niedziela, 30 grudnia 2018

Zwierzęta - posłańcy - drogowskaz dla człowieka

Zwierzęta mają ważny cel na tej ziemi.
Idą obok nas jako nauczyciele, posłańcy i jako dawcy światła i miłości. Pomagają nam zrozumieć świat, w którym żyjemy, i uczą nas tak wiele o tym, co tu było przed nami i co będzie tu po nas.
Jeśli jesteś połączony ze swoim środowiskiem, możesz zauważyć obecność konkretnego zwierzęcia w swoim życiu jako posłańca.
Niektóre powszechne symbole zwierząt obejmują widzenie czarnego kruka jako złego (omen) , stado ptaków jako znak podróży, motyla jako znak ukochanej osoby, która przekroczyła i zobaczyła węża jako znak transformacji i seksualności.


Jeśli chodzi o zwierzęta, symbolika i przesłanie mogą się naprawdę zmienić w zależności od indywidualnego związku lub uczucia wobec zwierzęcia. Podążaj za swoją intuicją, albo odkryj, czym jest Twoje  Duchowe Zwierzę .
Zwierzęta są świadomymi, czującymi istotami i ważne jest, aby traktować wszystkie żywe stworzenia z taką samą godnością i szacunkiem, jakiego oczekujemy sami

Starożytni zawsze uważali zwierzęta za święte, a ich zachowanie było często używane jako wskazówka i znaki na to, do czego może dążyć Matka Ziemia.
Obserwując zachowanie zwierząt, możemy lepiej zrozumieć otaczającą nas energię i głębszy wgląd w intuicyjne wiadomości i znaki .
Tak jak my mamy przewodników duchowych, mamy także zwierzęta duchowe. Często duchowe zwierzęta przychodzą do naszego życia, aby przekazać nam wiadomość lub  by nauczyć nas czegoś nowego informują nas również  o naszych własnych zdolnościach i naszej sile.
Czasami zwierzę pojawi się w naszym życiu przez krótki okres czasu, aby zasygnalizować nam coś, na co musimy zwrócić uwagę.
Ale jeśli jesteś ciekawy jakiegoś konkretnego posłańca, który zdaje się pojawiać w twoim życiu, albo na co dzień, albo w twoich snach, oto niektóre potencjalne znaczenia:

Zwyczajni Posłańcy Zwierząt i ich znaczenie

Jastrzab: silny jastrząb ma bystre oczy i silne skrzydła. Jeśli ciągle widzisz jastrzębie lub obrazy jastrzębi, może to oznaczać, że musisz przyjrzeć się bliżej, zanim przejdziesz dalej. Może to być również znak, że silny i ważny nauczyciel lub lekcja będzie wkrótce rozwijać się w twoim życiu.
Orzeł: orzeł jest znakiem duchowej ochrony i zbliża się do poziomu wyższej świadomości. Jeśli wielokrotnie widzisz w swoim życiu orły lub obrazy orłów, może to oznaczać, że przekraczasz lub przenosisz się w nowe królestwo świadomości.
Kruk/wrona: powszechnie uważany za zły omen, widząc Kruka lub wrone  może wskazywać, że jesteś gotowy, aby puścić coś lub że przygotowujesz się do wejścia w cykl "śmierci i odrodzenia". Widzenie kruka lub wrony bardzo rzadko wskazuje na śmierć fizyczną, a jest to znak zbliżającego się odrodzenia.
Sowa: widząc sowę jest wskaźnikiem, że musisz zwracać uwagę na swoją intuicję i mądrość. Sowa przychodzi również jako przypomnienie, aby zwracać uwagę na wszelkie uczucia, które możesz odbierać, gdy próbują wskazać ci właściwy kierunek. Sowa może być również znakiem, że musisz dostroić się do swojej prawdy i działać z miejsca autentyczności.
Kardynał: ptaki kardynalne często kojarzone są z otrzymywaniem wiadomości od zmarłej postaci ojca lub męskiego przewodnika duchowego. Jeśli wielokrotnie widzisz kardynałów, może to być przypomnienie, że jesteś kochany i chroniony przez tego mężczyznę lub przypomnienie, że jesteś silny i pewny siebie na ścieżce, którą kroczysz.

