tylko kształtują naszą rzeczywistość, ale także przyczyniają się do rzeczywistości zbiorowej.
Razem wszystkie nasze myśli tworzą świat, w którym żyjemy. Wszyscy jesteśmy w tym razem, wszyscy jesteśmy jednym i wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za stan otaczającego nas świata .  
Koncentrując się na pozytywnych myślach, będąc autentycznym i wiernym sobie samym, i pokropując miłością, gdziekolwiek się udajemy, możemy pomóc zmienić stan świata i zwiększyć świadomość planety.
Tak więc, gdy 11/11 jest doskonały do manifestowania twoich snów, łączenia się z boskością, medytacji, ustawiania intencji, itd. Użyj tą energię także jako przypomnienia, do tego  że wszyscy jesteśmy połączeni . Wszyscy potrzebujemy siebie nawzajem i wszyscy musimy zrobić, co w naszej mocy, aby posunąć naprzód stan świadomości na planecie.
Wszyscy robimy, co w naszej mocy, najlepiej jak potrafimy, więc trzymajcie to w swoim sercu, traktujcie innych z pełną miłości dobrocią i współczuciem i obserwujcie, jak proste przenoszenie i branie odpowiedzialności za własne myśli może pomóc nie tylko podnieść waszą świadomość, ale także świadomość planety.
*Jest to podstawowa runa która może nam zapewnić "piecze" anioła Razjela 
Runa

Oto rytuał, który możesz wykorzystać 
Zaleca się wykonanie tego rytuału o godzinie 1.11, 11:11 rano lub 11.11 popołudniu  11 listopada 
Krok 1: Rozpocznij pisanie wolnego przepływu przez 11 minut o wszystkich rzeczach, które przynoszą ci radość w twoim życiu. Może to obejmować rzeczy, które obecnie przynoszą ci radość lub rzeczy, które chcesz wprowadzić w swoje życie w przyszłości. Pisz o swobodnym przepływie, (chodzi o to, aby pisać bez podnoszenia długopisu do góry). Nawet jeśli nie wiesz, co napisać, utrzymaj go w ruchu, pisząc bełkot lub cokolwiek, co napływa do twojego umysłu. Pozwól sobie na napisanie czegokolwiek
Krok 2: Po upływie 11 minut przejrzyj to, co napisałeś i zaznacz wszystkie kluczowe działania lub uczucia, które Cię wyróżniają. Jakie kluczowe rzeczy chcesz wprowadzić w życie, idąc do przodu? Te słowa lub czynności dostarczą wskazówek co do tego, gdzie należy skupiać energię i swój czas.
Krok 3: Wybierz 3 najlepsze ,najsilniejsze słowa lub czynności, które najbardziej ci odpowiadają, a następnie zapisz je na osobnej kartce .Teraz połóż swoją rękę na sercu i powtórz dla każdego -
 • "Daję sobie pozwolenie na czucie / robienie ....... ............................Daję sobie pozwolenie, aby wprowadzić więcej tej energii do mojego życia, począwszy od dzisiaj."

Krok 4: Teraz zamknij oczy i wizualizuj, jak będzie wyglądać Twoje życie, kiedy przyniesiesz całą tę piękną energię w swoje życie . Zobacz siebie osiągającego wszystko, co chcesz, zobacz jak jesteś radosny i szczęśliwy. Medytuj nad tym przez 11 minut.
Krok 5: Mając na uwadze twój wzrok, napisz wyraźną intencję tego, co chcesz zamanifestować w swoim życiu. Staraj się zwięźle uchwycić emocje, uczucia i rzeczy, które chcesz wprowadzić w swoim życiu w jednym zdaniu. To pomoże ci wysłać wyraźne życzenie do wszechświata. Oto kilka przykładów:
 • "Moją intencją jest dostarczanie do mojego życia bardziej zrelaksowanej i spokojnej energii, dzięki czemu mogę czuć się wyrównany i połączony z moją najwyższą ścieżką"
 • "Moją intencją jest dawanie sobie pozwolenia na grę i ponowne czucie się młodym i szczęśliwym." 
 • "Moją intencją jest wysłuchanie i uszanowanie mojej intuicji, aby móc dalej rozwijać się w mojej karierze i przynosić więcej obfitości".
 • "Moją intencją jest otwarcie serca na nową miłość i dzielenie się nowymi wspomnieniami z innymi."

Nie ma dobrego ani złego przykładu , jeśli chodzi o twoją intencję, po prostu spróbuj sformułować to w pozytywny sposób. Kiedy już masz zamiar, trzymaj go w miejscu, gdzie możesz go regularnie oglądać lub głośno wypowiadaj kilka razy dziennie.
Krok 6:  Połóż dłonie w pozycji modlitwy, dziękuj zespołowi Ducha i zamknij się z mantrą
"Jestem wyrównany, jestem Jednością , tworzę życie na mojej najwyższej ścieżce, gdzie wszystkie moje życzenia się spełniają . Dziękuję "
Razjel

5 komentarzy:

 1. to jest runa diabla, nie ma takiej runy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Runy to nie tylko alfabet używany do zapisu przez ludy germańskie i etc .
   A ta runa nie ma nic wspólnego z diabłem którego wymyślił sobie kościól by zatrzymać ludzi w wierze.
   Pozdrawiam życząc duzo dobrego

   Usuń

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...