środa, 10 kwietnia 2019

Astrologia-pojąć moc 10 wielkich planet


moc  wielkich planet
LśnienieDuszॐGleamingSouls


Astrolodzy badają planety z duchowej perspektywy, gdy poruszają się po zodiaku i wchodzą w interakcje z każdym znakiem zodiaku i ze sobą aby ustawić nasz nastrój na Ziemi. 
Każda planeta ma unikalną osobowość i obszar życia, na który wpływa i nadzoruje jej aspekty i przejścia.
Oto krótkie spojrzenie na te wybrane  planety  i ich wpływ na nas.


Słońce

Chociaż większość z nas uważa Słońce za gwiazdę, w Astrologii uważa się ją za planetę i jedną z najbardziej wpływowych. Każdego miesiąca Słońce przechodzi w inny znak zodiaku oznaczając każdego, kto urodził się w tym okresie jako Baran, Byk, Bliźnięta itd. Więc kiedy ktoś zapyta „jaki jest twój znak?”, Mówi o twoim znaku Słońca. Podczas gdy wiele innych planet określa twoją osobowość, to Słońce najbardziej kształtuje twoją postać i to, kim jesteś.


Księżyc

Podobnie jak Słońce, rola Księżyca w astrologii jest rolą planety. A Księżyc rządzi twoim życiem wewnętrznym. Jeśli Słońce określa twoją zewnętrzną osobowość, ciężko uderzający Księżyc dotyczy twojego wewnętrznego ja i emocji. Tak jak masz znak słońca, masz także znak Księżyca , który wpływa na to, jak myślisz i czujesz.

Merkury

Trwając nieco ponad dwa tygodnie, aby przejść od jednego znaku zodiaku do drugiego, Merkury jest superszybką planetą . Przede wszystkim Merkury jest planetą informacji - zbiera ją, rozprasza i pochłania. Idealne jest więc, że dwa znaki rządzone przez Merkurego (zwiewne Bliźnięta i ziemska Panna) są znane ze swojej intelektualnej natury.

Wenus

Wenus jest jedną z najbardziej ukochanych planet, z jednego prostego powodu: kochanie!  Wenus zajmuje niecały miesiąc, aby przejść od jednego znaku zodiaku do drugiego, a ta zalotna planeta koncentruje się na pasji i wszelkiego rodzaju partnerstwach, od biznesu po małżeństwo. 
Ale Wenus wykracza poza atrakcyjność ludzką - to także planeta piękna.

Mars

Podobnie jak jego rzymski bóg, Mars jest wojownikiem - planetą, która kształtuje to, jak się bronisz, jak radzisz sobie z trudnymi sytuacjami, jak dokonujesz ważnych wyborów i jak popychasz się dalej w życiu.
 W pewnym sensie Mars jest twoim osobistym sojusznikiem, ale zdecydowanie ma swoją mroczną stronę: to planeta zachęca cię do działania, ale tylko z myślą o twoich zainteresowaniach.


Jowisz

Ilekroć jesteś w najlepszej formie w pracy ,życiu to wtedy  Jowisz macza w tym swoje palce .
Jowisz jest ogromną planetą, a jego szczęśliwy wpływ jest równie wielki! 
Pomyśl o Jowiszu jako o swoim mentorze, osobistym trenerze i pomocniku, planecie, która rozpala szczęście na wykresie urodzenia i ujawnia twoje prawdziwe mocne strony.
 Ale jest też ciemna strona Jowisza, która jest chciwością i egoizmem.

Saturn

Rolą Saturna jest być jak patrol,  jak dziadek i sędzia w jedej osobie. 
Ale podczas gdy Saturn może być mega silny , może również pobudzić poważne zmiany, które trzeba wprowadzić, aby iść do przodu. 
Saturn potrzebuje prawie 30 lat na ukończenie pełnej orbity wokół Słońca.
 A kiedy powróci do pozycji, w jakiej się znajdowała w momencie narodzin, rozpoczyna się 2-letni okres zwany „powrotem Saturna” - czas, w którym twoja tożsamość, nadzieje i sny czują się wstrząśnięte.
 To dlatego, że Saturn jest o naszą odpowiedzialnością wobec nas samych.

Uran

Poznaj buntownika tłumu planetarnego. Uran planeta, której nie można zobaczyć bez teleskopu, jest niezbędna dla naszej indywidualności. To dlatego, że Uran jest o wolności i rewolucji: upewniając się, że spełniasz swój potencjał, próbujesz nowych rzeczy i kwestionujesz status quo.

Neptun

Także rzymski bóg morza, Neptun utrzymuje swoje wodniste połączenie w Astrologii: ta planeta oznacza nieskończone możliwości osobiste, sny i duchowość, najlepiej reprezentowane przez ogromny ocean. 
Dzięki swojej transcendentnej energii ,Neptun pomaga nam dostrzec większy obraz i ma zarówno pozytywny, jak i negatywny wpływ na nas samych . 
Pomaga nam zobaczyć najlepsze scenariusze, nawet jeśli początkowo nie są one widoczne.
 Co więcej, Neptun rządzi naszą nieświadomością, przypominając nam, że sny niosą ważne wiadomości.

Pluton

Pluton uważany jest za „ciemną planetę” - nie tylko jest najdalszą planetą od Słońca, ale ujawnia najciemniejsze wewnętrzne działanie i potrzebę fundamentalnych zmian. Ale to nie znaczy, że to straszna lub groźna planeta (nawet jeśli Pluton jest władcą podziemi). Pluton reprezentuje również twoją zdolność do transformacji w środku. Tutaj ujawniają się najbardziej nieświadome cechy osobowości.


Przydatne artykuły:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...