czwartek, 20 grudnia 2018

Słońce w znaku Koziorożca


22 grudnia Słońce wchodzi do znak Koziorożca i pozostanie  w nim do 19 stycznia. 
Koziorożec jest kardynalnym znakiem związanym z żywiołem ziemi, którym opiekuje się Saturn-planeta ograniczeń. 
Podstawowymi jego cechami są praktyczność, ambicja, cierpliwość, poczucie humoru, determinacja  dominacja oraz odnoszenie sukcesów .
W czasie, kiedy Słońce przebywa w znaku Koziorożca, zachęca nas  do samodyscypliny, do wykazania się praktycznością i określenia, co jest niezbędne, a co nie. 
To dobry moment, aby się przyjrzeć temu, ile władzy posiadasz, a ile z niej jesteś w stanie oddać innym.
 W tym czasie warto się zastanowić nad tym, w jakim obszarze życia musisz wykazać się większą praktycznością, jaka dziedzina wymaga, byś był bardziej ambitny, jak możesz rozwijać swoją cierpliwość, a w końcu jaka jest twoja że jest twoja definicja sukcesu.
  
Koziorożec  jest pragmatycznym Znakiem Ziemi rządzonym przez Saturna -Pana Karmy. Saturn reprezentuje zasadę przyczyny i skutku, oddając dokładnie to, co "rozdałeś". Podczas tego "ciemnego sezonu " jakim jest przesilenie zimowe możesz osiągnąć wielką mądrość, rozważając karmiczne lekcje z ubiegłego roku. Jest to również czas, aby wciągnąć w życie swoją nową wizję na nadchodzący rok.
Ze znakiem Koziorożca związany jest żywioł ziemi, który pełni dla ciebie funkcję ochronna.

 Jeśli to twój znak zodiaku masz naturalną zdolność do odnajdywania sposobów do zaspokajania swoich ambicji i realizacji marzeń.
Znakomicie sprawdzisz się w magii bogactwa oraz wszystkich zaklęciach i rytuałach związanych z rozwojem kariery. Posiadasz również umiejętność sięgania do mądrości przodków i uzdolnienia do potężnej formy czarów, jaką jest magia rodowa. Twój znak zodiaku wspierają wibracje koloru czarnego, granatowoczarnego i ciemnoczerwonego. Twoim talizmanem jest czarny onyks, a także opal, chalcedon, kocie oko, granat i karneol. 
Słowo klucz dla Koziorożca brzmi: UŻYWAM

Więcej tutajBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...