niedziela, 2 grudnia 2018

Pole MerKaBa a znaczenie powtarzających się wzorców numerologicznych 12:12

Mer Ka Ba

Wzorce numeryczne niosą swoje własne unikalne znaczenie i chociaż istnieją pewne klasyczne interpretacje , uważam również, że wzorce liczbowe mogą być unikalne dla osób w ich własnej podróży.

Merkaba umożliwia nam doświadczanie rozszerzonej świadomości. 

Łączy nas z potencjałem świadomości i przywraca pamięć nieskończonych możliwości naszego ludzkiego istnienia.

Co to znaczy Merkaba?

Merkaba powstaje przez połączenie trzech słów:

"MER" - "KA" - "BA"

Słowa te pochodzą z języka starożytnego Egiptu i w dokładnym tłumaczeniu oznaczają:

CIAŁO - UMYSŁ - DUCHNa całym świecie, wśród wielu kultur, istnieje wiele odmian słowa Merkaba:

Merkabah, Merkava, Merkavah,...
Kiedy medytacja Merkaby jest wykonywana prawidłowo, dochodzi do płynnej integracji naszej cząstki kobiecej - tej intuicyjnej i receptywnej, z męską - tą aktywną i dynamiczną w naszym umyśle i duszy."...Zgodnie z mistycyzmem Merkaba, 12:12 jest portalem kodowym, który po wejściu w rezonans z nim aktywuje twoje pole Merkaba. 

Kiedy tak się dzieje, jesteś w zgodzie z ludzkim sercem łączącym się ze Świadomością Jedności. "

Merkaba jest naszym "ciałem jasnego ducha" i jest energicznym polem, które nas otacza, gdy jesteśmy spętani do wyższego stanu świadomości. 
To energetyczne pole formuje kształt czworościanu gwiazdowego i uważa się, że to formowanie energii ,pozwala naszemu ciału światła podróżować do wyższych wymiarów.


Gwiazdowy czworościan składa się z dwóch piramid : jednej skierowanej ku górze i jednej skierowanej w dół. 
Piramida skierowana w górę pomaga połączyć cię z niebiosami, podczas gdy piramida skierowana w dół pomaga ci pozostać w ciele fizycznym. 
Te piramidalne kształty również wibrują i poruszają się w przeciwnych kierunkach.

Kiedy to wirujące pole sił Merkaba jest obserwowane wokół osoby, uważa się, że aktywowało zdolność podróżowania w różnych wymiarach. Właśnie dlatego kształt Merkaby został nazwany rydwanem lub środkiem transportu naszego świetlistego ciała.

12.12 możemy łatwiej aktywować naszą osobistą Merkabę i możemy użyć tej energii do oglądania wydarzeń naszego życia z wyższego stanu świadomości.
Ten wyższy stan świadomości jest zasadniczo zdolnością widzenia wszystkich rzeczy oczami miłości. Czysta bezwarunkowa miłość. Wielka magiczna miłość.
Kiedy przełamujemy każdy ból i walkę, zawsze można to powiązać z brakiem miłości. Kiedy to widzimy, wiemy, że odpowiedzią na wszystkie nasze problemy i zmagania jest po prostu więcej miłości. Miłość do innych, miłość do siebie.Odpowiedź zawsze można przypisać większej miłości.
1212 jest uważany za kod, który może pomóc w aktywacji tej energii, więc jeśli widzisz 1212, to może to być znak, że twoje ciało świetlne rozwija się i podnosisz swój poziom świadomości do punktu, w którym możesz postrzegać na zewnątrz fizycznej rzeczywistości.
Chociaż wydaje się, że żyjemy w świecie 3D, kiedy się obudzimy , faktycznie zaczynamy dostrzegać, że życie jest po prostu odbiciem energii ,myśli każdej świadomej istoty na planecie.
Wspólnie wszystkie nasze myśli kształtują świat i rzeczywistość, w której żyjemy. Ale każdy z nas ponosi odpowiedzialność za nasze własne myśli, ponieważ to nasze własne myśli ukształtują nasze doświadczenie na temat tego, czym jest rzeczywistość.
Jeśli nasze myśli kształtują nasze doświadczenie rzeczywistości, oznacza to również, że możemy użyć naszych myśli, aby uzyskać dostęp do innych rzeczywistości i odblokować inne stany istnienia.
Jest prawie podobny do śnienia. Każdej nocy, kiedy jesteśmy w głębokim stanie snu, część nas "podróżuje" i odwiedza pewnych ludzi i miejsca oraz  doświadcza pewnych rzeczy. Podczas gdy śnimy, wszystko wydaje się prawdziwe.
W ten sam sposób, w jaki podróżujemy w naszych snach, nasze ciała świetlne mogą również podróżować do wyższych stanów świadomości, aby inaczej patrzeć na świat i doświadczać innego rodzaju rzeczywistości.
Fakt, że nasze myśli tworzą rzeczywistość, nie jest niczym nowym, jednak wydaje się, że w tym zawarte  jest wielkie ego, dlatego ta idea straciła część swojej mocy.
Chodzi o dostosowanie naszych myśli do naszej wewnętrznej jaźni, do naszego wyższego ja, do naszej prawdziwej jaźni.
Kiedy możemy dostosować nasze myśli do naszej osobistej prawdy, wtedy możemy podnieść nasz poziom świadomości i czuć się na właściwej drodze z przeznaczeniem naszej duszy.
Ten stan istnienia może być dostępny dla tych, którzy się obudzili, ale może być trudno pozostać w tym stanie przez cały czas. Dlatego Merkaba składa się z dwóch piramid wskazujących w przeciwnych kierunkach. Część naszych obowiązków tutaj na ziemi ma być uziemiona i połączona, oczywiście nie chcemy tu utknąć,ale równowaga musi być zachowana.
Ponieważ 1212 jest uważany za kod aktywujący Merkabę, co roku 12.12, uważa się, że portal otwiera się, aby przyspieszyć tworzenie tego pola energetycznego.
Kiedy to pole energetyczne jest wokół ciebie, jest ono w stanie podnieść twoje ciało świetlne na wyższy poziom świadomości, abyś mógł dostosować się do jedności  i  będziesz w stanie zobaczyć, że wszyscy jesteśmy ze sobą  połączeni.
Merkaba to narzędzie które pomaga ludziom wzbogacić ich własny potencjał.


Więcej o wzorcach numerycznych i powtarzających się liczbach tutaj


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...