niedziela, 3 lutego 2019

Księżyc w Nowiu w znaku Wodnika-przesłanieKsiężyc w Nowiu -Wodnik
Nów w WodnikuKsiężyc w Nowiu 4 lutego w znaku Wodnika posiada piękną, obfitą, lśniącą energię dla nas wszystkich.
Po intensywności Krwawego Księżyca , w lutym Nowy Księżyc  przynosi z zadowoleniem ulgę i pomoże złagodzić wszelkie bóle, które odczuwaliśmy
Nowy Księżyc w lutym jest naprawdę jednym z najlepszych tego roku, i niesie ze sobą optymistyczną wibrację i taką, która pomoże nam wszystkim dokonać tego wielkiego skoku na przód .
Od początku roku chodzimy po "zwodzonym moście"  między starym a nowym. Oczyszczamy przeszłość i stawiamy  cegły w kierunku naszej przyszłości. Być może nie jest jeszcze to  bardzo jasne dla wszystkich, w jakim kierunku musimy się zwrócić, ale teraz z tym Nowiem w całej okazałości, zobaczymy więcej,doświadczymy gołym okiem jak rozwija się  nasza ścieżka.
Ten Księżyc w Nowiu jest idealną porą na zasianie nasion i ustalenie intencji, ponieważ cokolwiek włożysz w działanie i uwagę, z pewnością rozkwitnie w największy, najjaśniejszy kwiat pod tą energią.

  • To jest Księżyc w Nowiu, aby robić plany i podejmować działania. 
  • To jest Nów, aby rozpocząć nowe projekty i nowe przedsięwzięcia. 
  • To jest Nów, który pomoże nam  przeskoczyć z naszych stref komfortu i przejść do naszych najśmielszych snów i życzeń.
Pod wyjątkową wibracją tego Księżyca w Wodniku, będziesz zachęcany do podjęcia tego skoku i do ulepszenia swojego życia na zupełnie nowy poziom.
Nigdy więcej zdobywania  małych rzeczy , nigdy  więcej głupich potyczek życia , jest to czas, aby wstać i zdobyć swoją moc. 
To jest czas, aby sprostać prawdzie waszej duszy.
Czas wziąć swoją  koronę. Nadszedł czas, aby zasiąść na tronie swojego życia i z polecenia z otwartym sercem i otwartym umysłem.
Nadszedł czas, abyś zajął swoje miejsce, wydostać się z cienia i narodzić się w świetle.
Musisz położyć kres złym nawykom, powtarzającym się wzorcom, wierzeniom, które sprawiają , że utknąłeś.
Aby to zrobić 
Musisz wybrać   jedyną drogę.
A kluczem do rozpoczęcia tej podróży jest kochać siebie, uwolnić się od osądów i zacząć obejmować wszystko, czym jesteś.
Nie zawsze mówimy o tym, co  się wydarzy  po naszej myśli lub o tym, dokąd nas zaprowadzi życie, ale mamy moc, aby to osiągnąć, a my na tym nowym Księżycu, pod tą energią,tylko możemy skorzystać.
 Wszechświat będzie nas słuchał i będzie współpracować z nami, aby pomóc nam uzyskać to właśnie  czego chcemy!!!!
Aby zagwarantować nasz sukces, musimy najpierw wyrównać nadszarpane krawędzi naszego życia , musimy dostosować się do rytmu naszej duszy i naszego serca, musimy połączyć siły z samym sobą, a następnie słuchać mądrości, która się rozwija w nas samych .
Kiedy to zrobimy, kiedy wyrównamy  się w ten sposób, staniemy się  jednością ze Wszechświatem, a to, czego chcemy, dostarczane nam  będzie z większą szybkością i większą łaską.
W tym ziemskim wymiarze można przejawiać obfitość pięknych chwil, ale wszystko zaczyna się od naszego sposobu myślenia.
 Wszystko zaczyna się od tego, jak dobrze słuchamy naszej duszy i powstajemy, aby wyrazić energię duszy naprzód w naszym życiu.
Pod tą energią Księżyca musimy stać wysoko w tym, kim jesteśmy. Musimy uwierzyć w samych siebie , musimy żyć, musimy pozwolić aby wszystko co mamy promieniowało. 
Musimy powitać tę energię w każdym zakątku naszego życia, a następnie zacząć podejmować działania, aby zapewnić jej trwałość.
Otwierając się na ​​medytację, ogarniając się bezgraniczną miłością, zaczniecie wznosić się, zakwitać i uświadomić sobie z pełną prawdą, że jesteście w stanie zrobić wszystko.
Do dzieła ;-)

Poczytaj więcej:
Słońce w Znaku Wodnika
Super Krwawy Księżyc

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...