sobota, 27 kwietnia 2019

Numerologia -Odkryj pragnienie swego sercaWszyscy mamy rzeczy, których pragniemy i wszyscy mamy życzenia, które chcemy spełnić. 
Te pragnienia mogą się zmieniać od czasu do czasu, ale według numerologii wszyscy mamy jedno główne pragnienie naszego serca.
Uważa się, że to pragnienie serca rządzi częścią naszego celu  w tym życiu i może pomóc nam skierować nas do naszych prawdziwych intencji i motywacji.
Pragnienie naszego serca ma silny wpływ na wszystko, co robimy, a także może dać nam wskazówki.
Używając starożytnych praktyk numerologicznych, możesz obliczyć numer pragnienia swojego serca, używając liter swojego imienia urodzenia.
 Oto jak to zrobić:

Obliczanie numeru pożądania serca:

Aby obliczyć numer pragnienia twojego serca, weź wszystkie samogłoski z pełnego imienia i nazwiska 
Oto przykład:
Anna Fix 
Aai
Po wyodrębnieniu samogłosek zsumuj odpowiednie liczby -
A = 1
E = 5
I = 9
O = 6
U = 3
Y = 7
Oto rozwiązanie z powyższego przykładu
1+1+9=11
Jeśli otrzymasz podwójne cyfry, dodaj je razem, aż otrzymasz jedną cyfrę (jedyne cyfry których nie redukujemy to 11 lub 22)

Oto znaczenie każdego numeru pragnienia serca:Pragnienie serca 1: Indywidualność

Pragniesz wyrazić swoje indywidualne pomysły i wizje w świecie. Jesteś silnie zmotywowany i uwielbiasz myśleć poza polem. Jesteś konkurencyjny i napędzany, szczególnie jeśli czujesz pasję do czegoś. Jesteś bardzo silna osobą , ale musisz pamiętać, że jesteś uparty i ograniczony. Częścią celu twojej duszy w tym życiu jest nauczenie się, jak przyjmować indywidualne i kreatywne pomysły i bezproblemowo integrować je w otaczającym Cię świecie. Jesteś tu także, aby być siłą napędową oraz  shakerem pamiętaj musisz  prowadzić innych, a nie podążać za tłumem.

Pragnienie serca 2: współpraca 

Twoim pragnieniem jest łączenie się i praca z innymi w celu stworzenia i pozostawienia wpływu na świat. Dostosowujesz się do potrzeb innych i jesteś w stanie dostosować się do pracy i dogadać się z niemal każdym. Masz niezwykle opiekuńczy, wrażliwy i intuicyjny charakter. Czasami być może musisz pamiętać o tym, że inni mogą cię wykorzystać. Możesz także być zbyt wrażliwy i skłonny do nadmiernego myślenia.
 Częścią twojego celu w tym życiu jest nauka współpracy z innymi, abyś mógł tworzyć rzeczy dla większego dobra.

Pragnienie serca 3: wyrażenie siebie 

Pragniesz wyrazić siebie poprzez swoją kreatywność, swoje pasje i to, co reprezentujesz. Jesteś osobą pozytywną i prawdopodobnie masz bardzo aktywne życie towarzyskie. Masz głębokie myśli i emocje, a znalezienie punktu wyjścia dla nich zawsze będzie korzystne. Jesteś inspirowany, gdy jesteś zainspirowany, ale czasami twoja energia może być rozproszona i może być ci ciężko pozostać kierowanym. 
Częścią twojego celu w tym życiu jest branie swoich emocji i wyrażanie ich w świecie poprzez swoją istotę i pracę, którą wykonujesz.

Pragnienie serca 4: stabilność

Waszym pragnieniem jest szukanie podstaw i stabilności, abyście mogli wprowadzić swoje wizje w życie. Jesteś praktyczną, przemyślaną i logiczną duszą, która tworzy strukturę i porządek. Jesteś wysoce zorganizowany, odpowiedzialny i dobrze sobie radzisz w karierze, która pozwala Ci zarządzać innymi. Podczas gdy jesteś świetny w organizowaniu innych, czasami możesz zaniedbywać swoje życie, a to może spowodować, że ograniczysz się i staniesz w zastoju. Częścią twojego celu w tym życiu jest nauczenie się otwierania umysłu na nowe możliwości, pozostając przy tym uziemionym. W ten sposób będziesz mógł zostawić swój ślad na świecie.

Pragnienie serca 5: podróż 

Twoim pragnieniem jest szukanie przygody we wszystkich aspektach swojego życia. Tęsknisz za życiem w wolności i podnieceniu. Zbyt długo nie lubisz przebywania w rutynie i musisz zmieniać rzeczy, aby zachować ciekawość. Jesteś elastyczny, wszechstronny i masz bardzo silną wyobraźnię. To sprawia, że ​​jesteś bardzo kreatywny i bardzo szybki myśliciel. Możesz zmagać się z odpowiedzialnością i porządkiem, ale uczenie się zawarcia pokoju pomoże ci zajść daleko. 
Częścią twojego celu w tym życiu jest nauczenie się, jak znaleźć wolność poprzez swoje zobowiązania.

