poniedziałek, 8 kwietnia 2019

Czy jesteś Duchem Ognia, Ziemi, Powietrza czy Wody?GleamingSouls LsnienieDuszyKiedy patrzysz w duszę Wszechświata, łatwo jest zobaczyć, jak wszystko jest połączone. Wszyscy jesteśmy tacy sami. Zasadniczo jesteśmy Wszechświatem wyrażającym się jako człowiek.
Wszyscy pochodzimy z gwiezdnego pyłu i wszyscy nosimy w sobie elementy otaczającego nas świata. Te elementy to Ziemia, Powietrze, Ogień i Woda.
Wszyscy mamy w sobie jakiś element Ziemi, Powietrza, Ognia lub Wody, Ale często  bywa tak że prowadzimy ze sobą kilka tych elementów.
Aby odkryć, czy jesteś duchem Ognia, Ziemi, Powietrza lub Wody, oto krótki zarys ich energetycznych śladów. 
Jeśli jesteś Duchem Ognia…
 • Czujesz powołanie, aby dostarczyć światu ważną wiadomość
 • Posiadanie pasji, oraz  parcie na to aby je realizować
 • Czujesz "palące" pragnienie tworzenia, inspirowania lub prowadzenia innych
 • Nie boisz się powiedzieć, że tak jest oraz przekazać swoją prawdę
 • Często jesteś bardzo niezależny i zawsze "układasz" nowe drogi
Jeśli jesteś Duchem Ziemi…
 • Czujesz powołanie do uzdrawiania i troszczenia się o innych, zwłaszcza poprzez używanie natury
 • Nie masz problemu z utrzymaniem miejsca dla innych osób lub przejęciem za nich odpowiedzialności
 • Masz silną ambicję uzdrowienia i uratowania planety lub uczynienia świata lepszym miejscem w jakiś sposób
 • Jesteś zamknięty , jeśli chodzi o twoje emocje i dzielisz się tym, co jest konieczne
 • Masz skłonność do pocieszania i spokoju
Jeśli jesteś Duchem Powietrza…
 • Czujesz powołanie, by przekazać światu wiadomość poprzez nauczanie lub twórczą ekspresję siebie
 • Masz silną wyobraźnię i dalekowzroczność, aby myśleć o szerszym obrazie
 • Pragniesz stanąć w obronie ludzkości, swoich przekonań i przekonań innych
 • Zawsze dążysz do utrzymania pokoju i rozwiązywania konfliktów
 • Otaczanie się przyjaciółmi i rodziną jest dla Ciebie bardzo ważne
Jeśli jesteś Duchem Wody…
 • Czujesz powołanie, by przynieść światu sztukę, miłość, muzykę i radość
 • Jesteś bardzo intuicyjny i masz tendencję do kierowania swoimi emocjami
 • Czujesz pragnienie niesienia uzdrowienia światu poprzez twórczą ekspresję siebie
 • Masz moc pomagania sobie,oraz potrafisz innych  uzdrawiać emocjonalnie
 • Jesteś wrażliwy na otaczające cię energie i często potrzebujesz czasu


Duchy Ognia

Duchy ognia są tutaj, aby przekazać światu wiadomość poprzez prowadzenie, tworzenie i inspirowanie innych. W pewnym momencie swojego życia często będą czuć wezwanie do przebudzenia, mając w brzuchu ogień. Ten ogień płonie namiętnie i mocno, i zachęci osobę ognistą do pójścia za swoimi największymi marzeniami i życzeniami. Nie muszą robić nic specjalnego, aby dotknąć lub dostroić się do wewnętrznego płomienia. Po prostu będąc wiernym sobie, duch ognia może dostarczyć światu swoje przesłanie.
Gdy nie ma równowagi, duch ognia może stać się zbyt agresywny lub nachalny na swoich drogach. Mogą być również skłonni do bicia się lub sfrustrowania, gdy ktoś lub coś przeszkadza w ich wizji. Będąc wrażliwym na innych i skupiając się na większym celu, duch ognia może nauczyć się uspokajać i podnosić świadomość.
Kiedy duch ognia nie wykorzystuje swojej energii płomienia, może być podatny na nadmierne myślenie, niepokój, bezsenność i uczucie zablokowania w swoim życiu. Dlatego ważne jest, aby duch ognia posiadał tę energię i używał jej w sposób produktywny.

