czwartek, 2 maja 2019

Majowy Nów Księżyca w Byku

Byk Nów

Maj to troszkę wolniejszy miesiąc, który skłania nas do refleksji i oceny jakości naszego życia oraz do myślenia o kierunku w którym zmierzamy.
Ta energia jest dodatkowo wzmacniana przez Księżyc w Nowiu na znaku Byka.
W ciemnościach tego Nowiu, będziemy zachęcani do przeglądu naszej codziennej rutyny, aby zobaczyć gdzie możemy stworzyć więcej miłości, więcej radości i więcej wsparcia.
Majowy Nowy Księżyc będzie również inspirować nas do tworzenia zdrowych nawyków, zwłaszcza jeśli chodzi o naszą dietę oraz  rutynę ćwiczeń. 
W rzeczywistości, jeśli chcesz rozpocząć nową dietę lub plan ćwiczeń, Księżyc w Nowiu przynosi doskonałą energię która temu sprzyja.
Nawet jeśli nie masz na myśli żadnych planów .
Zacznij  lepiej jeść, medytować, spędzać dużo czasu na  świeżym powietrzu i skup się na wdzięczności, to wszystko co możesz dodać do swojej rutyny, aby wywołać większy spokój i równowagę .
Tworzenie równowagi z pewnością było tematem we Wszechświecie w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a ten Księżyc w Nowiu również dodaje tej energii. 
Ten Księżyc w Nowiu poprowadzi nas do tworzenia zdrowych nawyków i zrównoważenia swojej pracy oraz dobrej zabawy.
Praca wypełnia nas celem. 
Pomaga nam rozwijać się, zarabiać pieniądze i czuć, że dodajemy się do społeczeństwa. 
Praca pozwala nam tworzyć dobre nawyki, silną rutynę i utrzymuje nas na ziemi.
Zwolnij troszkę i zacznij robić rzeczy tylko dla dobrej zabawy!!!!!
Zabawa pomaga rozpalić naszą kreatywność, nasze pasje i pozwala nam się uwolnić od pewnych wzorców oraz  pozwala nam oderwać się od naszej rutyny i wkroczyć w  zdrową  głupotę i radość.
Jeśli czujesz się zagubiony, jeśli czujesz się zduszony lub Twoja rutyna stała się zbyt przewidywalna, perfekcyjną receptą jest zabawa!!!!!
 I pod wpływem energii tego Księżyca w Nowiu, będziesz wspierany i zachęcany do wprowadzenia zabawy do swojej rutyny z większą łatwością.
Dobra zabawa  może polegać na włączaniu muzyki i tańczeniu w domu, robieniu zabawnych gier, wolontariacie,  możesz nawet czytać tandetną powieść romantyczną! Jeśli czerpiesz z tego przyjemność-MASZ TO!!!!!!
Wprowadzając więcej zabawy do swojego rutynowego życia , możesz  pomóc rozjaśnić energię  życia. 
Może pomóc w rozpaleniu poczucia zdumienia, podziwu i ciekawości. Zabawa może pomóc odświeżyć energię twojego życia i wnieść nowe poczucie celu i jasności.
Podczas gdy ten Księżyc w nowiu pomaga nam zrównoważyć pracę i zabawę oraz dokonywać zdrowszych wyborów stylu życia, przypomina nam również, abyśmy przestali porównywać nasze życie z innymi.
Kiedy zaczynamy myśleć o pozytywnych zmianach, jakie możemy wprowadzić w naszym życiu, musimy mieć świadomość, że nie pochodzą z poczucia, że ​​nie są wystarczająco dobrzy lub są zakorzenione w tym, co naszym zdaniem powinniśmy robić.
Podczas gdy wspaniale jest być inspirowanym przez innych i być motywowanym przez nawyki i wybory stylu życia innych, musimy pamiętać, kim jesteśmy jako jednostka i nie dać się złapać w próbę wykorzystania innych ludzi jako drogowskazu dla naszych własnych celów.
Najważniejsze jest to, że jesteśmy zadowoleni z naszych wyborów i sposobu, w jaki nasze życie wygląda.
 Kiedy zaczynamy porównywać nasze życie z innymi, może to sprawić, że poczujemy, że robimy coś złego lub że powinniśmy robić coś innego.
Zachowaj ten umysł, poruszając się energią tego Księżyca w Nowiu. Z całą pewnością twórz zdrowe, nowe i odświeżające nawyki.
Staraj się nie porównywać, a zamiast tego patrz na swoje życie własnymi oczyma.
To jest twoje życie i możesz żyć tak, jak sobie wybierzesz. 
Nie musisz podążać za wypróbowaną  ścieżką przez innych.

Jeśli możesz rozejrzy się i  zobacz czy jesteś zadowolony z tego, co widzisz i czujesz- to wszystko się liczy.
 Jeśli widzisz rzeczy, które chcesz zmienić, wiedz że zawsze masz moc, aby zacząć już  teraz,i nie rób sobie wymówki .
Im szybciej się ogarniesz, tym lepiej dla Ciebie i Świata
Pierwszym krokiem do wprowadzenia pozytywnej zmiany w swoim życiu jest skupienie się na budowaniu większej ilości dobrych rzeczy, a nie grzęźnięciu w tym, co już dawno nie działa.
Choć może trzeba pozwolić coś pójść lub podjąć akcję afirmatywną, bardzo często, im bardziej skupiamy się na wdzięczności i znajdowaniu radości w małych chwilach, tym bardziej nasze życie zaczyna nabierać pięknego  kształtu.
Bądź wdzięczny za mniejsze, cenniejsze chwile, które witają cię przez cały dzień, jak pierwszy łyk kawy rano lub różowe chmury o zachodzie słońca lub machający ogon twojego futrzanego przyjaciela.
Nie daj się złapać tylko w pościg za wspaniałymi chwilami i myśl, że twoje życie musi być ciągiem wielkich sukcesów. Zamiast tego skup się na znajdowaniu radości w prostszych rzeczach.
Skup się na małych rzeczach, znajdź wdzięczność i doceń małe rzeczy, a skupiając swoją uwagę na to ,  zaczniesz tworzyć spokojne i zrównoważone życie.
Nowe księżyce zawsze przynoszą nowe początki, więc jeśli masz ochotę na nowy początek lub świeże podejście, poproś o przewodnictwo, obserwuj znaki i zobacz, jaka inspiracja wita cię pod wpływem tego pięknego nowego  Księżyca .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...