Mondrosojka błękitna : widząc tego ptaka często kojarzy się z otrzymaniem wiadomości od zmarłej kobiecej postaci lub kobiecego przewodnika duchowego. Jeśli wielokrotnie widzisz BlueJays, może to być przypomnienie, aby dostroić się do swojej kreatywności i utrzymać kreatywne projekty. Może to również wskazywać, że twoja rodzina cię potrzebuje lub że jedność rodziny jest ważna.
Modliszka:  modliszka przypomina nam, że nadszedł czas, aby wprowadzić pokój i spokój w nasze życie. Modliszka przychodzi jako posłaniec, aby przypomnieć nam o sile bezruchu i tworzeniu przestrzeni w naszym życiu dla rzeczy, które lubimy robić. Wielokrotne powtarzanie modliszki może być również sygnałem, że trzeba zwrócić uwagę na coś, czego może brakować.
Jaszczurka: jeśli wielokrotnie oglądasz jaszczurki lub obraz jaszczurki, może to oznaczać, że musisz zwracać większą uwagę na swoje marzenia i cele. Być może straciłeś z oczu wszystko, co możesz osiągnąć, albo czujesz się negatywnie o swoich zdolnościach do osiągnięcia wszystkiego, czego pragniesz. Widok jaszczurki przypomina, że ​​masz moc i że potrzebujesz więcej czasu na kultywowanie swojej najwyższej ścieżki.
Wąż : widzenie węża jest mocnym przypomnieniem o twojej sile życiowej i twoich pasjach. Jeśli wielokrotnie widzisz węże lub obrazy węży, być może musisz zwracać uwagę na swoje pasje i wkładać więcej energii w ich ściganie. Widzenie węża może również wskazywać na to, że wchodzisz w miejsce uzdrowienia i odnowy.
Pająk: pająki niosą potężną symbolikę o stworzeniu i duchowej łączności. Kiedy widzisz często pająki, może to oznaczać, że musisz dostroić się do swojego potencjału twórczego i realizować wszelkie pomysły lub inspiracje, które musisz stworzyć. Może to również być znakiem twojej łączności ze światem duchów, a być może także wskazać, że duch próbuje wysłać ci wiadomość lub przypomnienie o tym związku.
Ważka : widzenie ważki przypomina, że ​​nie jesteś sam i że jesteś bardzo chroniony przez swoich aniołów stróżów i przewodników duchowych. Jeśli wielokrotnie widzieliście ważki, może to również oznaczać, że jesteście na właściwej ścieżce i zmierzacie we właściwym kierunku dla waszej duszy.
Biedronka: biedronka jest powszechnie postrzegana jako znak powodzenia i wskazuje, że sprawy mają się zmienić na Twoją korzyść. Oglądanie zdjęć biedronek lub biedronek może być również oznaką potrzeby zapłaty wdzięczności za wszystko, co masz i kierunek, w którym podąża twoje życie. Biedronki mogą również wskazywać na dobry czas, abyś pchnął naprzód w uzyskaniu najwyższych marzeń i życzeń.
Motyl: motyle przychodzą, aby przypomnieć ci o sile transformacji i że musisz wewnętrznie zmienić się, zanim będziesz mógł zmienić się na zewnątrz. Jeśli wielokrotnie widzisz motyle, może to oznaczać, że musisz zmienić lub uwolnić myśli lub uczucia, które powstrzymują cię. Widzenie motyla może również wskazywać na cykl transformacji lub wzrostu występujący w twoim życiu.
Wilk: wielokrotne widzenie wilka lub wyobrażenia wilka może oznaczać, że nadszedł czas, abyś zwrócił uwagę na ludzi, z którymi się otaczasz. Wilki mogą również wskazywać, że nadszedł czas, aby zjednoczyć się z rodziną i bliskimi, aby przejść przez następny rozdział swojego życia. Jeśli widzisz wilka, być może jest to również znak, że musisz nauczyć się akceptować pomoc od innych.
Lis: lisy przychodzą jako przypomnienie, że może istnieć inny sposób podejścia do twojego życia lub widzenia rzeczy. Jeśli wielokrotnie widzisz lisy lub obrazy lisów, to być może musisz dostosować swoje myślenie o czymś i sposób, w jaki się zbliżasz. Lisy mogą również przypominać, by szukać radości, nie brać rzeczy tak poważnie i śmiać się z małych rzeczy.

Używanie intuicji będzie kluczem do ustalenia, jakie wiadomości przekazuje konkretne zwierzę do twojego życia. 
Cdn. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pełnia Księżyca w Raku styczeń 2023 r.-energia

W końcu nadszedł rok 2023, a wraz z nim pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Pierwsza pełnia Księżyca w tym  roku przypada na wodnisty, intu...