Duchy Ziemi

Ziemskie duchy są tutaj, aby leczyć siebie i innych poprzez naturę. Jako naturalni uzdrowiciele często pociągają ich leki pochodzenia roślinnego. Są również bardzo zestrojone z Matką Ziemią i starają się uczynić świat lepszym miejscem.
To pragnienie uzdrawiania często pomaga obudzić ducha Ziemi, a dzięki temu pragnieniu rozwijają ambicję i dążenie do stworzenia potężnej zmiany. Duchy Ziemi są bardzo napędzane i nie mają nic przeciwko podejmowaniu odpowiedzialności, jeśli służą wyższemu celowi. Mają także zdolność utrzymywania miejsca dla innych i są potężnymi ludźmi, na których można się oprzeć.
Kiedy nie ma równowagi, duch Ziemi może stać się zimny, zestresowany emocjonalnie lub poczuć się nadmiernie obciążony. To powoduje, że duch Ziemi wycofuje się lub traci z oczu swoje większe cele . Duchy Ziemi najlepiej się ładują  gdy spędzą dużo czasu w naturze.


Duchy powietrza

Duchy powietrza  są tutaj, aby wprowadzić wizję i innowacje w świat. Są naturalnymi nauczycielami i mówcami, a często mają talent, by wprowadzać swoje pomysły w świat materialny. Są silnymi wizjonerami i często są rewolucyjni w swoich ideach i przekonaniach. Duchy powietrza naprawdę są tutaj, aby przynieść trwałe zmiany w świecie i często kończą to przez wiele wcieleń.
Duchy powietrza są także strażnikami pokoju i są naturalnie utalentowani i zdolni do rozwiązywania konfliktów i zapewniania harmonii wszystkim zaangażowanym.

 Kiedy jednak duchy nie są w równowadze, mogą obawiać się konfliktu i nie mogą sobie z tym poradzić. Mogą również utracić kontakt z ludźmi i realiami życia, lub nie mieć podstaw lub stabilności.
Duchy powietrza są często budzone przez pragnienie obrony swoich przekonań, idei i kreacji. Często poprzez proroczy sen lub wizję zaczynają naprawdę dostrajać się do tego, kim są.


Duchy wody

Duchy wodne są tutaj, aby uzdrawiać świat, wprowadzając do niego więcej sztuki, radości i muzyki.
Duchy wodne są często bardzo kreatywne i intuicyjne, a uwielbiają odkrywać wszystkie dziedziny sztuki i kreatywności.
Są również bardzo wrażliwi na otaczające ich środowisko i mogą wychwycić energię innych, nawet jeśli nie są tego świadomi.
Duch wody budzi się, gdy zdaje sobie sprawę, że dzięki temu że są kimś, kim są, i pozwala, by ich twórczość płynęła, mogą osiągnąć wszystko, czego pragną.
 Kiedy Duchy Wody walczą o posiadanie tego, kim są, i próbują się dostosować, to wtedy czują się pozbawione równowagi i nie mają racji.
Duchy wodne niosą dar zrozumienia i dostrojenia się do emocjonalnych wibracji ich duszy i dusz otaczających ich. Są również bardzo wrażliwe na energie Wszechświata i często są naturalnymi intuicjami.
Gdy nie ma równowagi, duch wody może czuć się przytłoczony, nadmiernie wrażliwy, przygnębiony i niespokojny. Ponieważ prowadzą one swoje emocje, ważne jest, aby duchy wody zajmowały się i przetwarzały najpierw swój stan emocjonalny


Więcej tutaj Żywioły-podział,objaśnienie

6 komentarzy:

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...