czwartek, 18 kwietnia 2019

Pełnia Księżyca w Wadze

Księżyc Waga
Pełnia Księżyca w Wadze

19 kwietnia 2019 roku mamy drugi Księżyc w pełni w roku. 
Pierwszy Księżyc w pełni wrócił z powrotem , i otworzył portal możliwości i zmian.
Portal ten prowadzi nas do powrotu do naszego centrum i znalezienia naszego stanu zerowego, a teraz w tej drugiej pełni księżyca w kwietniu, ten portal energii zbliża się do końca. 
Od 20 marca ten portal energii podnosi i przenosi nas na różne sposoby.
 Prowadzi nas do znalezienia równowagi w naszym życiu i do myślenia o sposobach wznoszenia się i wznoszenia wyżej.
Ten portal energii skłania nas do wprowadzenia pewnych zmian, abyśmy mogli czuć się bardziej wyrównani i bardziej sami. 
Prowadzi nas do połączenia się z przepływem i rytmem Wszechświata, abyśmy mogli odblokować pole możliwości, które pozostają w nim.
Teraz, gdy portal zbliża się do końca, musimy zwrócić się do relacji w naszym życiu i dowiedzieć się, co musimy puścić, a co zmienić.
Podczas gdy pierwszy Pełnia Księżyca polegała na znajdowaniu równowagi w sobie, ten druga Pełnia Księżyca polega na znalezieniu równowagi z innymi 
Aby to osiągnąć, musimy najpierw zrozumieć i uświadomić sobie naszą wartość!!!!!!
Jesteś godny bycia kochanym!!!
Jesteś godny szacunku!!!
Jesteś godny przebaczenia!!!
Jesteś godny być wysłuchanym!!!
Twoje uczucia mają znaczenie!!! 
Jesteś ważny!!!
Zasługujesz na wszystkie relacje w swoim życiu, aby dostosować się do tej prawdy!!!
Im bardziej się kochasz, tym bardziej cenisz siebie, tym mniej prawdopodobne jest, że tolerujesz związki, które wytrącają cię z równowagi.
Miłość jest rzeczą trudną, miłość do siebie może być czasem jeszcze trudniejsza, ale bez miłości, bez bezwarunkowej miłości do siebie, życie może być zbyt trudne, zbyt bolesne i zbyt ciężkie, by je ogarnąć!!!!!!!!!1
Musimy nauczyć się kochać siebie. Musimy się nauczyć poznać naszą wartość. A kiedy to zrobimy, nasze relacje będą miały sposób na automatyczne podążanie.
Pod energią tego potężnego Księżyca w pełni Wagi  zadaj sobie pytanie, Gdzie możesz bardziej kochać siebie?
 Zadaj sobie pytanie:
 Jakie relacje już nie wydobywają z ciebie tego, co najlepsze?
Ta relacja może dotyczyć innej osoby, ale może to być także związek z obiektem lub ideą, taką jak pieniądze, praca, wiara lub zestaw wartości.
Nadszedł czas na zmianę i przestawienie, a relacje są w centrum uwagi.
Wszechświat chce, abyśmy oczyścili drogę i porzucili relacje, które nie są już konieczne, abyśmy mogli kontynuować drogę  naprzód.
Wszechświat chce, abyśmy mówili prawdę i prowadzili te trudne rozmowy z tymi, którzy muszą to usłyszeć. 
Wszechświat chce, abyśmy dokonywali zmian, aby nasze relacje stały się źródłem miłości, siły i nadziei, które poprowadzą nas do końca naszej drogi .
Pozwól Księżycowi być twoim przewodnikiem, ponieważ pokaże ci pęknięcia, luki i to co musi zostać usunięte, aby nowe piękne rzeczy  mogły przybyć.
Ten Księżyc zaświeci światłem, które musi zostać naprawione , albo poinformuje nas o tym  że, nadszedł czas pożegnania.
Wokół Księżyca w pełni krąży napięta energia, ale tylko po to, aby pomóc nam podjąć działanie i raz na zawsze odciąć sznury z pewnymi związkami,które naprawdę nam nie służą.
Chociaż ta napięta energia może być ciężka, możemy wykorzystać ją na naszą korzyść, znajdując siłę i pewność siebie, których potrzebujemy, aby poznać naszą wartość i pozostać  na pierwszym miejscu.
Oczywiście musimy również pamiętać o tym, co mówimy innym, i upewnić się, że pochodzimy z miejsca miłości.
 Podczas gdy napięcie wokół Księżyca w pełni może być wysokie, wciąż musimy utrzymywać równowagę i pamiętać, że odrobina dobroci może przejść na długą drogę.
Zasługujemy na otoczenie się ludźmi, którzy nas kochają i chcą nas widzieć wyżej.
Podczas gdy Księżyc w pełni oświetli relacje, które wymagają ulepszenia lub muszą zostać zwolnione, możemy również użyć go jako przypomnienia, o tych do których czujemy bezwarunkową miłość i  jak wiele dla nas znaczą.
Użyj tej energii Księżyca w Pełni, aby przypomnieć wdzięczność swoim bliskim i podziękować za trudniejsze relacje w twoim życiu, ponieważ ukształtowały one także to, kim dzisiaj jesteś.
Przyszłość jest jasna, a Księżyc w pełni pomoże nam przeciąć sznury, oczyścić drogę i otoczyć się tymi, którzy nas podnoszą.


Szczęśliwej Pełni Księżyca w Wadze 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pełnia Księżyca w Raku styczeń 2023 r.-energia

W końcu nadszedł rok 2023, a wraz z nim pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Pierwsza pełnia Księżyca w tym  roku przypada na wodnisty, intu...