sobota, 19 stycznia 2019

Energia Lwa Super Krwawy Księżyc -rytuał

Krwawy Księżyc -rytuał
 LśnienieDuszyॐ GleamingSouls 


Rzadki SUPER KRWAWY KSIĘŻYC spada w znaku Lwa na 20-21 stycznia. 
To zaćmienie pomaga zamknąć ogromny cykl wzrostu, uzdrowienia i transformacji, nad którym pracujemy od 2017 roku.
Jeśli przypomnimy sobie ten czas w naszym życiu, możemy zastanowić się, jak bardzo się rozwinęliśmy i jak wiele się zmieniło. Możemy nawet zobaczyć, jak nasze życie nabrało nowego kształtu oraz to nasze życie  obrało  nowy kierunek.
To zaćmienie Lwa jest ostatnim w cyklu, co oznacza, że ​​ostateczne następuje   nasze odrodzenie . Jest to ostateczne wydanie i moment kulminacyjny dla całej tej energii, i jest to idealny czas na pracę rytualną.
Energia Księżyca będzie silna i potężna, a wspierające kosmiczne energie zwiększą naszą wrażliwość i ułatwią przekraczanie wymiarów, oraz wchodzenie w naszą intuicję i otrzymywanie Anielskich przekazów.
Jest to czas, aby naprawdę połączyć się  z samym sobą, czas, aby uzupełnić swoją duszę, szanując swoją podróż i skierować swoje wyższe ja. We właściwym kierunku .
Jest to czas, aby otworzyć się na wskazówki Wszechświata i pozwolić sobie na kierowanie w zależności od tego, w którą stronę prowadzi Cię Zaćmienie.
Ten rytuał jest wspomagający i  odżywczy, który pomoże ci to osiągnąć. Pomoże ci otworzyć twoje psychiczne i intuicyjne energie oraz pobrać mądrość przeszłości i przyszłości.

Energia Lwa -Super Krwawy Księżyc

Ten rytuał najlepiej wykonać od 20 stycznia  do 21 lutego 2019 roku
Będziesz potrzebować:
  • Coś do okadzenia (szałwia, palo-santo, olejki itp.)
  • 1 nowa świeca (najlepiej biała)
  • Drucik około 20 cm
  • Zapałki/zapalniczka
  • Pióro i papier
  • Dowolne produkty do dekoracji :kwiaty,wstążki,piórka 
Wskazówki:
1.) Umieść  świecę na środku stołu lub na swoim ołtarzu. Niech pokój będzie słabo oświetlony i spróbuj zrobić ten rytuał z dala od otwartych okien lub wentylatorów / klimatyzatorów itp. (BHP)
2.) Najpierw okadzić swoją aurę, a następnie otoczenie-pomieszczenie oraz świecę. 
Gdy okadzasz swoją aurę, odmawiaj następujące słowa :
"Cykle nadchodzą i cykle jeżdżą, nadszedł czas, aby oglądać, jak rozwija się to koło. 
Oczyszczam się od stóp do głów, oczyszczam się, aby móc rosnąć. 
Uwalniam energię, która utrzymuje moje serce, uwalniam energię mroku.
Uwalniam tę energię, aby móc błyszczeć, uwalniam tę energię, aby stać się sobą. 
Jestem oczyszczony, jestem czysty. 
Jestem oczyszczony, jestem czysty.
Proszę moich przewodników duchowych, aby trzymali mnie blisko, bo jestem oczyszczony, jestem czysty. "
Gdy okadzasz pomieszczenie, odmów następujące słowa:
"Koło się zmieniło, czasy się zmieniają, czas oczyścić stare.
 Puszczam i odpuszczam wszystko, co już mi nie służy. 
Odpuszczam i puszczam całą zastałą energię w tej przestrzeni. 
Oczyszczam  tę przestrzeń, aby mogła powitać nowe magiczne dzieło. 
Oczyszczam  tę przestrzeń, aby mogła wydawać się lekka i wolna. 
Moja przestrzeń jest oczyszczona.
 Jestem jednością. 
Moja przestrzeń jest oczyszczona. 
Jestem chroniony.
 Moja przestrzeń jest oczyszczona. 
Dziękuję Ci. Dziękuję Ci.Dziękuję Ci."
3.) Usiądź lub połóż się z zamkniętymi oczami i weź 10 głębokich wdechów.
 Uspokój umysł i po prostu zrelaksuj się w swoim ciele. Mając zamknięte oczy, wykonaj skanowanie ciała.
 Zacznij od stóp i wyobraź sobie piękne złote światło poruszające się po twoich stopach, przez każdy z twoich palców u nóg, a potem w górę kostek, na kolana, do miednicy i tak dalej. 
Trzymaj się tego złotego światła, dopóki nie wystrzeli ci w głowę.
4.) Otwórz oczy, połóż dłonie na sercu i powiedz: "Kocham cię"- do  siebie. 
Dajcie sobie wielki ciepły "uścisk" i poświęćcie chwilę, aby podziękować sobie za całą ciężką pracę i starania na przestrzeni lat.
5.) Podnieś  świecę i trzymaj ją w dłoniach,wypowiadając słowa :
"Szanuję zmiany, które dokonały się w moim ciele, umyśle i duszy.
Szanuję wszystkie zmiany które nastapiły  w  całym tym sezonie. 
Proszę Matkę Księżyc, moje najwyższe ja, moje anioły i moich przewodników, aby zaprowadzili mnie na moją najwyższą ścieżkę, abym mógł powstać.
Wstaję teraz na wszystko, czym się stałem. 
Podnoszę się teraz tak silnie jak Słońce. 
Proszę o przewodnictwo, proszę o pokój, proszę o następny rozdział w moim życiu. 
Proszę o miłość, proszę o pieniądze, proszę o cel i odwagę, by podążać za moim sercem; zawsze być prowadzonym, nawet w ciemności. 
Proszę o zdrowie, proszę o radość, proszę o wszystkich, żeby byli zdrowi. 
Ciało, umysł i dusza słyszą moje wołania.
Moje życzenie się spełniło,ono właśnie się wypełniło .
Dziękuje"

