czwartek, 10 stycznia 2019

Anielski Kod 1113-Numerologia na 11-go Stycznia 2019 r.

1113


Jeden z pierwszych silnych liczbowo dni w 2019 przypada na 11 stycznia. Kod numerologiczny na ten dzień to 1113 i oznacza czas wyrównania, wewnętrznej wiedzy i samoleczenia.
W numerologii powtarzające się wzorce liczb są uważane za święte, ponieważ mówi się, że liczba ta zawiera wyższe wibracje. Jeśli podzielimy kod numerologiczny z 11 stycznia, widzimy, że numer jeden powtórzono trzy razy.
111 jest kodem aniołów i oznacza ruch między ziemskim  a anielskim królestwem. Jest to liczba uzdrawiających i boskich cudów, to także liczba związana z życzeniami, marzeniami i nowymi początkami.
Ten potężny kod 111 łączy się z liczbą 3, reprezentując wyrównanie z trzema elementami tego, kim jesteśmy - umysłem, ciałem i duszą. Liczba 3(o niej pisałam tutaj) reprezentuje również naszą prawdziwą ekspresję siebie i naszą zdolność do manifestowania rzeczy w tym fizycznym świecie.
Razem te liczby tworzą kod 1113 i łączą się, aby dać nam potężną energię, którą możemy wykorzystać na naszą korzyść.
W tym dniu będziecie wspierani, aby dostroić się do umysłu, ciała i duszy, by połączyć je wszystkie trzy, aby mogły razem pracować jako jedność.
Tak często biegniemy w ciągu  dnia, nigdy nie zatrzymując się, by sprawdzić, jak się czujemy i jakie emocje lub intuicyjne przeczucia   znajdują się pod naszą powierzchnią.
Jeśli zatrzymamy się, położymy rękę na naszych sercach, zamkniemy oczy i naprawdę się dostroimy, odkryjemy, że nasze ciało zawiera mądrość, wiedzę, która jest o wiele głębsza , niż sobie to  uświadamiamy.
Kiedy słuchamy naszego ciała, widzimy, że ono wie, i może nas ostrzegać, co może nam pomóc, aby wesprzeć nasze optymalne samopoczucie.
Kiedy dostroimy się do naszych ciał, możemy odczuwać ból,  potrzebę zmorzonego  picia lub jedzenia . Możemy nawet poczuć, że dźwigamy napięcie w konkretnej dziedzinie naszego ciała.
Dlatego często nie zauważamy żadnych dolegliwości, bólów ani utrzymujących się myśli i uczuć, aż do momentu, gdy pójdziemy spać. 
Nasze umysły są tak zapracowane i tak bardzo rozpraszają nas inne rzeczy w ciągu dnia, że ​​zaczynamy zauważać te rzeczy dopiero wtedy, gdy jesteśmy w końcu gotowi się uspokoić udając sie na odpoczynek.
Wykorzystaj energię 11 stycznia do połączenia się ze swoim ciałem.
  Zamknij oczy, weź głęboki oddech do głębi brzucha 
Postaraj się  podróżować zaangażuj również  swoje ręce ,nogi i  staraj się połączyć  ze sobą.
Wyobraź sobie piękne złote światło zstępujące z czubka głowy, okrywające gardło, odżywiające serce, wypełniające żołądek, ładujące nogi,ręce. Zobacz, jak przesuwa się z  góry aż do stóp.
Zobacz to złote światło przepływające przez twoje żyły i poczuj to, jak pokrywa ono i otacza całe twoje ciało.
Powtarzaj sobie cicho: 
"Kocham cię" 
lub inną uzdrawiającą i kochającą mantrę . 
Po prostu powtarzaj tę frazę we wszystkich zakątkach swojego ciała i poczuj, że się ładujesz i wypełniasz.
Po wykonaniu tej czynności zwróć uwagę na wszelkie myśli, uczucia lub intuicyjne odczyty, które możesz otrzymać.
 Nasze ciało jest mądre i często po połączeniu w ten sposób możesz zacząć zauważać wiadomości lub wskazówki od twojego wyższego ja lub Wszechświata.
Możesz również użyć energii  11 stycznia, aby wyznaczyć cel lub złożyć życzenie. 
Ta wibracja osiągnie szczyt w godzinach 11:11 rano/ wieczorem, a także o 3:33 rano / po południu.
Możesz wymyślić trzy życzenia, aby wysłać je do Wszechświata, lub możesz wymyślić trzy kroki lub zmiany, które chcesz wprowadzić w swoje życie, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje marzenia i życzenia.
Zobacz, jak czujesz i dostrajasz się do mądrości swojego umysłu, ciała i duszy. Praca z energią wibracji liczbowych jest bardzo indywidualna, więc pamiętaj, aby zwracać uwagę na to, co mówi twój własny system.
Pomocnym może okazać się również to, że tego dnia odbywa się coroczne spotkanie Słońca i Plutona. Ta coroczna "impreza" często przynosi same transformacje i uzdrawianie.
Pluton zawsze wspiera nas, abyśmy przenieśli się na wyższe poziomy świadomości i mają bardzo silne wibracje, więc kiedy spotyka się ze Słońcem, często łatwiej jest nam sięgnąć do wyższych wymiarów i zobaczyć rzeczy z naszych wyższych jaźni.
Ciekawe, że to wyjątkowe wydarzenie jest zbieżne z tak potężnym kodem numerologicznym, więc pozostańcie otwarci i zobaczcie, jakie obszary waszego życia są powołane do transformacji, kiedy się dostroicie i naprawdę wsłuchacie.
11 stycznia jest dla nas przypomnieniem, że powinniśmy uważać, naprawdę słuchać naszych ciał i pamiętać, że niosą własną inteligencję.
Poprzez dostrojenie i dostosowanie naszego ciała, umysłu i duszy, możemy odnaleźć pełnię i wspierać się w pełni naszego potencjału, gdy podróżujemy przez życie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...