czwartek, 17 stycznia 2019

Super Krwawy Księżyc w znaku Lwa - ZaćmienieKrwawy księżyc
Super Krwawy Księżyc w znaku Lwa - Zaćmienie 


W dniach 20-21 stycznia mamy Zaćmienie  Super Księżyca w znaku Lwa. To Zaćmienie jest niezwykle potężne, ponieważ jest to zarówno Super Księżyc, jak i Krwawy Księżyc.

Będzie to najdłuższy "Krwawy Księżyc" w tym stuleciu .
Ponieważ znajduje on się  w odległym punkcie swojej orbity, ten proces potrwa około 6 godzin i 14 minut Natomiast Księżyc całkowicie w cieniu będzie 1godz i 43 minuty
Kolejne takie wydarzenie w 2021 roku, więc możecie być pewni, że to Zaćmienie z  pewnością pozostawi trwałe wrażenie na nas wszystkich.
Super Księżyc występuje, gdy Księżyc jest najbliżej Ziemi. Oznacza to, że zobaczymy, jak lśni na niebie w wielkim i jasnym świetle. Oznacza to również, że energetyczne efekty Księżyca będą silniejsze niż zwykle.
Księżyc Krwawy pojawia się, gdy mamy Całkowite Zaćmienie Księżyca. Całość zaćmienia nadaje Księżycowi czerwonawy odcień, stąd nazwa Krwawym Księżycem .
 Całkowite zaćmienie Księżyca jest najsilniejszym rodzajem, jaki możemy mieć i sygnalizuje głębokie odrodzenie i kulminację energii
Co więcej, fakt, że to Zaćmienie  wpada w Lwa, również ma znaczeni że Księżyc należy do wilka Więcej tutaj
Przez ostatnie 18 miesięcy pracowaliśmy z energiami zmiennie w znaku Lwa i Wodnika. 
Cykl ich rozpoczął się w lutym 2017 r.
Ponieważ jest to ostatnie zaćmienie tego cyklu, przyniesie ono zakończenia i kulminację wszystkich lekcji nad którymi pracowaliśmy od początku 2017 roku. 

Jak widzisz, to Zaćmienie w znaku Lwa  jest niezwykle potężnym zjawiskiem i będzie aktywował i przekształcał nasze najgłębsze warstwy  duszy.
Ogólnie rzecz biorąc, to Zaćmienie reprezentuje czas, w którym możemy narodzić się od nowa , nasza przeszłość, nasza twórczość, nasze rany i nasza autoekspresję  wyjdą na zewnątrz. 
Ten proces "odrodzenia się" może być odczuwany na poziomie twórczym lub na poziomie, który pozwali nam się uwolnić.
To Zaćmienie ma również trochę lotnej, nieobliczalnej energii, więc możemy czuć się trochę rozproszeni, osuszeni lub niezrównoważeni. Możemy również zostać pociągnięci do uwolnienia ran z przeszłości i rzeczy, z którymi nie mogliśmy sobie poradzić nigdy wcześniej. 
Aby pomóc Ci zrozumieć, jaki  może mieć dla Ciebie wpływ  to Zaćmienie pomyśl o tym, co działo się w Twoim życiu od  około lutego 2017 r. Prawdopodobnie problemy lub tematy z tego okresu mogą odegrać pewną rolę w tym, co ci wyjdzie na skończenie tego cyklu 
Niekoniecznie zdarza się, że te same wydarzenia się powtarzają, ale może się okazać, że kontynuujesz swój wzrost i rozwój w odniesieniu do tego, co powstało przez ten czas.
Możesz także zyskać "zamknięcie drzwi" w odniesieniu do wydarzeń i poczuć się dumnym z siebie za to, jak daleko zaszedłeś. W rzeczywistości to Zaćmienie jest jak rodzaj ukończenia, więc bez względu na to, co ważne dla ciebie, pamiętaj, aby docenić to, jak daleko zaszedłes oraz musisz uczcić tę swoją podróż, 
Życie nie jest łatwe, więc musimy pamiętać, aby świętować nasze zwycięstwa, zarówno duże, jak i małe. Jeśli spojrzymy na nasze życie oczami miłości, zawsze znajdziemy tak wiele dobrego, aby być sobie samemu wdzięcznym za wszytko.
Bez względu na to, co zaćmienie  przynosi dla ciebie,  spróbujesz zrozumieć więcej, otworzysz swoje serce bardziej i nauczysz się więcej. Czytając te słowa, pozwól im cię uleczyć, pozwól im się otworzyć i naprawdę czcij fakt, że poświęcasz czas, aby zrozumieć kosmos i jak może on pomóc Twojemu wzrostowi.
Dostęp do anielskich królestw i wyższych stanów świadomości będzie również łatwiejszy pod wpływem tego Zaćmienia, więc pamiętaj, aby dostroić się do własnego systemu prowadzenia i słuchać głosu swojej intuicji.
Podczas gdy zaćmienie dotknie nas wszystkich w różny sposób, możemy również zauważyć motywy pojawiające się w obszarach otaczających nasze życie rodzinne, kreatywność i przywództwo.
Możemy również zobaczyć te motywy  na scenie światowej. W rzeczywistości, w starożytnej astrologii, Zaćmienie Księżyca Lwa było złą wróżbą dla króla i było postrzegane jako proroctwo, że jego czas panowania dobiega końca.
Jest bardzo prawdopodobne, że w ramach tego zaćmienia możemy zaobserwować zmiany przywództwa w rządach i dużych organizacjach.
Ze względu na niestabilną energię wokół tego zaćmienia, mądrze jest najpierw  pomyśleć niż powiedzieć i ważne jest aby nie dać się porwać  chwili, szczególnie jeśli chodzi o sprawy związków.
Ego może szybko podnieść się pod wpływem energii tego Lwiego zaćmienia , więc postaraj się zachować ostrożność i unikać kłótni lub rozmów, gdy np. musisz udowodnić, że  masz rację, a druga osoba jest w błędzie..
Tego typu dyskusje i argumenty nigdy nie są warte zwycięstwa, ponieważ każdy ma własny punkt widzenia, 
Dostrojenie się w swoją kreatywność jest świetnym sposobem na stłumienie niektórych tych energii,które niesie ze sobą właśnie  ten Księżyc 
Zaćmienia zawsze wprowadzają do naszego życia określone zdarzenia, więc w pewnym sensie możemy usiąść i pozwolić się prowadzić. Nie musimy się martwić, jakie działania podjąć.
Ponieważ często działania, które musimy podjąć, powstają spontanicznie i naturalnie.
Jednym z powodów, dla których Zaćmienia są tak potężne, jest to, że stawiają nas tam, gdzie powinniśmy być i odblokowujemy ścieżki naszej umowy z  duszą. 
W tym Krwawym Księżycu energia jest tak silna i potężna, że ​​znajdziemy się we właściwym kierunku przy minimalnym wysiłku.
 Oczywiście podróż może nie być łatwa i możemy odczuwać opór i lęk, ale ufajcie i wiedzcie, że niebiosa mają dla nas swój plan.
Zaćmienia mogą być wyzwaniem, ale bardzo często prowadzą nas do naszego najwyższego przeznaczenia i pomagają nam wzrastać skokowo. 
Zaufajcie, Czerwonemu Księżycowi bądźcie otwarci na energie i zwracajcie uwagę na to, do czego czujecie się powołani!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...