przykład
6.) Teraz weź swoją świecę i drucik i rozpocznij od wykrojenia spirali w dolnej części świecy. Kiedy to robisz, spróbuj wejść w zrelaksowany stan medytacyjny. Po zakończeniu spirali, zacznij dekorować świecę w jakikolwiek sposób, tak jak czujesz obok to tylko przykład dodatkowo  mmożesz rysować, pisać słowa ,rzeczy, które chcesz wydalić lub rzeczy, które chcesz wprowadzić, nie ma żadnego dobra ani zła, po prostu zaufaj swojej intuicji i udekoruj świecę w dowolny sposób czym tylko chcesz .
7.) Weź 5 głębokich oddechów i po prostu poświęć chwilę, aby spojrzeć na zdobioną świecę. Zwróć uwagę na wszelkie motywy lub wzory, które pojawią się w Twoim przypadku. Zwróć uwagę na kształty i słowa, które chcesz dołączyć. Po prostu obserwuj wszelkie myśli i uczucia, które się pojawiają.


8.) Teraz weź świecę i zapal ją. Połóż dłonie w pozycji modlitwy w centrum twojego serca i przez chwilę wpatruj się w płomień. 
Weź 10 głębokich oddechów, a kiedy to zrobisz, wyobraź sobie, że oddychasz światłem płomienia.
9.) Obserwuj wszystkie kolory, które składają się na płomień, poczuj jak twoje ciało jest zrelaksowane i poczuj swoja piękna intuicję.
10.) Z czystym umysłem zadaj świecy pytanie. 
Co chcesz wiedzieć? 
Jakie spostrzeżenia lub intuicyjna mądrość chcesz otrzymać?
 Może to być dowolne pytanie, które zechcesz, lub cokolwiek, co w danej chwili wydaje się właściwe.
 Zadaj pytanie, a następnie zobacz, co robi Twój płomień.
Jeśli twój płomień jest....
Płomień wysoki, prosty: wskazuje, że to, co chcesz, nadchodzi, twoje pytanie zostało usłyszane, a to, co chcesz, zostanie ci dostarczone z łatwością w boskim czasie.
Płomień mały: wskazuje, że musisz ponownie zastanowić się nad swoim wyższym ja  lub być może  szukasz czegoś, co nie jest dostosowane do twojego wyższego przeznaczenia. Zmień swój sposób myślenia.
Płomień migoczący: wskazuje, że to, co chcesz, ma miejsce, jednak może pojawić się kilka przeszkód na drodze lub wyzwań, które należy pokonać. Wskazuje to na duży wzrost w odniesieniu do pytania, ale wynik jest pozytywny.
Płomień lewostronny: musisz wrócić i spojrzeć w swoją przeszłość, aby iść naprzód. Twoja przeszłość zawiera mądrość, która pomoże ci w odpowiedzi na twoje pytanie. Twoja przeszłość zawiera odpowiedzi, których szukasz.
Płomień prawostronny : wysyłasz silne intencje, które są słyszane i słuchane, jednak może być więcej czasu, zanim to, co chcesz, pojawi się na twojej drodze. Zyskasz na tym, aby utrzymywać umysł bardziej przejrzysty i bardziej skoncentrowany na tym, czego pragniesz.
Płomień pochylający się w twoja stronę: masz klucz do uzyskania tego, co chcesz i uzyskania odpowiedzi, których szukasz. Wiesz więcej, niż pozwalasz sobie uświadomić. Odpowiedzi już zostały wam przekazane i wiecie, co robić, po prostu trzeba o nich pamiętać.
Płomień pochylający się w przeciwną stronę : musisz podjąć fizyczne działania, aby osiągnąć to, co chcesz. Musisz także zwrócić uwagę na połączenie ciało-umysł i być miłym dla twojego ciała i wspierać je ćwiczeniami, pożywieniem, snem itp.
