czwartek, 21 lutego 2019

Połączenie Wenus i Plutona z Anielską liczbą 22222 lutego Wenus i Pluton spotykają się w punkcie Koziorożca w 22 stopniach, wyrzucając iskry w kosmos, które będą odczuwalne do końca miesiąca.
Wenus jest planetą miłości i związków. Jest planetą bogini, rządzoną przez Boską Kobiecość. Jest potężna, ale także delikatna i wychowująca.
Pluton jest planetą śmierci i odrodzenia. Odpowiada za ciemną stronę duszy, cykle śmierci i odrodzenia oraz przemianę.
Pluton zawsze zmusza nas do pracy poprzez ciemniejsze, głębsze rzeczy. Zawsze namawia nas, abyśmy czuli się dobrze w cieniu i zawierali pokój z tym, co tam znajdujemy, abyśmy mogli wznieść się na wyższe poziomy świadomości.
Wenus i Pluton wyrównują się zwykle raz na rok, a kiedy to robią, ich energia zatrzęsie naszymi relacjami, dynamiką mocy w naszym życiu i tym, jak postrzegamy miłość.
Można wyróżnić dynamikę lub obsesje na punkcie niezdrowej zależności, a także możemy rzucić wyzwanie naszemu punktowi widzenia i przekonaniom, co oznacza dla nas miłość i bycie zakochanym.
Wyrównanie Wenus i Plutona może również przynieść możliwości przemiany i wznieść się na wyższe poziomy świadomości dzięki mocy miłości. Może również  nam przypomnieć, że jesteśmy naprawdę wszyscy jednym i tym samym, i że "oddzielenie" jest rzeczywiście iluzją.
Podczas gdy Pluton ma tendencję do złego w astrologii z powodu swojej intensywnej energii, na wyższym poziomie, jest także planetą związaną z bezwarunkową miłością, powszechną miłością, która przepływa przez wszystko i wszystkich.
Tylko poprzez doświadczanie cykli śmierci i odrodzenia Plutona możemy naprawdę wznieść się, aby zrozumieć nasz cel, naszą duszę i naszą podróż tutaj, na tym ziemskim planie.
Dopiero gdy doświadczyliśmy ciemnej nocy duszy, często wywoływanej przez magię Plutona, możemy zacząć wznosić się na wyższe poziomy swojej świadomości.
Na powierzchni Plutona i Wenus zauważamy  mroczną i  seksowną energię, ale na najgłębszych poziomach ma ona przypominać o sile miłości i o tym, co miłość potrafi zrobić i jaką w rzeczy samej  ma zdolność  do budowania.
To, co sprawia, że ​​tegoroczne wyrównanie Wenus i Plutonu jest  wyjątkowe, to fakt, że przypada na drugi miesiąc w roku ,22 w dniu 22 stopni Koziorożca.
Ta 22 energia jest trudna do zignorowania i  pogłębia obraz tego, co kosmos stara się nam przekazać.
W numerologii numer 22 dotyczy tworzenia w świecie materialnym. Chodzi o przyjmowanie tego, co jest w naszych umysłach .
22 jest znany jako główny numer "budowniczego", ponieważ kiedy wchodzimy w te wibracje, mamy podwyższoną zdolność składania klocków dla naszych marzeń i pragnień w świecie trójwymiarowym.
Aby wyrównać Wenus i Plutona  , w 22 stopniach Wszechświat  przesyła nam wiadomość do odkodowania.
Być może jest to Wszechświat przypominający o potężnej miłości, którą mamy w sobie, miłości, która nas tutaj przyniosła, miłości która nas umacnia i miłości która przenosi nas przez ciemność.
Wielu z nas zwraca się do innych po  miłość i tym samym sprawdza, czym jest miłość, ale prawdziwą mocą, prawdziwą transformacją jest uczenie się kochania samych siebie i sięgania do źródła miłości, które jest w nas.
Wenus, planeta miłości i Pluton, planeta transformacji spotykają się w tym dniu, aby przypomnieć nam, że możemy zmienić nasze życie, świat i Wszechświat poprzez miłość, ale przede wszystkim  że musimy nauczyć się transformować samych siebie poprzez miłość.
Musimy sobie przypomnieć, że miłość pochodzi z nas samych, miłość jest nami, i to przez uznanie tego jesteśmy w stanie naprawdę zbudować i stworzyć życie i świat, którego wszyscy pragniemy.
Miłość jest duszą wszechświata, miłość jest tym, co nas tu sprowadza, a miłość jest tym, co powróci do domu. Miłość jest wszystkim, co istnieje.
I czas sobie to uświadomić
W tym  dniu, poświęć chwilę, aby dostroić się do miłości, która jest w tobie.Podziękujcie przemianom, które przybliżyły was do tej miłości i poczujcie moc i siłę, które ta miłość może  wam ofiarować.
Miłość, prawdziwa miłość, uniwersalna miłość to wszystko, co prawdziwe, i kiedy sięgamy do tego, kiedy zdajemy sobie sprawę, że przepływa przez nas, wokół nas i jest z  nami, wszyscy możemy stać się mistrzami budującymi nasze marzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...