poniedziałek, 18 lutego 2019

Super Księżycowa Pełnia w Pannie


Pełnia księżyca 19 lutego przypada na ziemski znak Panny i jest najsilniejszym Księżycem w tym roku.
Super Księżyce występują, gdy Księżyc jest najbliżej Ziemi.
Zobaczymy, że Księżyc jest duży i mega jasny ale  bardzo ważne jest to co poczujemy .
Poczujemy energetyczne efekty i przyciąganie Księżyca wibrujące w głębi naszej duszy.
Ten Super Księżyc w pełni jest również potężny, ponieważ spada w zero stopni w Pannie. Zero to liczba potencjalnych i nieograniczonych możliwości. Zero to puste płótno całego stworzenia, sygnalizujące, że ten Księżyc w pełni ma nieskończony potencjał.
Księżyc w Lutym pomoże nam zrealizować nasz potencjał, a także potencjał wokół nas, rozszerzy nasze horyzonty i zachęci do otwarcia naszych umysłów i serc na coś, co wykracza poza naszą obecną rzeczywistość.
Od styczniowych zacmien wiele osób doznało wstrząsu . Być może twoja ścieżka nagle się zmieniła, a może po prostu zacząłeś widzieć rzeczy w innym świetle, powodując zmianę nastawienia, przekonań lub kierunku życia.
Życie zawsze ma sposób ciągnięcia nas w różnych kierunkach. Kierunki te nie zawsze są różowe, ale gdzieś w głębi, musimy ufać, że cokolwiek tutaj doświadczamy, jest tutaj, aby podnieść nas wyżej, otworzyć nasze serca i pomóc nam wzrastać.
To, co ludzki umysł może postrzegać jako straszny lub irytujący, nasza dusza może radować się z lekcji, których się uczymy, z zakresu emocjonalnego, którego doświadczamy, oraz z zmieniający życie mądrość, którą zdobywamy.
Patrzenie na świat przez nasz wyższy umysł zdecydowanie daje nam nową perspektywę i pozwala nam widzieć poza naszym własnym ego.
Światło tego Księżyca będzie tak silne, a ciągnienie jego energii będzie intensywne, że nie będziemy mieli innego wyjścia, jak tylko otworzyć się.
Zawartość naszego życia zostanie wydana i ujawniona, zostaniemy "rozerwani" i zobaczymy, co naprawdę wisi w środku.
To narażenie i uwolnienie może nastąpić na poziomie umysłu, ciała, poziomu ducha lub w kombinacji wszystkich trzech.
Na poziomie mentalnym ten Księżyc w pełni ujawni wszystko, czego potrzebujemy, aby uwolnić  się i puścić stare. Chociaż jest to typowe dla większości Księżyców, w tym Księżycu , będziemy zachęcani do odpuszczania powtarzających się myśli, nadmiernego myślenia, zmartwień i obaw o przyszłość.
Aby nam w tym pomóc, Wszechświat może wzbudzić niektóre z naszych podstawowych obaw lub pobudzić niektóre z naszych przekonań, aby pomóc w zwiększeniu świadomości i ekspozycji na nie.
Większość z nas czai się w kąciku naszych umysłów i serc, i choć jest to częścią naszego ludzkiego doświadczenia, tym bardziej świadomi możemy stać się naszym strachem, tym bardziej pomaga nam wiedzieć, kiedy kieruje naszymi decyzjami lub kiedy to jest po prostu w tle jako sposób na ochronę nas.
Strach może być zdrowy w rozsądnych dawkach, ale większość z nas jest przepełniona strachem, który utrzymuje nas w powtarzających się wzorcach i w niższym stanie wibracyjnym.

W tej Pełni Księżyca pracuj nad uświadamianiem sobie swoich lęków. 
Potwierdź je. 
Ustaw je. 
Przebij je wzrokiem prosto do ich rdzenia, bo to rozluźni ich uścisk na twoim życiu.
Czasami wszystko, co musisz zrobić to tylko to by stać się świadom, gdzie działasz ze strachem, a reszta pójdzie za tobą.
Wszechświat mówi ci: uwolnij lęki, które cię powstrzymują i przywiążą cię do tych ziemskich złudzeń. Po drugiej stronie twojego strachu jest wszystko, czego kiedykolwiek pragnąłeś, wszystko, o czym kiedykolwiek marzyłeś. Nie należy lekceważyć twoich lęków, ale raczej należy je kwestionować. Wznieście się do nich, bo jesteście wystarczająco silni, a moc tego Księżyca wam pomoże.
Na poziomie fizycznym to Księżyc w pełni może również zwrócić uwagę na twoje zdrowie. Jeśli nie troszczysz się o siebie, lub jeśli ignorujesz jakiekolwiek przewlekłe objawy, ważne będzie, aby podjąć działania w pobliżu tego Księżyca w pełni.
Opieka nad sobą jest zawsze tak ważna, ale w czasie tego pełni musimy naprawdę uważać i dbać o nasze ciała fizyczne. Ogromną częścią tego jest także uprawianie miłości własnej i przyjmowanie naszych ciał bez względu na wszystko, nawet jeśli mamy do czynienia z chorobą lub złym samopoczuciem .
Nasze ciała są naczyniami, które wybraliśmy, aby nieść naszą duszę przez tę ziemską podróż. Kształt naszego ciała, stan naszego ciała jest idealnym naczyniem dla lekcji i wzrostu, który ma nasza dusza. Szanuj swoje ciało, szanuj wszelkie zauważone wady i wiedz, że jesteś doskonały.
Pozwól, by światło Księżyca świeciło na twoją twarz i chłonąć lecznicze wibracje, które emituje. Pozwól, by światło Księżyca przeniknęło prosto do twojego rdzenia, aby mógł naładować twoje centra energetyczne, obudzić duszę i ożywić swoje ciało.
Na najgłębszym poziomie duszy ten Księżyc w pełni pomaga obudzić nasz potencjał.Ten Księżyc w pełni pomaga nam otworzyć nas na samych siebie, abyśmy mogli widzieć poza nasze wierzenia i nową rzeczywistość.
Postrzegamy naszą rzeczywistość jako solidny, trójwymiarowy świat, ale dla tych, którzy poszerzyli swój umysł i świadomość, łatwo jest dostrzec, że istnieją inne wymiary poza tym życiem poza tym i poza nimi.
Życie to nie tylko to, co widzimy, jest to też świat niewidzialny i jeśli otworzysz się na energię Księżyca, jeśli pozwolisz, aby jego światło świeciło prosto przez twoją duszę, będziesz w stanie obudzić tę świadomość i zobaczyć, że życie może być zupełnie inne  i że  żyć można  znacznie bardziej szczegółowo,postrzegając  żywsze kolory wnosimy do niego większą magię samego istnienia 
Korzystając z energii Księżyca i własnej intuicji jesteś wstanie odmienić wszytko!!!!!!!!
Na co więc czekasz ?
Kochani szczęśliwej Pełni

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...