poniedziałek, 1 kwietnia 2019

Nów w BaranieNów w  Baranie
Nów w  Baranie 

Od marca poruszamy się przez portal energii. Ta energia została uruchomiona podczas ostatniej pełni  Super Księżyca i będzie trwać aż do Pełni Różanego Księżyca  czyli do 19 kwietnia.
Kwietniowy Nów będzie środkowym punktem tej podróży i jest to miejsce, w którym możemy zdecydować, czy już jesteśmy gotowi na coś nowego.
Księżyc w Nowiu w znaku  Barana jest zazwyczaj najlepszym czasem na manifestację, wyznaczanie celów, sadzenie nasion i spełnianie życzeń. 
Aby poznać swoje marzenia i  określić  jak będzie wyglądać przyszłość, ten Nów będzie najlepszy 
Baran jest ognisty, reprezentuje przywództwo i działanie, a na Księżycu w Baranie jest w kosmosie doładowana energia, która może przybliżyć nas do życia, którego pragniemy.
Na Księżycu w Baranie możemy wysłać nasze życzenia do Wszechświata z przekonaniem, że zostaną wysłuchane i że znajdziemy i podejmiemy odpowiednie kroki, których potrzebujemy, aby przekształcić je w rzeczywistość.
Chociaż jest to dar Księżyca w Nowiu Barana, nadszedł czas, aby podejść do tej energii inaczej. Nadszedł czas, aby pochylić się głębiej do tego, co kryje się za tym wszystkim by wyjść z własnego ego.
Problem z manifestowaniem i śnieniem o przyszłości polega na tym, że bardzo często wpadamy w sidła naszego własnego wroga- ego.
To ego , gdy mamy wizje spotkania z naszą bratnią duszą, kupienia dużego domu, prowadzenia udanego biznesu lub wygrania loterii.
To ego rozświetla się, kiedy stawiamy sobie cele i fantazjujemy o rzeczywistości, którą chcemy stworzyć dla siebie.
To ego , gdy wyobrażamy sobie mityczną, lepszą wersję nas samych lub naszego życia.
Oczywiście w tej fizycznej podróży nasze ego jest tak samo ważne jak nasza dusza, ale nadszedł czas, aby się zrównoważyć . Musimy dodać nowy element do tego równania i nauczyć się, jak się poddać.
Poddanie się polega na zaufaniu, że twoja dusza wytyczyła ci ścieżkę, zanim wszedłeś w to życie.
Chociaż zawsze masz wolną wolę i swobodę wyboru, twoja dusza starannie zaplanowała najlepszy sposób postępowania. Twoja dusza przedstawiła plan tego, co pragnęła osiągnąć w tym wcieleniu.
Twoja dusza nie przybyła tu bez planu i nawet jeśli nie masz świadomego dostępu do tego całego planu, małe przebłyski i wskazówki są wysyłane do ciebie tak długo, jak uczysz się jak się poddać i zaufać przepływowi swojego życia.
Ścieżka, którą wytyczyła wam dusza, jest ścieżką waszego wyższego ja; jest to ścieżka Boskości. Kiedy ustawiasz się na tej ścieżce, nie ma potrzeby używania kart wizyjnych, nie ma potrzeby życzenia, w rzeczywistości jedynym celem staje się pozostanie w równej linii.
Nie musimy zmuszać się do  tego, co jest dla nas przeznaczone. Nie musimy gonić i pazurkować naszej drogi do naszego najwyższego przeznaczenia. Nasze najwyższe przeznaczenie już się rozwija; po prostu musimy się z tym zgodzić i pozwolić Wszechświatowi przejąć inicjatywę.
W ciemnościach tego Nowiu będziemy zaproszeni do wyjścia z naszego ego i poddania się. Będziemy kierowani aby zestroić się z Boskością i ufać że wszystko co musi być, przyjdzie i ułoży się wszytko  w jednolitą całość.
Nie musimy już z tym walczyć. Możemy odłożyć kombinezon wojownika i miecz, z którym Baran jest powszechnie związany, i pozwolić płynąć bardziej miękkiej, bardziej kobiecej stronie Barana.
Męska strona Barana zachęca nas do życzenia, wyznaczania celów i osiągania celów. Ale kobieca strona zachęca nas do prostego wyrównania, przyłączenia się do przepływu i zaufania, że ​​cokolwiek musi przyjść na naszą drogę, będzie  łatwe, dopóki pozostaniemy w tym układzie.
Bogini Barana przypomina nam, że nie musimy tworzyć tablic wizyjnych ani zapisywać naszych celów i marzeń. Zamiast tego zachęca nas do przyłączenia się do naszego życia i do zaufania, że ​​wszystko zawsze działa dla naszego najwyższego dobra!!!!
Przypomina nam, że przyjmując to podejście, znacznie mniej prawdopodobne jest, że zostaniemy zablokowani lub  że ugrzęźniemy  w naszych snach, i jesteśmy bardziej skłonni wpaść na ścieżkę, która jest przeznaczona dla naszej duszy.
Wie, że żyjemy w świecie fizycznym i że potrzebujemy naszego ego, aby przetrwać, ale wie również, że istnieje inne podejście inny sposób w jaki możemy się karmić i pielęgnować, aby się rozwijać.
Pod Nowym Księżycem Barana, który zazwyczaj jest najlepszy do manifestacji, sprawdź czy możesz oprzeć się pokusie spełnienia życzeń i celów, które są napędzane przez ego. Zadaj sobie pytanie, czy to czego chcesz, to tak naprawdę powołanie serca i duszy, czy tylko iluzja zbudowana przez ego?
Nie ma tu osądu, czasami potrzebujemy naszego ego, które chce spełnić  się z różnych powodów, a jeśli czujesz że to prawda, to wiedz że możesz nadal dążyć do tych celów bez poczucia winy. Masz pełne pozwolenie na zrobienie tego, co musisz zrobić.
Ale jeśli zajrzysz do środka i podejrzewasz, że twoje cele nie są tym, na co wyglądają, daj sobie pozwolenie na ich przerobienie lub wypuszczenie . Być może muszą otworzyć się i stać się bardziej płynni, a może są to rzeczy, które blokują Twój sukces i postęp.
W ciemną noc Nowego Księżyca wycofaj się i zobacz, jak jesteś prowadzony. Zobacz, w jaki sposób jesteś zachęcany do poddania się, zobacz -jak zachęca Cię do sadzenia nasion, aby dostosować się do swojej najwyższej prawdy i swojej najwyższej ścieżki.
Poproś wszechświat, aby poprowadził cię do idealnej ścieżki dla ciebie. Ufaj, że twoja dusza zna drogę i już przygotowała dla ciebie plan.
Nie przyszedłeś tu z pustymi rękami. Twój przewodnik jest w środku, a twoja dusza, esencja siedząca w tobie, zna każdy szczegół i każde słowo.
Podczas gdy twój świadomy umysł może nie pamiętać tych szczegółów, nie ma to znaczenia, ponieważ dopóki ufasz, będziesz prowadzony.
Eksperymentuj z tym Nowym Księżycem, puszczając swoje cele, swoje życzenia, swoje marzenia i po prostu poddając się temu, co jest.
Połóż rękę na swoim sercu i poproś wszechświat, aby cię prowadził. Poproś o pokazanie drogi. Poddaj się własnym planom, własnym wizjom, własnym pragnieniom i poproś o przewodnictwo.
Wszystkiego dobrego
Przydatny link tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...