środa, 22 maja 2019

Numerologia: Odkryj numer przeznaczenia swojego zwierzakaCzy wiesz, że  możesz skorzystać z wnikliwych wskazówek dotyczących życia  twojego pupila w Numerologii? 
Już widzę falę krytyki,w oczach pewnych ludzi ,ale ja uważam że nic nie dzieje się bez przyczyny ,ale to nic.
Nie jest przypadkiem to, że nazwałeś swojego kota Ambroży  i nie lubisz piesków .Nie jest przypadkiem to że boisz się pająków .
Nie które religie mówią że zwierzątka nie mają duszy !!!!!  Co jest totalną bzdurą ,nie jednokrotnie czytając wasze wcielenia,czy zdjęcia  widziałam obecność waszych pupilów itd. ale to tak na marginesie ;-)
Sprawdzenie imion naszych zwierzątek daje nam możliwość odkrycia tego,co kryje się za tajemniczymi oczami naszych figlarnych  kotów , kochających  piesków ,czy wygadanych ptaszków.
Numery Przeznaczenia naszego zwierzaka są bardzo wnikliwymi narzędziami do lepszego zrozumienia naszych POCIECH. Nie bez powodu znaleźli się w naszym życiu! Zwierzęta mogą zapewnić nam uczucie, miłość i opiekę, a my możemy zapewnić im to samo w zamian niejednokrotnie ucząc się od nich bycia lepszym człowiekiem.
Numer Przeznaczenia w Numerologii jest aspektem twojego wykresu Numerologii, który pozwala ci zagłębić się w to, co życie ma dla ciebie do zaoferowania. Może pokazać ci, co jest na horyzoncie i jaką rolę odegrałeś,lub masz do przerobienia.To samo tyczy się naszych zwierząt.
Ten pomocny przewodnik pozwoli ci poznać przeznaczenie swojego zwierzaka!
Numer Przeznaczenia jest obliczany przy użyciu liter w nazwie twojego zwierzaka, przy czym każda litera odpowiada wartości liczbowej. Skorzystaj z poniższego przykładu i wykresu, aby dowiedzieć się, jakie jest przypisanie liczby poszczególnych liter.Każda litera imienia zwierzęcia jest dodawana, dopóki nie dojdziesz do jednej cyfry.

Jak obliczyć numer przeznaczenia swojego zwierzaka?

Wykres liczbowy:
numer przeznaczenia
Przykład 1: 

MILA
4931
4+ 9 + 3 + 1 = 17
1 + 7 = 8
W tym przypadku liczba przeznaczenia MOJEGO zwierzaka wynosi 8.

Przykład 2: 

HERA  
8591
8 + 5+ 9 + 1 = 23
2 + 3 = 5 
Numer przeznaczenia 5 .

Co każdy numer oznacza dla Twojego zwierzaka:
Numer 1
Numer Przeznaczenia 1 dla twojego zwierzaka oznacza, że ​​jest ci bardzo oddany. Są lojalni i  są zawsze po twojej stronie, kiedy wymaga tego sytuacja . Czasami mogą być trochę samolubni, robiąc co w ich mocy, aby uzyskać przytulną Twoja  uwagę, której  bardzo często pragną.
Numer 2
Jeśli Twój zwierzak ma numer przeznaczenia 2 oznacza to, że jest bardzo spokojnym zwierzakiem. Znaleźli drogę do twojego życia, aby przynieść  Ci równowagę i harmonię. Twój przyjaciel  jest wściekłości Twej  pomocnikiem i prawdopodobnie bardzo wspierającą częścią twojego życia.
Numer 3
Liczba Przeznaczenia 3 oznacza, że ​​twoje zwierzę jest bardzo towarzyskie.Prawdopodobnie chcą grać cały czas i mają kłopoty z usiedzeniem w jednym miejscu . Może się okazać, że twoje zwierzę wpada w figlarne sytuacje. Są w twoim życiu jako przypomnienie, abyś pamiętał, aby śmiać się i bawić!
Numer 4 
Dzięki numerowi 4 Twoje zwierzę jest prawdopodobnie bardzo nieśmiałe.Najprawdopodobniej ukryją się pod kanapą, kiedy masz gości. Twój zwierzak  prawdopodobnie wywiera  na Tobie  opiekuńczą stronę. Znalazł się w twoim życiu, ponieważ wiedział, że potrzebujesz czegoś, co zadba o ciebie i wypełni twoją opiekuńczą  stronę.
Numer 5
Jeśli twój zwierzak ma numer przeznaczenia 5, to są bardzo intuicyjne. Pozornie wiedzą, kiedy potrzebujesz pocieszenia i miłości. Czasami zwierzę może prosić cię o nadmierną uwagę. Zwierzęta z Numerem 5 bywają nastrojowe, więc uważaj na ich zmienne osobowości!
Numer 6
Twój zwierzak jest niezawodny i wierny. Przyjaciel z tym numerem przeznaczenia chce iść wszędzie z tobą. Nie mają  nic przeciwko jeździe, spacerom . Zwierzę domowe z tym numerem uwielbia być w towarzystwie innych przyjaciół -zwierząt.Znaleźli się w twoim życiu, aby pomóc ci poczuć przyjaźń i uczucie.
Numer 7
Oznacza, że  Twój zwierzak jest ​​ bardzo wysoko rozwinięty, zachowanie ludzkie. Twoje zwierzę zawsze wydaje się wiedzieć, co się wokół nich dzieje.Mają silne poczucie percepcji. Twój zwierzak  o numerze przeznaczenia 7 jest w twoim życiu, dzięki czemu czujesz się bardziej związany z duchowym i 
naturalny światem.

Numer 8
Jeśli Twój zwierzak ma numer przeznaczenia 8, może być bardzo energiczny! Często wymagają dużo ruchu . Numer 8 Przeznaczenia oznacza również, że Twój zwierzak ma ogromny, niekończący się apetyt  i lubi słodycze . Twoje zwierzę jest w twoim życiu, aby przynieść ci witalność, energię i radość.
Numer 9
Zwierzę domowe i Number 9 często ma dużo odwagi. Bardzo cię chronią, wkraczają obrazu  jeśli wydaje im  się  że jesteś zagrożony. Ten numer numeryczny wskazuje, że twoje zwierzę jest w twoim życiu, ponieważ musisz rozwinąć głęboką i lojalną więź z innym żywym stworzeniem.
Czy zachowanie twojego zwierzaka jest zgodne z ich numerycznym przeznaczeniem?
Czytaj więcej: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...