Pragnienie Serca 6: Uzdrowianie

Waszym pragnieniem jest pomaganie i służenie innym. Zawsze myślisz o innych ludziach, ale w dłuższej perspektywie może to być szkodliwe dla twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Podczas gdy jesteś bardzo troskliwy wobec innych, musisz najpierw nauczyć się dbać o siebie . Jesteś wspaniałomyślny i życzliwy dla innych, ale czasami możesz pozwolić sobie na zbytnie zaangażowanie w problemy innych ludzi. Możesz być także uparty i nadmiernie opiekuńczy dla innych. 
Częścią twojego celu w tym życiu jest nauka uzdrawiania innych poprzez uzdrowienie siebie samego. Kiedy to zrobisz, pozwoli ci stać się potężnym uzdrowicielem.

Serce pragnienie 7: mądrość

Waszym pragnieniem jest zdobycie mądrości, abyście mogli zrozumieć głębsze znaczenie życia. Lubisz czytać, uczyć się i prawdopodobnie będziesz uczniem przez całe życie. Uwielbiasz także uczyć innych i dzielić się swoją wiedzą ze światem. Masz bardzo silny i ostry umysł i jesteś niezwykle inteligentny. Czasami jednak twój silny umysł może uzyskać to, co najlepsze i może prowadzić do stresu, niepokoju i nadmiernego myślenia. Może również spowodować, że się wycofasz. Nauka oswajania myśli twojego umysłu poprzez medytację byłaby korzystna. 
Częścią twojego celu w tym życiu jest zdobywanie mądrości i wiedzy o świecie, ale także uczenie się poprzez życie i bycie jego częścią.

Pragnienie Serca 8: Moc

Waszym pragnieniem jest zdobycie władzy, abyście mogli podnieść siebie i innych. Masz bardzo silną motywację i ambicję, aby być w centrum uwagi. Masz ochotę przewodzić innym i jesteś bardzo skoncentrowany na osiągnięciu swoich celów. Kiedy jesteś w równowadze, możesz zajść daleko i stać się inspirującym liderem, ale kiedy nie jesteś w stanie równowagi, możesz stać się materialistyczny lub dominujący. Uczenie się pokory i nie konkurowania z innymi byłoby korzystne. Częścią twojego celu w tym życiu jest prowadzenie z hojnym sercem i otwartym umysłem.

Pragnienie serca 9: Humanitarny

Waszym pragnieniem jest ochrona środowiska i służenie potrzebującym.
 Jesteś bardzo hojny  i czujesz pociąg do ochrony zwierząt i Matki Ziemi. 
Jesteś bardzo intuicyjny i współczujący wobec innych i zawsze poszukujesz sposobów służenia.
 Chcecie zrozumieć ludzkość na większą skalę i jesteście "głodni badań " różnych kultur lub religii. 
Podczas gdy jesteś bardzo  zajęty słóżeniu innym , musisz być świadomy że w swoich wierzeniach stajesz się nadmiernie prawy .
 Częścią twojego celu w tym życiu jest wykorzystanie swoich umiejętności i talentów, aby pomóc uleczyć planetę i troszczyć się o innych.

Pragnienie serca 11: Oświecenie 

Waszym pragnieniem jest rozwój duchowy, aby uzyskać głębsze zrozumienie siebie i otaczającego was świata. Jesteś bardzo dostrojony do innych i możesz nawet mieć psychiczne lub intuicyjne zdolności. Jesteś bardzo wrażliwy i możesz również odczuwać emocje innych. Kiedy nie jest w równowadze, ten wysoki poziom świadomości może objawiać się jako nerwowość lub niepokój. Lubisz pracować z innymi i współpracować, aby zrealizować swoje pomysły. Czujesz się pociągnięty do dzielenia się informacjami na temat duchowości i religii, jednak musisz być świadomy popychania swoich przekonań na innych.
 Częścią twojego celu w tym życiu jest pomaganie innym poprzez swój własny postęp duchowy.

Pragnienie serca 22: Nauczyciel

Pragniesz uczyć i prowadzić innych, aby mogli stać się najlepsi, jakie mogą być. Jesteś bardzo inteligentny i szukasz stabilności i komfortu we wszystkich dziedzinach swojego życia. Kiedy czujesz się komfortowo lub pewnie w pewnym obszarze swojego życia, prawdopodobnie odczuwasz pragnienie nauczania i przekazywania wiedzy innym. Masz silną intuicję i dalekowzroczność, co czyni cię doskonałym liderem i menedżerem. Czasami jednak możesz być zbyt dominujący lub uparty w swoich pomysłach.
 Częścią twojego celu w tym życiu jest nauczanie i prowadzenie innych, aby stworzyć silniejszy i bardziej kochający świat.

Przydatne artykuły:

Twój numer słońca 
Twój karmiczny numer długu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...