poniedziałek, 3 grudnia 2018

Prognoza na grudzień 2018-Intuicyjna Astrologia

12/2018Grudzień przyniesie nam nową wibrację i szansę na zamknięcie i rozwiązanie pewnych spraw.
Przez pierwszy tydzień grudnia wciąż będziemy mieć  w obiegu 
Merkurego - planetę komunikacji.
Pod tą energią wciąż  jesteśmy zachęcani do refleksji, zatrzymania się i czekania na odpowiednią chwilę by iść naprzód.
Więcej o Merkurym tutaj

Ilekroć Merkury się cofa  , zawsze jest  to dobry czas, aby wejść i przebić się przez naszą podświadomość, aby przejść przez blokady by uwolnić wszelkie zapadające myśli, wzorce lub wierzenia, które już nam nie służą.Merkury wycofywać się będzie 6 grudnia, a wtedy będziemy czuć się trochę lżej i troszkę bardziej spokojni.
W tym samym czasie, gdy Merkury  bezpośrednio będzie się  cofał , mamy Księżyc w Nowiu będziemy  mieć 7 grudnia  w znaku Strzelca. To naprawdę pozytywny Nów, który przyniesie nam świeże inspiracje i falę optymizmu w naszym życiu.
Pod tą energią będziemy zachęcani, aby płynąć z prądem i dostroić się do rytmu Matki Ziemi.
Zamiast próbować wymuszać lub popychać rzeczy, ta energia prosi nas, abyśmy się poddali, zaufali i pozwolili sobie na to by kierować  się naszymi sercami.
Ten Nowy Księżyc przyniesie  swobodnie płynącą, kochającą energię, której możemy użyć, aby podnieść naszą wibrację i poprawić nastrój. Będzie to bardzo miłe widziana energia i pomoże nam się "rozjaśnić", gdy wkraczać będziemy  w okres świąteczny.
Po nowiu mamy specjalny dzień 12/12W numerologii 1212 wiąże się z zaawansowaną świadomością i zdolnością widzenia i podróżowania w inne wymiary.O tym wydarzeniu pisałam wczoraj tutaj
W tym dniu uruchamiany jest portal energii, w którym możemy wzmocnić nasze ciała świecące i pole energii wokół nas. Uważa się również, że możemy użyć siły naszego jasnego ciała, aby podróżować przez wymiary i uzyskać dostęp do wyższych wymiarów świadomości za pomocą Merkaba
Zwracanie uwagi na nasze sny, medytowanie i obserwowanie znaków i wiadomości wszechświata w tym czasie pomoże nam otworzyć się na tę energię.

Dalej, 21 grudnia, mamy Przesilenie zimowe , oraz sabat  Yule które jest zaznaczone przesunięciem Słońca do ziemskiego znaku Koziorożca.
Przesilenie przynosi zmianę pór roku i będzie najciemniejszym dniem w roku dla tych na półkuli północnej i najdłuższym dniem w roku dla tych na półkuli południowej.
Ze Słońcem w Koziorożcu, będziemy zachęcani, aby ugruntować swoją pozycję i zająć się bardziej praktycznym spojrzeniem na życie. Będziemy także w stanie czerpać inspirację i przygodę, którą zdobyliśmy, gdy Słońce znajdowało się w Strzelcu, i zastosować je do naszego życia, abyśmy mogli cieszyć się nim przez długi czas.
Energia Koziorożca  chce, aby dobre nawyki się utrzymywały, więc jest to również doskonały czas na wyznaczanie celów, robienie planów i przemyślenie noworocznej rezolucji.
Miesiąc kończy się pełnią księżyca w Raku 22 grudzieńTen Księżyc w pełni będzie bardzo wrażliwy i emocjonalny, i będzie ostatnią Pełnią Księżyca, którą mamy przed rozpoczęciem sezonu zaćmień w 2019 r.
Mimo, że ten Księżyc w pełni będzie miał delikatny ton, jest to świetny czas, aby zastanowić się nad lekcjami z ubiegłego roku i wydalić wszystko, czego już nie chcemy robić w Nowym Roku.
Będzie to idealny czas na duchowe i emocjonalne oczyszczenie siebie oraz na praktykowanie miłości własnej i samopomocy.
Znalezienie czasu na przerwę i poświęcenie czasu na rzeczy, które naprawdę mają znaczenie, będzie ważne podczas zakończenia tego roku kalendarzowego .
Styczeń będzie to pełen akcji miesiąc z dwoma Zaćmieniami, dlatego grudzień jest jedną z ostatnich szans, by poświęcić czas na refleksję nad naszym emocjonalnym i duchowym dobrem.
Rok 2018 był naprawdę rokiem uzdrowienia i refleksji. Mieliśmy wiele znaczących ruchów wstecz i przesunięć planetarnych. Wygląda na to, że Wszechświat naprawdę zachęcał nas, byśmy weszli wgłąb  siebie , oczyścili stare sprawy  i zastanowili się nad tym, kim jesteśmy i dokąd  chcemy zmierzamy.
Ta refleksyjna energia się wzmocni i naprawdę będziemy w stanie poczuć, jak daleko  zaszliśmy , jak się rozwinęliśmy i jak ewoluowaliśmy duchowo.
Rok 2019 będzie rokiem opartym na działaniu, a cała wewnętrzna praca, którą wykonaliśmy w 2018 roku, będzie mogła być zastosowana. Będziemy mogli zabrać nasze świeżo zmodernizowane jaźnie i błyszczeć dla całego świata.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pełnia Księżyca w Raku styczeń 2023 r.-energia

W końcu nadszedł rok 2023, a wraz z nim pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Pierwsza pełnia Księżyca w tym  roku przypada na wodnisty, intu...