wtorek, 1 stycznia 2019

Jak odnaleźć swoje duchowe zwierzę

Zwierzęta duchowe są uważane za posiadające szczególną umiejętność, cechę lub mądrość, których powinniśmy się nauczyć lub zdobyć podczas naszej ziemskiej podróży.
Podczas gdy wiele kultur wierzy w ideę zwierząt duchowych, szamanizm jest jedną z głównych kultur, które wykorzystują zwierzęta duchowe w celu wzmocnienia duchowego wzrostu i rozwoju. Wierzą, że zwierzęta posiadają szczególną mądrość, z której możemy się uczyć.
Wszyscy jesteśmy związani ze wszystkim na tej ziemi, jednak czasami możemy odczuwać silną więź lub powinowactwo z konkretnym zwierzęciem. Przystosowując się do tego połączenia, możesz nauczyć się rozwijać relację ze zwierzęciem duchowym i otrzymywać od nich wskazówki.
Chcesz znaleźć swoje duchowe zwierzę?
 Oto kilka sugestii:
 1 Nie wybierasz swojego duchowego zwierzęcia, ono wybiera ciebie
Duchowe zwierzęta często przedstawiają się tobie, gdy rozpoczynasz nową podróż lub rozdział życia. Nasze zwierzęta duchowe mogą się zmieniać w zależności od tego, co dzieje się w życiu, jednak nie jest niczym niezwykłym posiadanie jednego duchowego zwierzęcia, które pojawia się w różnych okresach życia.
 2 Przeczekaj
Spędzenie czasu w przyrodzie i obserwowanie zwierząt oraz ich zachowanie może również pomóc ci zbliżyć się do odpowiedzi. Kiedy zwierzę pojawi się w twoim życiu, zwracaj uwagę na to, jak się czujesz i co może próbować komunikować - nie wymuszaj tego. Im więcej "szukasz" połączenia, tym mniej prawdopodobne, że będziesz otwarty na jego otrzymanie.
3 Medytacja lub szamańska podróż 
Medytacja to świetny sposób na połączenie się ze zwierzęciem duchowym. W kulturach szamańskich bardzo często odbywa się rytuał podróżowania szamańskiego, który może również skierować cię ku twojemu duchowemu zwierzęciu. Bez względu na to, jaki styl medytacji wybierzesz, po prostu ustaw swoją intencję i pozostań otwarty, aby zobaczyć, co się dzieje.
4 Czas snu
Zwierzęta często pojawiają się w naszych snach jako podświadome przejawy energii, które bardzo dobrze mogą wskazać kierunek twojego zwierzęcia ducha. Zwróć uwagę na swoje marzenia i zobacz, czy jakieś konkretne zwierzęta przedstawiają się Tobie. Pamiętaj, że czasami twoje duchowe zwierzę może być zwierzęciem, którego również się boisz.
5 Mądrość zwierząt
Zwierzęta mogą posiadać różne symbole w społeczeństwie i kulturze. Czasami może to również stanowić wskazówkę, jakie zwierzę może być twoim przewodnikiem.

 Zgodnie z kulturą szamańską, oto kilka przykładów mądrości zwierząt i tego, jak prowadzą cię ...
Jaguar: widzi kierunek w chaosie, ma wgląd psychiczny, wzmacnia siebie i porusza się bez strachu.
Orka: uwalnia duszę od ciała fizycznego, pamięci duszy, może zobaczyć niewidzialne, używa energii wibracji lub pieśni do uzdrawiania
Wrona: honoruje przodków, wspiera etyczne zachowanie, porusza się swobodnie, przenosi dusze z ciemności w światło.
Lew górski / puma : wolny od ego, mądrze używa mocy, zyskuje pewność siebie, wolność poczucia winy.
Wilk: śmierć i odrodzenie, umiejętność przekazywania niewidocznych, wykorzystywania zmian, duchowego nauczania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...