Płomień  niebieski: twoi duchowi przewodnicy są blisko ciebie i wiedzą, czego pragniesz, podążaj za znakami Wszechświata one  doprowadzą cię tam, gdzie chcesz być. Również wskazuje to , że masz silną intuicyjną energię i jesteś gotów połączyć się z przewodnikami duchowymi i aniołami.
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Daj sobie teraz szanse  na rozmowę z nimi i uwierz w swoje piękne przeznaczenie 
Płomień jest jasnożółty: musisz stać się kreatywny, aby wprowadzić w swoje potrzeby to, czego pragniesz. Masz kreatywną energię, która musi zostać odblokowana , to właśnie ona pomoże ci w podróży. Może również wskazywać na sukces w polu twórczym.
Płomień trzaskający: twoi duchowi przewodnicy / wyższe ja próbowali się z tobą komunikować, ale nie jesteś w stanie  ich usłyszeć. Musisz otworzyć swoje serce i oczyścić umysł w celu otrzymania od nich wiadomości.
Najlepszą rzeczą do naśladowania jest intuicja. Możesz również odkryć, że twój płomień wykonuje więcej niż jedno działanie, więc nie krępuj się, aby interpretować to, co najbardziej rezonuje z tobą.
Możesz także zadawać dowolną liczbę pytań, ale dziękując za każdym razem  robiąc krótką , pauzę i pomiędzy poszczególnymi pytaniami.
11.) Gdy skończysz zadawać pytania, spójrz na płomień świecy weź 7  głębokich i spokojnych oddechów. 
Teraz zamknij oczy i zobacz kolory tańczące za twoimi oczami. Skup się na tym przez kolejne 11 oddechów.
12.) Gdy kolory zaczną blaknąć, wyobraź sobie pojawiające się drzwi. Za tymi drzwiami musisz się teraz skupić w tym momencie swojego życia. Ważna wiadomość jest za tymi drzwiami. Kiedy będziesz gotowy, pchnij drzwi i sprawdź, co za nimi stoi. Staraj się nie osądzać, po prostu obserwuj.
13.) Gdy wszystko będzie gotowe, otwórz oczy i możesz zapisać to, co zobaczyłeś lub doświadczyłeś za drzwiami, abyś mógł je zapamiętać lub pracować nad znaczeniem w nadchodzących miesiącach. 
Spróbuj podać wszystkie szczegóły, nawet jeśli nie wydają się one ważne na chwilę obecną, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy mogą się przydać.
14.) Aby zamknąć rytuał, połóż dłonie w pozycji modlitwy nad sercem i poświęć chwilę, by podziękować sobie, swoim przewodnikom i aniołom. Możesz także wypowiedzieć tę ostatnią modlitwę, jeśli chcesz ...
"Otworzyły się nowe drzwi, rozpoczęła się nowa podróż. 
Dziękuję wszechświatowi za wszystko, co zrobił. 
Dziękuję mojemu ciału, dziękuję mojemu umysłowi, dziękuję sobie za bycie życzliwym. 
Dziękuję Wszechświecie za Boskie przewodnictwo, które otrzymałem.
Dziękuję sobie za wszystko, co osiągnąłem. 
Dziękuję przesłaniom, które doszły do mnie ​​dzisiaj, i jestem otwarty na wszelkie dalsze wskazówki, które mogą mi się przydać. 
Dziękuję Ci. Dziękuję Wam,Dziękuję Sobie  "
15.) Trzymaj świecę palącą tak długo jak uważasz za stosowne. 
Natomiast wciagu tych dni możesz wracać do tego rytuału ile razy tylko chcesz ,nie ma limitu możesz korzystać z tych przekazów przez 32 dni.

*Pozdrawiam was serdecznie, dziękuję tym samym za waszą obecność .
Życzę pięknych połączeń ze swoim wyższczym ja w tej  magicznej Pełni 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...