środa, 15 maja 2019

Majowa Pełnia Księżyca w Skorpionie -Niebieski Księżyc18 maja przynosi pełnię księżyca w Skorpionie. Ta pełnia księżyca jest uważana za sezonowy niebieski księżyc , ponieważ jest czwartym księżycem w pełni po równonocy.Zwana jest również jako Pełnia Kwiatowego Księżyca,Księżycem Zająca,Jasnym Księżycem ,Księżycem Wysiewającym. 
Tradycyjnie Księżyc w Pełni Skorpiona uważany jest za jednego z najpotężniejszych do uwalniania, oczyszczania i przekształcania twojego życia. 
To dlatego, że Skorpion jest znakiem, który rządzi śmiercią, odrodzeniem i duchową transformacją.
 W świetle pełni księżyca „Niebieskiego Skorpiona” wszyscy będziemy musieli pomyśleć o tym, gdzie możemy oderwać swoje  warstwy, aby odkryć więcej naszego  prawdziwego „ja”.
Promienie niebieskiego światła Księżyca przebiją nasze maski, nasze ciężkie płaszcze, nasze ciężary i pomogą nam uwolnić je i zrzucić na ziemię.
Nie musimy ich już nosić. Nie musimy już blokować się przed dotrzymywaniem prawdy o tym, kim naprawdę jesteśmy. Weź głęboki oddech i daj sobie pozwolenie, żeby to wszystko odeszło.
Daj czas na ucieczkę do wnętrza, do ciszy wdechu i wydechu, gdzie następuje uwolnienie. Tam pozwól sobie oderwać warstwy. Pozwól sobie na wszystko.Zasługujesz na to, żeby to wszystko  co ci nie służy odeszło.
Wszystkie Pełne Księżyce to potężny czas uwalniania i puszczania, ale Księżyc w Pełni Skorpiona to czas, w którym możemy się zanurzyć w sobie i dowiedzieć się, co nas powstrzymuje, co nas boli i co musimy wyczyścić aby sprostać naszemu najpełniejszemu potencjałowi.
Jak to wygląda, gdy żyjesz w pełni swojego potencjału?
 Jak to wygląda, kiedy zaczynasz żyć z przestrzeni prawdziwej autentyczności? 
Kim się stajesz?
Są to pytania, które bada Księżyc w Pełni Skorpiona i chociaż nie wszystkie mogą zostać odebrane w ciągu jednego dnia, możesz zacząć układać fundamenty pod tą energią.
Podczas gdy ta energia prosi nas o zastanowienie się nad naszym kierunkiem i ścieżką po której idziemy, będziemy musieli się tym zająć głębiej.
Energia Skorpiona nie dotyczy tego, co robisz, ale raczej jak robisz to, co robisz.
Twoja dusza weszła w to życie z planem, ale ten plan nie zawierał ludzkich ideałów ani ludzkich warunków. Twoja dusza nie wytłumaczyła, jaką pracę zamierza podjąć, jaki chłopak ma zamiar ci się oświadczyć, twoja dusza jest poza tymi rzeczami.
Twoja dusza przyszła uczyć się, doświadczać, czuć, ale co najważniejsze, twoja dusza przyszła po przygodę. I od ciebie zależy, jaką przygodę chcesz przeżyć razem z nią .
To do ciebie należy w którym momencie zabierzesz swoją  duszę na przejażdżkę,przygodę  jej życia.
Twoja dusza wie, że bez względu na ścieżkę, wybory, działania lub decyzje, które podejmujesz, liczy się tylko to, co dla niej  zrobisz.
W tym życiu nie ma złych ścieżek. W rzeczywistości każde doświadczenie, zarówno dobre, złe, duże lub małe, zawsze popycha cię z powrotem na ścieżkę która podejmie się istocie wyrównania.
W tym świecie nie ma złych zwrotów, tylko wybory, które możesz wykonać każdego dnia.Każdego dnia możesz podjąć decyzję o tym, jak chcesz zobaczyć świat. 
Każdego dnia możesz zdecydować, czy chcesz spróbować czegoś nowego, czy wrócić do komfortu, który już znasz.
Żadna z nich nie jest lepsza od drugiej, jest to wybór, który po prostu można podjąć.
Życie jest pełne wyborów i bez względu na to, co wybierzesz, musisz pamiętać, że to wszystko jest częścią przygody.
Wokół Księżyca w pełni jest ciężka energia, która nas wciąga i prosi, byśmy słuchali głębi naszego serca i duszy.
Będziemy musieli być łagodni i cierpliwi wobec siebie, musimy pozwolić magii Księżyca, aby wykonała swoją pracę.
Jeśli po prostu poświęcisz chwilę, aby się uspokoić, Księżyc poprowadzi cię do tego, co musisz uwolnić, abyś mógł stać się bardziej tym, kim naprawdę jesteś, wolnym od kajdan społeczeństwa, myśli i oczekiwań.
Jesteś potężniejszy, piękniejszy,  bardziej inteligentny, wspanialszy niż zdajesz sobie  z tego  sprawę. 
Jesteś bardziej dostrojony do swojej duszy, niż zdajesz sobie sprawę. 
Zaufaj więc mądrości, zaufaj spokojnemu głosowi, który pojawia się, gdy się dostroisz.
Odpowiedzi, których szukasz, nie są poza tobą.
 Niekoniecznie są duże czy wielkie odpowiedzi, jakie daje ci twoje serce i dusza to czyste i proste prawdy, które często gubią się nam gdzieś po drodze.
Czyste i proste prawdy o tym, kim jesteśmy, o naszym celu, o naszym planie duszy, witają nas codziennie tylko zagubieni i zalatani przestajemy dostrzegać swoje piękno .
Nasze życie nie jest tak naprawdę oparte na wielkich chwilach, ale na małych rzeczach.
Kiedy skupiamy się na małych, większe rzeczy wydają się dbać same  o siebie. Tak więc, kiedy zastanawiasz się nad swoją ścieżką i jak wejść w pełnię swojej istoty, zacznij od mniejszych rzeczy.
Zacznij od codziennych rzeczy, zacznij od rzeczy, dla których poświęcasz  najwięcej czasu i zobacz, jak  możesz sam sobie pomóc  powoli przekształcać swój świat od środka.
W świecie, który zawsze koncentruje się na posiadaniu coraz więcej, tak łatwo przeoczyć magię każdego dnia. 
Od nas zależy znalezienie prawdy i znalezienie cudów i wdzięczności w codziennych sprawach.
Majowa Pełnia Księżyca  jest delikatna, ale potężna. 
Jest to dla nas czas, aby zbadać alchemię transformacji to jest czas, aby skupić się nie na tym co robimy, ale na tym jak to robimy oraz by pamiętać, że zawsze jesteśmy na właściwej drodze.


Szczęśliwej Pełni Księżyca 


 Przydatny link : Pełnia Księżyca 2018-2019 
Pamiętajmy o pustym Księżycu który będzie 18/05- 23:11 do  19/05 -3:21

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...